PDA

View Full Version : много го харесвам,но...



zapalenata
04-17-2010, 16:53
Знам сигурно има безброй милиони такива теми,но съм нова,туко-що си направих регистрация и не ми е оставало време да разглеждам за такава тема.Въпроса е такъв: аз съм на 14-той на 17-18,но не учи в моето даскало.Виждам го всеки ден:следобедна смяна съм;преди училище,след училище,даже и по време на училище,а да не говорим за съботите и неделите.виждала съм го да играе футбол през почивните дни с негови фр и сме се гледали ( даже веднъж той се съблече само по шорти :D ),тяхната топка няколко пъти идваше при мен и моите приятелки и разбира се тъй като те не могат да ритат и не искат да се излагат,аз трябваше да им я подавам(не,че бях много точна :-D )и въпросното момче я очакваше от мен.Така няколко пъти.Сега петъка който мина след даскало само се гледахме(по едно време се опита да се направи на много важен-може би да ме впечатли-нз),аз бях права до една пейка с останалите съученици,а той беше с един негов фр на една пейка разстояние от мен(пейката която ни делеше беше заета и веднага щом се освободи те седнаха на нея) и се гледахме.Та въпроса ми е според Вас той дали изпитва някакви симпатии към мен?Как мислите?

П.С.-Благодаря за отделеното време за четене :)

zapalenata
04-17-2010, 16:56
не се познаваме официално :D

sladur4etyYy
04-17-2010, 16:59
не знам. заговори го за нещо тъпо.

zapalenata
04-17-2010, 17:02
ми срам ме е :-D

darkPaladin
04-17-2010, 17:05
ми срам ме е :-D

една ме гледа изпитва ли нещо към мен според теб?

срам не срам трябва

zapalenata
04-17-2010, 17:07
ясно ми е,но как :(

sladur4etyYy
04-17-2010, 17:08
ми срам ме е :-D

е от кво? като му подаваш топката следващия път, вметни и някой базик. трябва да почнете да общувате, тогава ще разбереш дали те харесва.

zapalenata
04-17-2010, 17:10
ако има друг път :( други мнения :(

me4o0
04-17-2010, 17:11
Ами аз откаде да знам ти си тази която усеща и няма смисъл да седите и да се гледате :? по-добре върви и го заговори :) . Какво те е срам човек като човек нито яде нито нищо.

sladur4etyYy
04-17-2010, 17:12
май не ми схващаш мисълта. няма значение дали на мач или по друго време ще му кажеш нещо, въпроса е да го направиш.

zapalenata
04-17-2010, 17:15
а ако той ме отреже смисъл както ти казваш докато му връщам топката и нали му кажа нещо и той отбърне с недоволство или нещо от отоя сорт как ще се върна на мястото си,как ще го погледна вече,ще ме хване адски срам :(

sladur4etyYy
04-17-2010, 17:18
а ако той ме отреже смисъл както ти казваш докато му връщам топката и нали му кажа нещо и той отбърне с недоволство или нещо от отоя сорт как ще се върна на мястото си,как ще го погледна вече,ще ме хване адски срам :(

гарантирам ти, че няма да реагира така. най- вероятно ще отвърне с друг базик или ще се засмее, особено пък ако си му симпатична. тогава той сам ще почне да те заговаря. трябва просто да направиш първата крачка. действай смело. замисли се- реално няма какво да губиш, може само да спечелиш. :)

me4o0
04-17-2010, 17:19
Глупости какво ще те е срам, отиваш сядаш си и продължаваш да си говриш се едно не се е случило нищо.

zapalenata
04-17-2010, 17:20
сигурна ли си :(

sladur4etyYy
04-17-2010, 17:24
сигурна ли си :(

110%. просто няма причина да реагира по начина, който описа. действай при първия удобен момент! и гледай да изглеждаш възможно най- добре винаги, когато го срещаш. това винаги помага :D - не само за да те хареса момчето, а и, по- важното, за собствено самочувствие.

zapalenata
04-17-2010, 17:29
опитвам се,а и мисля,че той това го е забелязал,но честно да ти кажа мисля че има някакво дори и малко да е то привличане,но просто незнам защо много ма адски много ме е срам,а и когато съм в негово присъствие ми става незнам как да го опиша неловко,опитвам се да се държа така сякаш той да ме забележи :(

sladur4etyYy
04-17-2010, 17:32
дръж се спокойно, не трябва той да усеща, че се притесняваш от него. просто се опитай да се наслаждаваш на цялата ситуация. а след време ще ти е даже смешно защо толкова много ти е пукало. :Д

zapalenata
04-17-2010, 17:35
опитвам се,но незнам дали го забелязва,но казвам ти погледите са налице :(

zapalenata
04-17-2010, 17:46
а мислиш ли,че след като нали направя номера с топката,той ще ме заговаря и такива неща :(

zapalenata
04-17-2010, 17:49
а други мнения...

didenceeto
04-17-2010, 17:55
ми срам ме е :-D

Магаре срам има ли :-D

шегувам се :P Еми незнам ... заговори го :P

zapalenata
04-17-2010, 18:02
ок ще му направя някаква футболна шега,но каква,кво да му кажа :(

justonegirlwithonehope
04-17-2010, 18:05
Отиди, заговори го и това е.Не можем да знаем дали има чувства към теб, нито пък ти, след като не сте разменили и дума.Гледай нещата да имат развитие. :)

zapalenata
04-17-2010, 18:07
а какво да му кажааа :( да отида и да му кажа здравей аз съм еди коя си на еди колко си съм,не ми се връзва :(

didenceeto
04-17-2010, 18:10
Ами измисли нещо :P

soul1199
04-17-2010, 18:17
ако имате някой общ приятел/ка да ви запознае ина4е аз мисля,че има симпатии към теб,но ако ти не предприемеш нещо,ще си останете с гледането :)

pussucetka
04-17-2010, 18:21
Щом до сега не те е заговорил, значи може би и него го е срам до някаква степен . . Направи се на по смела и го заговори, не знам това ти ще го измислиш . . :) . . И не се притеснявай няма да те ухапе . . :-D

zapalenata
04-17-2010, 18:34
да но незнам притеснена ли съм какво но нищо не мога да измисля :( дайте някакви идеи-той доколкото разбрахте обича футбола

zapalenata
04-17-2010, 18:43
някаква шегичка... :(

pentxayc
04-17-2010, 18:48
ми срам ме е :-D

една ме гледа изпитва ли нещо към мен според теб?

срам не срам трябва


надали.

zapalenata
04-17-2010, 18:55
значи казвате да го заговоря-ок срама ше го преодолея,обаче кво да му кажа-аз съм сигурна,че няма да измисля и затова Ви моля за помощ...

soul1199
04-17-2010, 18:58
значи казвате да го заговоря-ок срама ше го преодолея,обаче кво да му кажа-аз съм сигурна,че няма да измисля и затова Ви моля за помощ...като за на4ало здравей :)

pentxayc
04-17-2010, 19:00
викай:
абе селски сакиш ли ти праим частен олл инклузив

djipsito
04-17-2010, 19:07
Аз венъж на басейн така си харесах един батко, и се гледахме с него доста време. Той играеше във водата с една топка с едни други момчета..няколко пъти топката идваше при мен и аз трябваше да му я подавам.. Накрая за малко да ми разбият носа :D, почна да ми се извинява, аз се ухилих, върнах топката и му казах, че топката ме е харесала все при мене идва, хаха.. нещо подобно, не помня точните думи... после се заприказвахме ии така..
Измисли нещо, дори да не е свързано с футбола..

zapalenata
04-17-2010, 19:16
"топката ме е харесала все при мене идва"-мисля,ше това става,но все пак ако някой има друга идея или подобна случка да разкаже как е заговорил въпросното момче или момиче...

djipsito
04-17-2010, 19:34
М сега се сетих.. може, ако ситуацията е с топката, като дойде пак при тебе, да питаш и ти ли играеш. Бъзикни се, кажи, че не ставаш за гол майстор.. някви такива 8-) квото ти роди мозъка на момента..

Rebus
04-17-2010, 19:36
Виждам го всеки ден:следобедна смяна съм;преди училище,след училище,даже и по време на училище,а да не говорим за съботите и неделите.

Прозвуча ми като онази реклама "А аз крада всеки ден" :-D

zapalenata
04-17-2010, 19:40
Виждам го всеки ден:следобедна смяна съм;преди училище,след училище,даже и по време на училище,а да не говорим за съботите и неделите.

Прозвуча ми като онази реклама "А аз крада всеки ден" :-D

:D :D :D

Pa3yMeH
04-17-2010, 19:48
не знам. заговори го за нещо тъпо.

+1 Примерно аз си скрих батерията на телефона и питах колко е часът :D :razz:

me4o0
04-17-2010, 20:55
Например аз си харесвам едно момче с което сме заедно само часовете по фвс, т.е. класовете ни са заедно в петък в часа за фвс, и една приятелка ми каза да се блъсна без да искам в него и да почна да говора и да вида какво ще стане. Така, леко се блъснах в него и почнах да му се извинявам започнах да му говоря, че ще ни изпитват и, че съм разсеяна и затова се блъснах, момчето ми се усмихна и ми каза, че няма нищо каза ми името си и се запознахме и снощи ме намери в скайпа и така... много възможности можеш да измислиш. Шегувай се и подхвърляй някоя приказка. На какви др места го срещаш?

YoUcANNOtiMaGiNe
04-17-2010, 21:46
не знам. заговори го за нещо тъпо.

+1 Примерно аз си скрих батерията на телефона и питах колко е часът :D :razz:
:lol: :razz: 8-)

CwalkIn
04-17-2010, 22:00
Ами.. ако те е срам намери му скайпа и.. се запознайте там,въпреки ,че ще е по добре да го направиш на живо.. все ще се отвори някваква възможност.. :)

asp1r1n94
04-18-2010, 05:24
ами аз ако видя някакви момичета просто така да си седят с 2-3 години по-малки щях да си помисля ,че биха ме харесали само защото съм батко...

3oPuTy
04-18-2010, 06:51
:razz: :razz: :razz:
Не,не,не кажи ми,че лъжеш за годините си :razz: :razz: :razz:
Аз се радвах на подобни неща и обяснявах по подобен начин,когато бях на почти 12 години ... :razz: :razz: :razz:

zapalenata
04-18-2010, 16:11
Например аз си харесвам едно момче с което сме заедно само часовете по фвс, т.е. класовете ни са заедно в петък в часа за фвс, и една приятелка ми каза да се блъсна без да искам в него и да почна да говора и да вида какво ще стане. Така, леко се блъснах в него и почнах да му се извинявам започнах да му говоря, че ще ни изпитват и, че съм разсеяна и затова се блъснах, момчето ми се усмихна и ми каза, че няма нищо каза ми името си и се запознахме и снощи ме намери в скайпа и така... много възможности можеш да измислиш. Шегувай се и подхвърляй някоя приказка. На какви др места го срещаш?
само в даскало съм го виждала :(

mArMaLaDkA
04-18-2010, 16:48
3oPuTy, и на мен първата ми реакция беше такава, ама пък от друга страна при някои по-късно се проявяват тея трепети. 8-)

Иначе, авторке, спри да се панираш. Нищо особено няма да ти се случи, като(ако) го заговориш. 8-) Момчето навярно ще ти се радва, че си събрала смелост, така че спри да мислиш за едно и също, ми изгони бръмбарите от тая глава и отиди си пиши домашното, че да си уплътниш времето. 8-)

zapalenata
04-18-2010, 17:07
ок ще се опитам да преодолея страха си и притеснението и ще го заговроря-ще ви пиша ако стане нещо.а и днес съм имала имен ден :D :D

Take_That
04-19-2010, 17:06
Другият път докато играе футбол, не само му подай топката ами и се запознай с него. Не е кой знае какво, отиваш подаваш му топката и му казваш" "Това е добър повод да се запознаем, аз съм ..." 8-)

djipsito
04-19-2010, 23:48
Разкажи после как е минало.. ако искаш ;р

zapalenata
04-20-2010, 07:05
ок,но скоро не съм го виждала и...мъчно ми е...като го видя ще се опитам да го заговоря :(

raliichkaa
04-20-2010, 16:15
Еми явно има някакви чуства,щом те гледа,впечатлява и т.н.Пробвай се все пак :D

zapalenata
04-20-2010, 16:53
Еми явно има някакви чуства,щом те гледа,впечатлява и т.н.Пробвай се все пак :D
мерси за подкрепата :-) и днес не го видях,ще Ви пиша веднага щом го видя и ако нещо се е случило...

MiMcHeToOo
04-21-2010, 10:52
Ама задължително го заговори! Срам не срам, ако искаш нещо да се получи не става само с гледане :)

Marky
04-21-2010, 11:10
ок ще му направя някаква футболна шега,но каква,кво да му кажа :( Кажи му: аре да пребием червените говеда. в кърпа вързан ти е :D (ако не е ЦСКА-р)

zapalenata
04-21-2010, 17:08
ок ще му направя някаква футболна шега,но каква,кво да му кажа :( Кажи му: аре да пребием червените говеда. в кърпа вързан ти е :D (ако не е ЦСКА-р)

:D :D :D aa добре това ме изкефи :D :D :D днес го видях но само за малко и не ми се отдаде възможност да го заговоря...

zapalenata
04-23-2010, 16:45
днес го видях,обаче беше с приятелите си и адски много ме хвана срам :D и не можах да го заговоря.Утре може да ритат в даскалото и ако е там ще се опитам ако пак не ме хване срам незнам какво ще правя вече... :(

soul1199
04-23-2010, 17:27
днес го видях,обаче беше с приятелите си и адски много ме хвана срам :D и не можах да го заговоря.Утре може да ритат в даскалото и ако е там ще се опитам ако пак не ме хване срам незнам какво ще правя вече... :(трябва да побърза6 и по-смело,той няма да те ухапе :D

zapalenata
04-23-2010, 17:35
днес го видях,обаче беше с приятелите си и адски много ме хвана срам :D и не можах да го заговоря.Утре може да ритат в даскалото и ако е там ще се опитам ако пак не ме хване срам незнам какво ще правя вече... :(трябва да побърза6 и по-смело,той няма да те ухапе :D
ми ако утре го видя ще се опитам...но нищо не гара

zapalenata
04-23-2010, 17:36
днес го видях,обаче беше с приятелите си и адски много ме хвана срам :D и не можах да го заговоря.Утре може да ритат в даскалото и ако е там ще се опитам ако пак не ме хване срам незнам какво ще правя вече... :(трябва да побърза6 и по-смело,той няма да те ухапе :D
ми ако утре го видя ще се опитам...но нищо не гарантирам може в последния момент да ме хване голям срам и да не успея :(

soul1199
04-23-2010, 19:25
днес го видях,обаче беше с приятелите си и адски много ме хвана срам :D и не можах да го заговоря.Утре може да ритат в даскалото и ако е там ще се опитам ако пак не ме хване срам незнам какво ще правя вече... :(трябва да побърза6 и по-смело,той няма да те ухапе :D
ми ако утре го видя ще се опитам...но нищо не гарантирам може в последния момент да ме хване голям срам и да не успея :(и аз съм имала такива моменти,накрая ме хваща срам и т.н.,даже няколко пъти се връщах да не отида при даденото мом4е,но вдишах издишах и викам едно две три и айде при него и се запознахме,скайпове а у,така 4е нищо не губиш,като опиташ :)

zapalenata
04-23-2010, 19:43
днес го видях,обаче беше с приятелите си и адски много ме хвана срам :D и не можах да го заговоря.Утре може да ритат в даскалото и ако е там ще се опитам ако пак не ме хване срам незнам какво ще правя вече... :(трябва да побърза6 и по-смело,той няма да те ухапе :D
ми ако утре го видя ще се опитам...но нищо не гарантирам може в последния момент да ме хване голям срам и да не успея :(и аз съм имала такива моменти,накрая ме хваща срам и т.н.,даже няколко пъти се връщах да не отида при даденото мом4е,но вдишах издишах и викам едно две три и айде при него и се запознахме,скайпове а у,така 4е нищо не губиш,като опиташ :)
да,но нз просто ще се стъписам от него иии..днес само се гледахме ма постоянно.Аз само да погледна и неговия поглед в мен, и там нещо той май отиде до тоалетна и само влиза в даскалото и по пътя ме гледаше :oops: ма казвам ти много ще ме е срам,та аз дори нз кво да му кажа... :(

soul1199
04-24-2010, 15:32
да,но нз просто ще се стъписам от него иии..днес само се гледахме ма постоянно.Аз само да погледна и неговия поглед в мен, и там нещо той май отиде до тоалетна и само влиза в даскалото и по пътя ме гледаше :oops: ма казвам ти много ще ме е срам,та аз дори нз кво да му кажа... :(еми просто здравей му кажи

SmilezZz
04-24-2010, 15:35
Не го познавам и затова не мога да ти дам точния отговор..
Но възможно е да има някакви симпатии към тебе..Но все пак само ти можеш да разбереш това..
Започвай да общуваш с него..Кажи му здрасти и си намерете обща тема за разговор..Няма НИЩО срамно в това - отпусни се и това е..
Успех :-)

zapalenata
04-24-2010, 16:38
Не го познавам и затова не мога да ти дам точния отговор..
Но възможно е да има някакви симпатии към тебе..Но все пак само ти можеш да разбереш това..
Започвай да общуваш с него..Кажи му здрасти и си намерете обща тема за разговор..Няма НИЩО срамно в това - отпусни се и това е..
Успех :-) |
мерси много-обещавам ще се опитам и всеки ден независимо какво е станало ще пиша в темата :)

mArMaLaDkA
04-24-2010, 16:51
по-добре си води дневник. :-o
то поне да имаше някакво развитие, ебати. 50 поста уж различни, пък все едно и също "видях го, гледахме се, нищо не направих". Еми, щом нямаш кураж да се запознаеш, щом и момъка не прави първата крачка, значи и двамата нИ вЪ бивЪ. играйте си с куклите и количките, не ви е дошло явно още времето за гаЖета.

awerw
04-24-2010, 17:45
попитай го дали може да ти даде някой частен урок по футбол :-D

tweettyy
05-14-2010, 10:17
И аз бях такаа :D .. Отидох при една приятелка и тя писа по skypa на една от неговия класс ии от там му научих skypa ии така .. Успех :P

Force_bladeR
05-14-2010, 11:02
Ами.............. ЛОЛ, щом другите не те заглеждат така.. сама си прави изводите :)

georgerrrrr
05-14-2010, 17:51
Какво толкова се притесняваш.. той сиг се притеснява повече и от тебе и се чуди как да те заговори,кво да ти каже.. идея: навий приятелките си и направо предложете на момчетата да играете със тях футбол.. нищо че неможе да ритате и незнаете правилата, ще е още по забавно и за вас и за тях.. а и по време на игра се разчупва леда :) така и ще можете да се запознаете..

DarknessAngel
05-14-2010, 18:11
" Може ли химикал за малко? "
" Откъде ти е това, симпатично е. "
" Май те познавам от някъде. Запознавали ли сме се преди време ? Не. Е,аз съм ... "
Начини бол. Въпроса е дали ти стиска. :-o