PDA

View Full Version : БЕЛИ ТОЧКИ ПОМОЩ МОЛЯ



sLaDkagRe6ka
04-18-2010, 12:55
МОЛЯ КАЖЕТЕ С КАКВО ДА ГИ ПРЕМАХНА :-o :-o :-o :-o НЕ СА МНОГО НО СЕ ВИЖДАТ :(

MissHouse
04-18-2010, 13:03
да не са едни като трънчета само че с бял връх, аз моите ги махам с игла - забивам я в началото на гадното нещо и така до края му и я предърпжам на горе става малка раничка ама като я намажа с крем и минава

sLaDkagRe6ka
04-18-2010, 13:11
такива са ама с иглааа........малко някой др да каже с игла става ли и тогава :shock: :shock: :shock: мерси все пак

psych0
04-18-2010, 13:18
защо просто не ги изстискаш,след това ги намажи с кремче за да не се разранят :-o

KumchoValcho
04-18-2010, 13:27
http://i.rozali.com/photos/k_270_1.jpg
Подобни ли са? Предполагам са много по-малки, но белите точки или милиумите са това, те нямат връхче! И няма как да се изстискат освен ако не се продупчат с игла отгоре. :)

MissHouse
04-18-2010, 13:32
такива са ама с иглааа........малко някой др да каже с игла става ли и тогава :shock: :shock: :shock: мерси все пак

не не боли толкова ако те е страх отиди на козметик и там така правят мисля


около носа ли са ?

mArMaLaDkA
04-18-2010, 13:32
Т'ва с иглата е бахти мазохистичното. :-o

Не знам от какво се появяват, по едно време ми беше излязла една и на мен под окото. Беше малка и кажи-речи само аз си я виждах, но въпреки това ме дразнеше супер много. Не съм я дупчила, не съм я мазала, изчезна си след известен период от време.

MissHouse
04-18-2010, 13:34
Т'ва с иглата е бахти мазохистичното. :-o

Не знам от какво се появяват, по едно време ми беше излязла една и на мен под окото. Беше малка и кажи-речи само аз си я виждах, но въпреки това ме дразнеше супер много. Не съм я дупчила, не съм я мазала, изчезна си след известен период от време.

е на мен ми бяха 2 3 около носа не боли толкова, от епилирането ме боли каде каде повече пък доста момичета го правят :D

sLaDkagRe6ka
04-18-2010, 14:49
на носа да и вече ги махнах с игличка мерси много :grin: :grin: :grin: :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Biskfitka
04-18-2010, 19:59
И аз имах такива,козметичката ми ги махна с игла.Обаче винаги дезинфекцирай иглата добре преди да я ползваш ;) най-добре си купувай от тия за инжекциите. И не ги махай ако са близо до очите... :)

PlamitOo
04-22-2010, 16:15
Имах няколко на носа и си ги махнах с игла, но сега ми се появиха и под окото, обаче там не мога да ги махна с игла, много са близо до окото и много ме дразнят... :x