PDA

View Full Version : Нова визия-нов човек-нов живот



seaeyes
04-17-2010, 18:24
...........

sian4eto
04-17-2010, 18:25
напарви това което на теб ти харесва ако искаш да си удължиш косата просто го направи :)

Harum_Scarum
04-17-2010, 18:31
Имаш ниско самочуствие,защото прекалено много мислиш за това какво ще кажат другите..Ако мислиш,че ще се харесаш с дълга коса,направи си удължения,но ако си удължиш косата,само за да те харесват другите,самочуствието ти няма да порастне,даже ще стане и по-зле..

SmileyFace
04-17-2010, 18:31
напарви това което на теб ти харесва ако искаш да си удължиш косата просто го направи :)
на същото мнение съм! въобще не трябва да те интересува какво ще кажат останалите ;]

seaeyes
04-17-2010, 18:33
не искам да го направязаради другите ,а просто ми е слабост това :D
Знам,че по принцип не трябва да ти пука какво мисли една пачавра за тебе но така може да направи,че да те убиди пред всички и тогава става лошо :D

Glamour92
04-17-2010, 18:46
не искам да го направязаради другите ,а просто ми е слабост това :D
Знам,че по принцип не трябва да ти пука какво мисли една пачавра за тебе но така може да направи,че да те убиди пред всички и тогава става лошо :D
какво толкова,просто не се впечатлявай
ако наистина си уверен в себе си няма да те е грижа кой какво казва или мисли за теб,защото вътрешно ще знаеш,че си стойностен човек :)
а да те обидят публично не е много приятно,но ако го приемеш спокойно и с чувство за хумор,ситуацията ще се обърне в твоя полза

ShowMeHowToLie
04-17-2010, 18:47
И аз не се харесвах..Започнах да си купувам нови дрехи, но понеже нямам много пари, а държа да имам качествени дрехи си купувам "мултифункционални", такива които могат да се носят в много комбинации. И понеже преди не се гримирах сега си слагам молив, спирала, понякога и очна линия..Просто започни с нещо малко ;]]

nIkEnCeTy_bE
04-17-2010, 18:50
Щом го искаш направи го, то си е за тебе. Не за другите, за себе си живееш. Да не ти пука какво ще кажат другите.

Molzinka
04-18-2010, 08:50
Моята коса също не иска да расте и на мен това ми е слабост в смисъл, че искам да имам дълга коса също, но се примирих и сега си се харесвам такава каквато съм. И ти направи същото - не се води по другите, а опознай себе си :)

titinkaa
04-18-2010, 08:57
направи това,което на теб ще ти харесва,и не се води по мненията на другите

HexGirl
04-18-2010, 09:00
поне на 2 месеца ми става така и какво правя аз
Правя си нова прическа копувам си нова дреха :)

soni4kuu
04-18-2010, 11:16
тъй като и аз искам удължения и не ми се прави друга тема защото могат да я затворят,мога ли да попитам къде мога да намеря удължения в софия и горе-долу за колко?
:-)

MaLty
04-18-2010, 12:11
в същото положение съм и аз ..
само дето нямаХ ниско самочувствие,ама вече тотално ми го стъпкаха ..

MissHouse
04-18-2010, 13:50
Имаш ниско самочуствие,защото прекалено много мислиш за това какво ще кажат другите..Ако мислиш,че ще се харесаш с дълга коса,направи си удължения,но ако си удължиш косата,само за да те харесват другите,самочуствието ти няма да порастне,даже ще стане и по-зле..