PDA

View Full Version : ....



LetItRock
04-17-2010, 20:20
///

nIkEnCeTy_bE
04-17-2010, 20:23
И защо е постъпила така? Не мисли, че те наранява по този начин. Един ден така, другия ден супер студено. :? Щях да ти кажа, ако беше от твоя град да отидеш до тях, или до даскалото ти, за да я питаш какво става. Незнам защо е този инат от нейна страна, надали си я обидила. Ако ти беше истинска приятелка, щеше да ти обясни защо така постъпва или каквото и има. Незнам за толкова време, какво е правила за теб, но изведнъж така да прави. Не мисля, че и отива. Според мен намери начин да говориш с нея, ако имаш възможност на живо.

dPa3HuTeJl
04-17-2010, 20:23
Ами щом не сте от един и същ град сигурно знаеш кога си идва ,нали ? Ако си дойде иди при нея и поговорете , кажи и че съжаляваш и че искаш пак да сте приятелки ! А ако ти откаже просто вече е иска да сте приятелки. Тогава не знам какво да направиш .. само това се сещам в момента.А между другото ти на колко си ? :-o

LetItRock
04-17-2010, 20:26
....

nIkEnCeTy_bE
04-17-2010, 20:28
Еми вече си голяма, можеш да прецениш кои са ти истинските приятели, и кои не. Пък и ти сама го каза, щеше да намери начин да се оправите. Според мен, ако толкова държиш, потърси я, намери начин, само да не се разочароваш.

LetItRock
04-17-2010, 20:30
...

nIkEnCeTy_bE
04-17-2010, 20:37
Мисля, че поне едно обяснение ти дължи, дори да е последното. Защо да се чустваш нахално? А на нея не е ли е малко гадно,ч е така постъпва. Дори и да има причина, както са казали приятелството не се страхува от паузите.

perla333
04-17-2010, 20:42
Щеше ми се да ти помогна, но сега не се сещам да съм имала такъв проблем. Имах подобен проблем с една приятелка, но не бяхме толкова близки когато окончателно сложихме край на почти 11 годишно приятелство. Сега сме на "Здравей" ; "Как си" ; "Какво ново"; И се виждаме много рядко. А пък едната ми най-добра приятелка (имам две) с която се познаваме (и сме BFF) вече 10 години, живее в друг град..и от септември съм я видяла само веднъж за около 4 часа..Казвам това, защото знам че е много гадно най-добрата ти приятелка да е от друг град и когато имаш голяма нужда от нея да нямаш възможност да й споделиш на четири очи..

Надявам се да се сдобрите с твоята приятелка, защото макар да се познавате от 3 години, сигурно значи много за теб, а не пожелавам никого загубата на скъп приятел.

LetItRock
04-17-2010, 21:04
...

ecstazy
04-17-2010, 21:17
Направи последен опит.Първо, от колко дни не сте си говорили /на живо,гсм,скайп,смс/. Ако са доста, отиди до нейния град, ако имаш възможност, не й звъни да й казваш, че отиваш, изненадяй я. Звъниш на вратата и казваш: Така и така, за мен това 3 годишно приятелство не са 3 години на вятъра,много държа на теб, не искам просто ей така да го захвърлиш. Защо ми каза че се радваш, че имаш приятелка като мен, след като вече искаш да се махна от живота ти? Ако не друго, то поне ми дай някакво обяснение. За караниците ще намерим изход, съжалявам.
или нещо такова, но това бих казала аз. Дано да си поговорите поне, дължи ти го, след като 3 години си била до нея. Ако наистина няма бъдеще вашето приятелство, ще трябва някак си да я забравиш. Ще ти е по-лесно, защото тя е от друг град. Триеш й номера, скайпа, фейсбука, импулса или там каквото й имаш, и направо я триеш от мислите си. Лично аз така успях да забравя една приятелка, трудно,болезнено, но успях и в момента ми е напълно безразлична. И все пак се надявам да се оправите.
п.с. сори че толкоз дълго стана 8-)

perla333
04-17-2010, 21:18
Тогава най-вероятно си е намерила друга "най-добра приятелка"..Защо ми се струва, че това момиче мисли винаги само за себе си и въобще не се интересува от другите? Не познавам момичето, но си мисля че е използвачка.

WaterLilly
04-17-2010, 21:35
Едва ли ще се сдобрим, тотално ме е разкарала от живота си. :)
Тогава я зарежи. :) За да го приемеш ти толкова лесно (и леко, поне така ми се струва), и тя да те отсвири по такъв начин, явно не сте били истински приятелки.

LetItRock
04-17-2010, 21:56
......

nIkEnCeTy_bE
04-17-2010, 22:59
И без това ви дели разстоянието. Не си заслужава да страдаш, виждаш че те наранява. Остави я, когато има нужда от твоята покрепа пак ще се върне, но ще е късно. Излизай с приятели, забавлявай се, живота продължава.

onestar
04-18-2010, 08:10
Каква беше причината да се скарате?

LetItRock
04-18-2010, 09:49
Каква беше причината да се скарате?
Еми започна да се променя и да се държи по начин, който не е типичен за нея. :?