PDA

View Full Version : Много съм объркана...Помогнете ми.



sladka_celuvka
04-18-2010, 12:55
Много съм объркана напоследък не знам какво да правя мъчи ме ужасното чувство че той може би си има друга.Значи да обясня по-добре с приятелят ми ходим почти 2 години разделени сме..живеем в различни държави и можем да се виждаме само лятото и зимата по няколко месеца..През тези години знам за една негова изневяра ако може натискане с друго момиче да се нарече така..Напоследък той се държи с мен под всякаква критика обижда ме казва ми с извинение за изразите "курва""курволяк""тъпачка""путка заспала" и тн.Преди време се бяхме разделили заради това че се държеше лошо с мен,но не помня тогава да ме е обиждал така.Просто не знам какво да правя казва ми че ме обича че щял да се промени че всичко го казва защото е ядосан или раздразнен,но вече ми писна...Един ден е мил и нежен а на другия ден ме псува без явна причина...Моля ви помогнете ми дайте ми някой съвет какво да правя,защото наистина не знам :cry:

Monstre
04-18-2010, 13:08
Аз не бих позволила на приятеля си да ме обижда и наранява по този начин. :? Директно щях да му бия шута.

Може би връзката ви се е изчерпала вече. Пък и това с различните държави е кофти история. По-добре поговори с него и си изяснете и двамата дали имате шанс или не.
Но ако бях на теб, сигурно щях да го оставя.

DarknessAngel
04-18-2010, 13:08
Зарежи го. Такива личности не си заслужават.

sladka_celuvka
04-18-2010, 13:18
много пъти съм мислила за това защото просто нервите ми не издържат в очите ми сълзи не останаха,но просто толкова силно го обичам че не мога да го изоставя :cry:

filmimilmi
04-18-2010, 13:21
Само ти си мислиш, че ходите. За такива думи и подобно отношение, не виждам как все още поддържаш връзка с него. При това от разстояние. Явно си му омръзнала и в момента си играе с теб, тества до колко можеш да продължиш да държиш на него докато той се отнася по такъв начин с теб, играе те и сигурно определено му е забавно. Не виждам причина да продължаваш да пазиш надежди за една връзка, която е приключила в момента, в който всеки си е хванал пътя.

Punisherrr
04-18-2010, 13:25
Явно през времето,в което не се виждате нещата са се променили при него. Може тези обиди и това лошо държание, за което казваш, да са начините му да те отблъсне,ако се е захласнал по друго момиче. От страх да ти каже как стоят нещата може да го прави.
Каквото и да е... трябва да говориш с него за ситуацията ви като цяло.
Ако е започнал да те нарича с такива грозни думи наистина, то все тръгва от някъде тва държание. (пък и да ти кажа - не бих се занимавала с момче,което би си позволило да ми говори така... това явно показва кво му е отношението към теб и какъв характер е,но...ти си знаеш)
Ти казваш само,че той е започнал да се държи странно,ама ти с нещо предизвиквала ли си го, или ?
Абе първото,което трябва да направиш е да кажеш всичко това на него,а не на нас. Той да разбере какво мислиш и как се чувстваш точно. Тогава ще видиш как стоят нещата наистина. И колко я има тя негова обич... Ако се обичат двама души,трябва да могат да си кажат тия неща. ;)

sladka_celuvka
04-18-2010, 13:36
постоянно го питам има ли нещо ако има някоя да ми каже просто да не ме мъчи,но той ми казва "Офф глупости мило само тебе си обичкам" и "Мило аз ако не те обичах щях ли да ти купувам билет да идваш лятото при мен...естествено че ако имах друга тук нямаше да си харча парите" това е или нещо от сорта на "Знаеш че като съм нервен и ядосан и говоря неща които не ги мисля" И супер често му казвам че ме притесняват тези негови обиди карам го да си поговорим добре да си изясним всичко,но ден два след като той отново ми е обещал че ще се промени че ще се сдържа от такива приказки като е ядосан той го прави пак...

Punisherrr
04-18-2010, 14:06
Е добре като е толкоз ядосан постоянно, не си ли говорите за това какви са причините,какво му е в главата?Та даже ти би трябвало да си му в помощ,а не да ти праи мизерии. Как така ще почне да те псува едва ли не без нищо...доста странно ми се вижда. :? Не знам кво друго да ти кажа. Нещо няма логика в тия работи.
Знам само,че моя човек показва тия чувства,които твоя твърди,че има към теб, по начин,който ме кара и за секунда да не се съмявам в него.
А при теб нещата май отдавна са кривнали от тоя път... :? Взимай някво решение. Казвай му,че при следващ повод си губи точките и тва е. С такива хора не трябва да се занимаваш.Помисли си какво бъдеще изобщо можеш да имаш с него? По-натам в живота нещата могат да станат много неприятни ако човек има такива хора около себе си,така че... действай по въпроса с твоето щастие и това как ТИ да се чувстваш добре и обичана. ;)

sladka_celuvka
04-18-2010, 14:14
ами значи той по принцип е много избухлив такъв му е характера,викал ми е,но никога не ме е обиждал така...аз му кажа нещо той тръгва да се заяжда...аз ако му кажа че не е прав той престава да ми пише и след като му кажа "да...заяждаше се а сега нямаш какво да кажеш" и тръгват обидите....

Punisherrr
04-18-2010, 14:23
Еми... значи :
Искаш ли да продължаваш да се самопрецакваш като се опитваш да променяш човек,който си е такъв,и с който явно не се излиза на глава, или не ?

Не знам,не знам...аз лично изобщо не те разбирам. Най-много не понасям ей такива хора като този,който описваш тука. Да не ще да чуе чуждо мнение,да избухва,да се дразни,да обижда без да се замисля,пък после да приказва друго. ....Доста ми е трудно да се поставя на твое място,щото никога не бих се захванала с такъв характер. Пък и се съмнявам преди да е бил светец някакъв.
А всъщност на по колко години сте?

sladka_celuvka
04-18-2010, 14:29
на 17 години сме и двамата и преди се държеше с мен като с принцеса не даваше някой да каже нещо лошо по мой адрес защитаваше ме гледаше ме като писано яйце а сега....

pussucetka
04-18-2010, 15:58
Само ти си мислиш, че ходите. За такива думи и подобно отношение, не виждам как все още поддържаш връзка с него. При това от разстояние. Явно си му омръзнала и в момента си играе с теб, тества до колко можеш да продължиш да държиш на него докато той се отнася по такъв начин с теб, играе те и сигурно определено му е забавно. Не виждам причина да продължаваш да пазиш надежди за една връзка, която е приключила в момента, в който всеки си е хванал пътя.

+ :)

justonegirlwithonehope
04-18-2010, 15:59
Защо търпиш държанието му, думите му и всичко останало ? Не си заслужава според мен, не допускай да се качи на главата ти.

Take_That
04-19-2010, 17:10
Айде стига си се измъчвала! Какъв е той, че да те обижда и то по тоизи начин? Това, че ти е приятел не му дава правото да ти казва, че си тъпа, проста, смотана и к***а.... Най-добре гго зарежи .....

y0urhottie
04-28-2010, 16:42
Любовта тука няма думата при такива обиди и унижения,които търпиш ... повярвай ми това никой не го заслужава ... просто го разкарай сигурно тогава ще почне да ти обеснява ,че си единствена,че те обича дрън дрън ще се оправите и... след има няма два дена всичко ще започне отначало...Не ми се е случвало ,дано и не ми се случи , но имах приятелка ,която имаше същия проблем .. ходиха точно две години накрая го заряза верно много тежко го преживя, но важното е,че сега има момче,което я носи на ръце и прави вс за нея.. Намери си някой,който ще те обича и цени .. Успех! :)

quexxe
04-28-2010, 16:56
Я вдигни самочувствието и спри с тия плачещи емотикони.Родена си жена - силна и властна , покажи своята природа и му дай да се разбере.Не го оставяй да те тъпче и мачка,успех!

ilovejhonnydepp
04-30-2010, 21:28
Никоя жена не заслужава да търпи някой мъж да седи и да я обижда ,а тя да реве .. я се стигай , горе главата .. ше си намериш и по-добър ! :)

sweetpunk
04-30-2010, 21:47
Както във всяка една връзка за това сте виновни и двамата. Той, че не знае какво иска и ти, че му търпиш избухванията! Ако приятелят ми ме нарече с някоя от горе изброените думички точно е изял някой шамар и няма да ме види повече. Когато обичаш някой не му казваш "курво" или нещо такова. За това какво да правиш. От моя личен опит мога да кажа, че връзка от разстояние не е връзка, каквото и доверие да си имате то се губи сред километрите. Ти незнаеш какво прави и се измъчваш. Предполагам, ако той наистина те обича както казва се измъчва, че не знае ти какво правиш. И в 2та случая страдате и аз на твое място бих си спестила малко проблеми и тревоги. :-)

rakiQ
05-01-2010, 06:36
божеее имах един дето бчхме година и нещо, той ме правеше на гъз!!!! аз му позволявах щото го обичах мн , и в един момент аз го направих на гъз.. бих му шута и вече съм СУУПЕЕЕЕР


МАХАЙ ГО МАЦИ :)

ReachlessGirl
05-01-2010, 06:40
Ясно е, че 2 години не могат толкова трудно да се оставят, но след като той е успял да ги преглътне и да си позволява такова отношение значи и ти ще можеш .. нямаш място при човек, който НЕ знае какво има и НЕ го оценява .. :?

Sisi7u
05-01-2010, 09:30
Аз не бих позволила на приятеля си да ме обижда и наранява по този начин. :? Директно щях да му бия шута.

Може би връзката ви се е изчерпала вече. Пък и това с различните държави е кофти история. По-добре поговори с него и си изяснете и двамата дали имате шанс или не.
Но ако бях на теб, сигурно щях да го оставя.
хубави съвети !!.. подкрепям ..

DevilWish
05-01-2010, 09:36
Хм как може да позволяваш на някой да те унижава?Той те мачка макар и на километри от теб.Какво ще стане ако е постоянно до теб?Побой?Остави го и се уважавай малко ;)

soul1199
05-01-2010, 09:47
по-добре го остави,само се измъчваш и това,че сте далече изобщо не ти помага,а даже напротив-кара те да се съмняваш

bobito_th
05-01-2010, 09:54
Аз не бих позволила на приятеля си да ме обижда и наранява по този начин. :? Директно щях да му бия шута.

Може би връзката ви се е изчерпала вече. Пък и това с различните държави е кофти история. По-добре поговори с него и си изяснете и двамата дали имате шанс или не.
Но ако бях на теб, сигурно щях да го оставя.

Съгласна ;-)

anilove
05-01-2010, 16:01
аз също мисля, че щом те обижда не си заслужава да се занимаваш с него! той не те оценява. по-добре потърси друг, който ще те цени и няма да се отнася към теб, като пъробитен човек!!!!!! :) :) :) :) :)

valdesbg
05-01-2010, 16:52
Целувчице - помниш ли какво ти разправях за връзките от разстояние?

Ей точно заради такива дивотии съм против тях. Щото само при тея връзки го има това неоснователно доверие на някакви буквички, написани от акаунта на даден човек.

Съвет - няма да ти хареса.

Намери си момче от твоя град. Ще знаеш че няма да се терзаеш за подобни истории, и няма да може да те лъже както си поиска. Щото контакта на живо е на светлинни години от тоя в скайп.