PDA

View Full Version : не съм момиче на повикване..



BuKLiChKa
04-18-2010, 07:18
още имам чувства към бившия си , ама май нищо няма да се получи.. защото той ми се обажда само когато му потрябвам.. само когато няма с кой да излезе , а през другото време , ако аз го потърся все има работа... добре , че в скайп ми отговаря още.. не знам какво да правя, защото аз наистина имам още чувства към него.. когато ми звъни искам да изляза с него, но нещо ме спира, защото не искам да съм само за 1 ден .. не съм и момиче на повикване.. но пък и не мога да го забравя.. по цял ден само мисля за него .... преди няколко дни му казах, че ако ме лъже няма смисъл и той : няма такова нещо нз си ко... искам пак да се съберем, ама при мисълта , че само ще ме използва...... :X може ли някакви съвети какво да правя?

justonegirlwithonehope
04-18-2010, 07:24
Поговори с него по-сериозно.Обясни му за несигурноста, която изпитваш и че го обичаш, но те е страх.Ако иска да сте заедно наистина ще се опита да премахне тази несигурност, която чувстваш вътрешно.И евала за мисленето ти, никога не се оставяй на момче да те прави за смях - нито си играчка в ръцете на някого, нито безчуствен камък. :)


ПП: Ако иска да се съберете защо не го направите, ами всичко си остава само на думи ?

givemereasontolive
04-18-2010, 07:25
Като начало спри да го търсиш.Така той вижда,че показваш слабост и когато няма с кой да излезе веднага се сеща за тебе и че ти пак ще пречупиш и ще излезеш с него.Излизай с други хора и се опитай да не мислиш за него,забавлявай се...Нека на него да му е скучно,а не все ти да висиш на телефона...Просто вярвай в себе си и в това,което целиш да постигнеш и малко инат и постоянство...Хем така ще разбере,че не е всичко за тебе,хем ще разбере,че не си момиче на повикване и за 1 ден ... ;]

sunshinepp
04-18-2010, 07:26
Преди време бях г/д в същото положение.. и сега като се замисля, виждам колко жалко е изглеждало отстрани..
Така че, по-добре си наложи воля и не му вдигай, не му пиши , отбягвай го.. не излизай с него..
По-добре е да остане в миналото, а ти да продължиш напред!
С времето чувствата ти ще избледнеят и.. ще ти е много по-лесно! :)

valdesbg
04-18-2010, 07:29
Ей аман от глупави мазохисти с илюзорна надежда....

Хем сърби, хем боли са го казали хората.

ReachlessGirl
04-18-2010, 07:35
Продължи напред, за да не се чувстваш като на повикване .. :?
На тоя свят има и други момчета ..

DevilWish
04-18-2010, 07:53
Преди време бях г/д в същото положение.. и сега като се замисля, виждам колко жалко е изглеждало отстрани..
Така че, по-добре си наложи воля и не му вдигай, не му пиши , отбягвай го.. не излизай с него..
По-добре е да остане в миналото, а ти да продължиш напред!
С времето чувствата ти ще избледнеят и.. ще ти е много по-лесно! :)
Точно така.

ivcheto0o
04-18-2010, 08:39
Преди време бях г/д в същото положение.. и сега като се замисля, виждам колко жалко е изглеждало отстрани..
Така че, по-добре си наложи воля и не му вдигай, не му пиши , отбягвай го.. не излизай с него..
По-добре е да остане в миналото, а ти да продължиш напред!
С времето чувствата ти ще избледнеят и.. ще ти е много по-лесно! :)
Точно така.

vesito13
04-18-2010, 11:00
Като не искаш да си момиче на повикване и ти почваш. Отказваш да излизате, не му пишеш, не му се молиш. Не е толкова трудно да се сетиш. :?

kobrichka
04-18-2010, 11:05
Спри да се занимаваш с него. Отначалото ще е трудно, но времето помага винаги. Както е казано "Далеч от очите, далеч от сърцето". Имаий достойнство и уважение към себе си. Той те изолзва и ти осъзнаваш това...тогава просто го остави. Няма не мога да го забравя имане искам.

Re5peC7
04-18-2010, 11:12
Всичко човек сам си го прави и сам трябва да промени нещата които не му харесват. `:)

ScarletBite
04-18-2010, 11:13
Е как не си момиче на повикване, а пък досега си излизала с него щом му скимне да те повика?!Искаш да кажеш "Вече не искам да бъда момиче на повикване", което също звучи излишно силно. :)

pentxayc
04-18-2010, 12:02
и аз не съм на повикване

soul1199
04-18-2010, 12:09
спри да го търсиш,няма смисъл,ако той наистина иска отново да сте заедно ще те потърси,сама осъзнаваш,че е на моменти,не му се връзвай

lonely_girl92
04-18-2010, 12:38
Момчета като него не се променят, съмнявам се че дори и да поговориш сериозно с него нещата ще се оправят.Няма смисъл да си с такъв човек намери си момче,което ще се държи добре с теб и няма да те кара да се чувстваш зле ..

PaMit0
04-18-2010, 13:15
мила, и аз съм в подобна ситуация разбирам те и е супер тъпо така ;х
аз говорих с моя фр и да ти кажаа..нищо не се промени продължава да ме използва, но лошото е че стана взаимно...стана така , че и на мен спря да ми пука за него, а той сиг си мисли че умирам за него хах и сега се чудя как да прекратя нещата
Та моя савет е просто го остави, щом изпитваш чуствааа по-добре се спри на време, аз не успях и прекалено много ме нарани, чуствах се като парцал и въпреки болката му простих, но нямаше смисъл ..след всичко вече ми е все едно за него ;д ;ь
тъй че дигай главата иии го заеби момчета има достатъчно 8)

janesplinters
04-18-2010, 14:39
Чак ми става мъчно как те използва пича, а ти продължаваш да му се връзваш...Имай малко самоуважение.Нищо чудно, че така се отнася

pussucetka
04-18-2010, 16:00
Еми поговори с него . . Кажи му всичко, което мислиш, защо всички се страхувате да говорите ? . . :shock:

MaLkaTa_LaDy
04-18-2010, 17:54
Прави каквото искаш, пък да става каквото ще! В този случай всичкото това премисляне на нещата само те затормозява.

CrAzYanDlaZy
04-18-2010, 19:17
Говори с него и му кажи това, което казваш и на нас. :)
Но ако той не се съгласи и продължи да се държи така, просто не си заслужава, ти само ще страдаш.

lipsvashh_mi
04-18-2010, 20:01
деца,деца-не се научиха,че ще се държат с вас така както им позволите-ако му покажеш вратата и ,че не искаш да го виждаш повече-рано или късно ще го разбере,дори да не е особено интелигентен човека...
както са казали хората-всяка жаба да си знае гьола..за да се държи с теб така както му изнася,да излизате когато поиска той,а не ти ти си му паказала,че е ок с теб-и нямаш проблеми...
а това,че си малко сладко мазохистче-твой проблем....гориш се 100 пъти и на 101 път не си слагаш ръката над пламъка,нали :D

BuKLiChKa
04-18-2010, 20:08
вчера ми се обади и аз му отказах да излезем и днеска вече е с нова.. :D просто сега ми е адски смешно и разбирам какъв е

FromAutumToAshes
04-18-2010, 20:47
Аз пък останах с впечетленеи, че сега на мода са този модел момичета :-o
Явно бързо се менят нещата оО ц-ц-ц...

DeSiTo0o
04-19-2010, 13:57
Поговори с него по-сериозно.Обясни му за несигурноста, която изпитваш и че го обичаш, но те е страх.Ако иска да сте заедно наистина ще се опита да премахне тази несигурност, която чувстваш вътрешно.И евала за мисленето ти, никога не се оставяй на момче да те прави за смях - нито си играчка в ръцете на някого, нито безчуствен камък. :)


ПП: Ако иска да се съберете защо не го направите, ами всичко си остава само на думи ?

Напълно съм съгласна!

y0urhottie
04-19-2010, 14:11
обясненията не помагат знам до какво водят .. ти ще му кажеш "не искам да ме използваш само когато ти потрябвам" той ще каже "това не е вярно никога не съм те използвал" и пак ще го направи ..просто другия път като те потърси не отивай колкото и да ти се иска накарай го да те моли да види,че не си толкова лесна за връзване... това е начина да си отдръпната знам,че е трудно но друг начин за мен няма..

BlueParadise
04-19-2010, 14:20
Ами,не бъди такава ... наложи си волята ... бъди силна и недостънпа !

SmilezZz
04-19-2010, 15:22
Престани да му обръщаш внимание..Прекъсни всички връзки с него: скайп,телефон и виждането на живо..
Наистина отначало е доста трудно,но се преодолява..Просто имай силна воля и ще го забравиш..И няма да се чувстваш като "момиче на повикване"

Take_That
04-19-2010, 16:06
Преди време бях г/д в същото положение.. и сега като се замисля, виждам колко жалко е изглеждало отстрани..
Така че, по-добре си наложи воля и не му вдигай, не му пиши , отбягвай го.. не излизай с него..
По-добре е да остане в миналото, а ти да продължиш напред!
С времето чувствата ти ще избледнеят и.. ще ти е много по-лесно! :)
Точно така.

Абсолютно :)