PDA

View Full Version : МОЛЯ някой да помогне ....



fucklowe3
04-17-2010, 19:53
Здравейте,
Аз съм момиче на 14 от русе съм и се казвам Силвена...
вижте сега проблема ми е доста срещан но много искам наистина да споделя и някои да ми помогне...защото съм сигурна че има някой който го е преживял :) така значе преди месец и нещо се запознах с един сладур по мн странни обстоятелства...прес джама на даскало :D със бележки ии той ми даде номера си и си разменихме скайповете...таа приличаше на 16 макс. 17 годишен... и от първия ден вече влюбена... и така разбрах като си писахме ,че той е на 23 ии тогава разбрах че съм се влщбила наистина много,защото той не е като другите ... той е различен не иска само секс..напротив той ми е като брат много е загрижен за мен и изобщо ... Сашо е страхотно момче... но наистина хлътнах... кажете ми как да се справя някой да ми сподели да ми каже.... МОЛЯ :-k :-k помогнете защото наистина започнах много да го обичам ;-(

nIkEnCeTy_bE
04-17-2010, 19:59
Според мен не се занимавай с него. Първо неможе да си сигурна, дали не иска секс. Второ замисли се, какво може да ти даде той? Как ще реагират родителите ти? Ще можеш ли да се разхождаш с него навсякъде.. ще можеш ли да преодолееш сълзите и мъката, когато се карате, защото съм сигурна, че ще почнеш да пишеш колко си наранена. Когато се разделите, ще го преодолееш ли? Можеш ли да му вярваш, каква любов може да изживееш с него? Та ти си на 14. Той ще работи, ще ходи по дискотеки това онова, а ти? Какво ще правиш? Не се занимавай с него. Ще си намериш някой хубаво момче, дали на твоята възраст или малко по-голям, с когото да си изживееш една красива и щастлива любов.

L0ST
04-17-2010, 20:11
Пфф.... 10 години разлика. Стига глупости. Намери си някое момче на твоята възраст или няколко години по-голям от теб. Пък и не знаеш какво му е в главата и дали не иска секс, пък и в България си е престъпление той да спи с теб :lol:

Dekkuy
04-17-2010, 21:39
съгласна сам с nIkEnCeTy_bE и L0ST. 9 години хич не са малко .. това че е казал или се е опитал да намекне че не иска да правите секс не значи че от вътре не го иска ! :)

SmilezZz
04-18-2010, 08:47
Наистина не се занимавай с него..Това,че ти е казал,че не иска секс - може да не е така..НИКОГА не можеш да разбереш истинските чувства и мисли на другия..
А и разликата е доста голяма..Ти си на 14,той на 23 :shock: ..Най-добре си намери момче на твоите години

Paramour
04-18-2010, 09:39
Пфф.... 10 години разлика. Стига глупости. Намери си някое момче на твоята възраст или няколко години по-голям от теб. Пък и не знаеш какво му е в главата и дали не иска секс, пък и в България си е престъпление той да спи с теб :lol:

+ 8-) 8-)

raliichkaa
04-21-2010, 15:32
на 23 е прекалено голям .. незнам дали иска само секс,и да иска и да не иска по добре не се занимавай с него :? просто минали сте по различвен път в живота..той е минал през повече ситуаций.Незнаеш с кой е бил,какъв е .. какво ти мисли и така нататък.По-добре го остави ..

Sisi7u
04-23-2010, 16:40
на 23 и да не иска секс ?!? лъже те, определено 8-) !!
може да не ти го казва сега за да не те уплаши и да избягаш ... но рано или късно ще ти каже/намекне за това !! просто няма как ..
прекалено е голям за теб !! от психологична страна е невъзможно да се разбирате ..
а и тфа ''той ми е като брат '' ти искаш гадже/любов или закрилник ?!? помисли над това ;]] i май си едно дете, щом търсиш закрила от друг...