PDA

View Full Version : Как да постапя какво да направа ?



mandarincho0
04-17-2010, 18:35
Емм

zapalenata
04-17-2010, 18:37
по думите ти-прекалено много и дишаш във врата,като малко кученце си,дай й малко свобода :?

pentxayc
04-17-2010, 18:44
Емм искам с1вет какво да направа до преди няколко седмици всичко беше супер но не6то и стана почна да не иска да се виждаме 2 седмици не сме се виждали amm в даскалото за 5 мин и винаги б1рза и като я питам каква е причината тя ми казва , че аз с1м бил виновен за6тото с1м ревнувал според мен е нормално като я обичам много да я ревнувам или другата причина е че и се обаждам през 2 часа некаде сигорно има друга причина и не иска да я каже и сега си измисля причини ? кажете какво да правя :( :( :?

Образовай се.

valdesbg
04-17-2010, 18:48
Поведение на паразит никой не обича.

Ако това което описваш е вярно - ти си виновния наистина.

Това че обичаш някого не е извинение за натрапването ти в неговия свят. А ти точно това правиш с девойката. Не е извинение и за ревността.

Всичко това е породено от страх.

soul1199
04-17-2010, 18:55
или се чуди,как да те разкара или иска малко свобода,моя съвет е да я оставиш нека тя да те потърси :)

bonbonzamilion
04-17-2010, 19:16
аз съм момиче и ще ти кажа че на никоя няма да и е приятно ако както казаха другите "и дишаш във врата" трябва да и дадеш малко да си поеме въздух отпосни се тя ако те обича няма защо да я ревнуваш все пак има право на свобода 8) това е от моя гледна точка :)