PDA

View Full Version : Какво да правя :(



VampirePrincess93
04-18-2010, 07:44
Преди около седмица бях на копун с приятели и едното момче което е мои приятел и беше с мен там ми каза че ме обича не ми е предлагал но на следсващия ден ме прегръща и целува и вечерта ми каза че по добре е да няма нищо между нас защото в крайна сметка винаги е наранявал приятелките си а не иска да ме нарани защото даржи хипер мн на мен споделя ме си всичко и сме страшно близки знам че не му е до секса защото всъщност е дженталмен и е страшно романтичен и нежен
нз какво да правя страшно объркана съм а мисля че се влюбвам иска ми се всяка вечер да е до мен да мога да го целуна най-спокойно когато си поискам

DevilWish
04-18-2010, 07:48
Кажи му, че имаш чувства към него и за това му даваш шанс и не се страхуваш дали ще ти разбие сърцето.
Пробвайте пък каквото стане.

justonegirlwithonehope
04-18-2010, 07:50
Обясни му, че ти също имаш чувства към него и искаш да сте заедно.Предполагам, че щом отвръщаш на чувствата му ще поиска да пробвате и от там нататък вече всичко зависи само и единствено от вас.

VampirePrincess93
04-18-2010, 07:53
напрвавих го и тои каза че няма но със хиляди овъртания и точно зареди това се съмнявам че ми е казал истината защото е хипер мн загрижен за мен и го показва защото казва че аз съм единствената която не го дразни неразбирам как единия ден има тези чувства на на дрогия изчезват без причеина ей така

darkPaladin
04-18-2010, 07:54
следващия принц с тоя няма да стане

soul1199
04-18-2010, 12:20
Кажи му, че имаш чувства към него и за това му даваш шанс и не се страхуваш дали ще ти разбие сърцето.
Пробвайте пък каквото стане.

edelvaysss
04-18-2010, 12:32
Говори пак с него,обясни му как се чувстваш ти спрямо него без да те е страх.След като сте си толкова добри приятели ще разбере, че не си поредното момиче което ще му прави тъпи женски номера и ако чувствата му са толкова силни това няма да го спре и ще се постарае да внимава този път :-D

sunshinepp
04-18-2010, 12:35
Кажи му, че имаш чувства към него и за това му даваш шанс и не се страхуваш дали ще ти разбие сърцето.
Пробвайте пък каквото стане.

:-) съгласнаа

onestar
04-18-2010, 14:14
Май си му само занимавка.

Отрежи го, отдръпни се, дръж се хладно за известно време и виж реакцията му. Ако ноистина му пука ще те потърси и ще разбере, че не може да те прегръща и целува само когато му е кеф.

ivcheto0o
04-18-2010, 14:53
Май си му само занимавка.

Отрежи го, отдръпни се, дръж се хладно за известно време и виж реакцията му. Ако ноистина му пука ще те потърси и ще разбере, че не може да те прегръща и целува само когато му е кеф.

pussucetka
04-18-2010, 15:49
Кажи му, че имаш чувства към него и за това му даваш шанс и не се страхуваш дали ще ти разбие сърцето.
Пробвайте пък каквото стане.

:-) съгласнаа

+ 2 :)

Take_That
04-19-2010, 17:18
Моето мнение пък е, че няма смисъл повече да му "пилиш" на главата, че искаш да сте заедно. Каквото си имала да казваш си го казала, няма смисъл да нахалстваш и т.н. Засега остави нещата така както са, но пък нищо не се знае, не, мисля че нещата ще приключат до тук при положение, че и двамата имате чувства.