PDA

View Full Version : Никога не съм си мислел, че ще съм в това положение



TomR
04-17-2010, 20:21
Правя тази тема за дискуся. Тоест не ви питам нищо. Само аз си знам в какво положение съм, но просто ми е интересно какво мислите вие по въпроса (освен, че съм прецакан... това си го знам).
Та какво става. По принцип аз съм човека който зарязва и досега не съм се влюбвал. Всичките ми връзки са били просто игра. До преди месец и нещо.
Изненада. Взех, че се влюбих в най-прекрасното същество на света. За мен единственото момиче.
И какво се случва. Преди седмица приятелката ми е на урок в София (ние сме от Варна). И ми казва по телефона, че си била харесала повече някакъв студент там и била притеснена.
Преживях го. В смисъл не ми беше приятно, но все пак има и по-хубави от мен. Какво толкова нали не е станало нищо, а и вече е до мен.
Та така изкарахме една страхотна седмица. И вчера тя беше на изпит в София (ние сме 12 клас). И трябваше да се върне утре сутрин, но с една нейна приятелка ми съобщават, че ще останат вечерта в София, защото им било забавно с 2 момчета.
Сами можете да се сетите кой се оказа единия...
И сега стоя си аз тук във Варна и се чудя да се ядосвам ли, да ми е тъжно ли...
Още нищо не е станало, но знам какво ще стане. Първо ще си говорят цяла нощ, след това в скайп и тя след това пак ще замине за София и къде ще свърши това...?
Знам какво става със "Ние сме само приятели" в комбинация с "хареса ми"...
Казах й, че не ми е приятно, като използвах доста по-силни думи от не ми е приятно и й обясних всичко по-горе, но тя ми заявява, че се чувствала задушена.

Като допълнение ще кажа, че аз съм добро момче и съм мекошав по характер, но сега за мен не остава друг вариант освен да отида до София и да се опитам да сплаша тоя, дето даже не му знам и името...
ПП: Само да допълня, че съм сравнително кораво момче, но винаги съм казвал, че не това е начина...

pentxayc
04-17-2010, 20:27
ти ми допадаш.
кофти момиче е приятелката ти.
няма как да ти помогна освен да го издирим тоя.. :(

Rounder
04-17-2010, 20:30
Ми то пича от Софето не е виновен че твойта кучка (сори че я наричам така) си флиртува с него...
по-добре я заеби и търси друга рибка...няма смисъл заради путка да ставаш путка...

ше биеш ти път до СФ заради някакво момче,нищо неподозиращо че момичето което се занимава с него си има приятел,който е готов да го пребие..
няма смисъл брат,заеби я...

Аз ти казвам да не се биеш,но ако бях на теб,до ся да е смлян от бой :-D

ledenakrasota
04-17-2010, 20:31
Еми ето,сега и ти да се почувстваш гадно!


Винаги има първи път за всичко и всичко се връща.

Не знам какъв човек си,за да кажеш по телефона на приятеляси,че си си "харесала друг-само малко" :lol: :lol: :lol:


Бий й шута :?

fenastz
04-17-2010, 20:31
Справедливо спрямо теб ще бъде само да го намериш и да му покажеш защо те наричат "Златния юмрук".

TomR
04-17-2010, 20:32
То не, че ще помогне с нещо
Аз знам, че тя не ме обича и ние много сме си говорили с нея.
Сега ми се обажда и вика спри да си го мислиш... нямаш ли ми доверие.
Е ако тя беше на моето място какво щеше да си мисли...
Единственото, което мога да направя от тук е да я карам да се чувства достатъчно виновна, че да й е тъпо цяла вечер, но и това няма да помогне ако някой тип дето не може да си хване друга приятелка от цяла софия реши да я успокоява...


ПП: Искрено съм ви благодарен, че си направихте труда да прочетете горното.
А иначе той знае, че си има приятел, но даже да не стане нищо сега... какво ми гарантира това за по-нататък.
А за боя, както каза една приятелка. Няма да реши нищо, но пък поне ще ми стане по-добре

Rounder
04-17-2010, 20:34
колко пъти да ти кажем... ПРОСТО СКЪСАЙТЕ,ти трябва да си или пиян или напушен за да си мислиш какво да правиш сега...

TomR
04-17-2010, 20:35
Аз споменах ли, че я обичам...
не мгоа да я зарежа... просто не мога

pentxayc
04-17-2010, 20:37
тва секса е опиат.

както и да е въпроса е че нито заради мухльото,нито заради оная си заслужава да се нервиш,или да хабиш време/пари.

onestar
04-17-2010, 20:37
Аз едва ли бих търпяла подобно нещо (всъщност... бих, но ти не трябва). Покажи че си мъж на място.

TomR
04-17-2010, 20:44
за това вече приемам съвети
ако съм прекалено твърд
ще ми се разсърди, а ако съм прекалено мек ще си играе с мен

onestar
04-17-2010, 20:48
Знай кога да кажеш "Не" и кога да я оставиш тя да командва парада...

pentxayc
04-17-2010, 20:58
в случея парада е жалък.

umri
04-18-2010, 00:02
Правя тази тема за дискуся. Тоест не ви питам нищо. Само аз си знам в какво положение съм, но просто ми е интересно какво мислите вие по въпроса (освен, че съм прецакан... това си го знам).
Та какво става. По принцип аз съм човека който зарязва и досега не съм се влюбвал. Всичките ми връзки са били просто игра. До преди месец и нещо.
Изненада. Взех, че се влюбих в най-прекрасното същество на света. За мен единственото момиче.
И какво се случва. Преди седмица приятелката ми е на урок в София (ние сме от Варна). И ми казва по телефона, че си била харесала повече някакъв студент там и била притеснена.
Преживях го. В смисъл не ми беше приятно, но все пак има и по-хубави от мен. Какво толкова нали не е станало нищо, а и вече е до мен.
Та така изкарахме една страхотна седмица. И вчера тя беше на изпит в София (ние сме 12 клас). И трябваше да се върне утре сутрин, но с една нейна приятелка ми съобщават, че ще останат вечерта в София, защото им било забавно с 2 момчета.
Сами можете да се сетите кой се оказа единия...
И сега стоя си аз тук във Варна и се чудя да се ядосвам ли, да ми е тъжно ли...
Още нищо не е станало, но знам какво ще стане. Първо ще си говорят цяла нощ, след това в скайп и тя след това пак ще замине за София и къде ще свърши това...?
Знам какво става със "Ние сме само приятели" в комбинация с "хареса ми"...
Казах й, че не ми е приятно, като използвах доста по-силни думи от не ми е приятно и й обясних всичко по-горе, но тя ми заявява, че се чувствала задушена.

Като допълнение ще кажа, че аз съм добро момче и съм мекошав по характер, но сега за мен не остава друг вариант освен да отида до София и да се опитам да сплаша тоя, дето даже не му знам и името...
ПП: Само да допълня, че съм сравнително кораво момче, но винаги съм казвал, че не това е начина...
Ще загубиш всичко, ако отидеш до София - най-глупавото решение. Ще загубиш 60-70 лв за бензин/рейс/влак, цял ден, много нерви, ще си разочарован от резултата, може и малко бой да изядеш.
За да ти се обади по телефона и да ти каже, че си била харесала някъв... или те кара да ревнуваш или изобщо не те иска. Дай по-мъжки и я питай дали продължава да е с теб или ще си търси друг тъпкач. Да не се е помислила за единствената.
Това, че ще си пишат по скайп и тн... недей разчита много на това. Голяма вероятност има същата вечер, която са останали в София да е изяла дървото.

naikki
04-18-2010, 00:42
Смажи мутрата на гнусната курва... така ако ме разиграва бачка, ще и размажа физиономията... чесно - згази я като лайно!

Nakadah
04-18-2010, 04:33
то това не пита, то кво ли пита... 8)

justonegirlwithonehope
04-18-2010, 07:38
Ти добре ли си? Как ще търпиш това нейно държание ? - ще ми се обади моя и ще ми каже "ако знаеш каква путка си харесах".Алооо аз да не съм му някаква случайна, хваната от улицата.Той сам си знае, че ако ми го каже това, без да му отговоря с каквото и да било, автоматично отива в графата с бивши.Тя няма минимално уважение към теб, а ти ще се притесняваш да не ти се расърди. :lol: Добре ли си бе момче ? Обичаш я, обичаш я, колко да я обичаш ? До толкова, че да и поозволяваш да те прави на пълната шматка ли ? Стегни се, обясни и как стоят нещата и ако не възприема скъсай я, защото приятелката ти не е нормално гадже братко, тя е пълна курва, ако питаш мен. :)

DevilWish
04-18-2010, 07:50
Еми ето,сега и ти да се почувстваш гадно!


Винаги има първи път за всичко и всичко се връща.

Не знам какъв човек си,за да кажеш по телефона на приятеляси,че си си "харесала друг-само малко" :lol: :lol: :lol:


Бий й шута :?
Определено.