PDA

View Full Version : история без край



PaMit0
04-18-2010, 13:07
Бившия ми реши,че по 1 или друга причина иска да се съберем отново. Въпреки че ме нарани адски много аз му простих, преживях го и отново му се поддадох, може би заради това което имахме преди и всички хувави моменти .. и аз не знам защо стана таака.. сякаш не мога да се откъсна от него. В момента се чуствам безсилна и безразлична, усещам една голяма празнота в гърдите си..всичко ми уби. Дори като сме заедно се ядосвам, че не мога да изпитам същите чуства като преди.. не ми липсва, мога да не го виждам, но в същото време, когато ме потърси не мога и да му откажа..и това ме обърква :o
Забърка ме в неговите драми, и сегаа..сега се чуствам зле, дори и да искам да изпитам подобни чуства към него не мога... но когато сме заедно ми е приятна компанията му и може би заради това не мога да се откъсна .. знам че трябва, упрекват ме, че не заслужава, даа може и така да е, знам го ..но просто след като не изпитвам нищо специално, защо да не се забавлявам ... просто проблема е, че не мога да се откъсна от този човек и това ме обърква ..не знам какво да правя.
И сега след няколко дни имам рд имаме планове, иска да ходим на хижа иии цялата история ми се струва толкова сложна и объркана ;Х

DarknessAngel
04-18-2010, 13:12
Предполагам, инициативата за раздялата е негова. Щом веднъж е станало - ще стане и втори. Не се надявай на нещо ново и го остави. Мое мнение.

sladka_celuvka
04-18-2010, 13:14
първо кажи при какви обстоятелства сте се разделили за да мога да ти бъде от по голяма полза моят коментар..
иначе аз мисля че ти още го обичаш,но мисълта за това че те е наранил те спира да се впуснеш с лекота във връзката ви както е било преди...пък и е нормално още да се съмняваш...ако продължиш тази връзка смятам че скоро пак ще чустваш същото...Но се пази все пак гледай да не се повтаря историята ви от преди
Хайде успех :-) дано съм била от полза :)

filmimilmi
04-18-2010, 13:17
Не можеш ли да бъдеш категорична в своите решения? Той не те е вързал с белезници за себе си. Винаги можеш да се освободиш от нежеланата му компания. Достатъчно е просто да се изясните, да му кажеш, че нещата не са същите като преди, а пък ако той не те разбере, тогава просто спираш да си играеш на игрите му, не му вдигаш телефона, не му отговаряш в скайп и толкова. Не виждам колко сложно може да бъде при условие, че не си емоционално обвързана вече с него и не би следвало да тежи на съвестта ти едно подобно решение. Като не изпитваш нищо към него, няма да имаш и чувството за вина, а аз си мисля, че ти най-много от всичко се страхуваш от това, да не го нараниш, а ти после да се чувстваш виновна. Това е нормално при всяко късне, но нищо не е толкова объркано колкото ти се струва. Продължаваш напред без него и не обръщаш страниците на живота си обратно. Просто отваряш нова страница, запознаваш се с нов човек и почвате да пишете нова история...

PaMit0
04-18-2010, 13:28
ами постъпи много долно, разделихме се заради друго момиче, за което той нямаше дори смелостта да ми каже хах е да напправих го луд тогава и всичко спря ...след 1 седмица той я остави не искам да знам по какви причини. Остави я и реши, че иска да е с мен..заради секса, заради обичта която получаваше и аз не знам защо се върна
Каза че иска да е като преди :lol: аз му казах че няма да е като преди и все пак до такава степен ми уби чуствата че реших, че вече нямам какво да губя. Но се чуствам гадно, приятно ми е да ме докосва, да ме целува, но в момента в който се сетя какво е било, и че не изпитвам и капчица от това, което изпитвах се чуствам по-долна и от него.. сякаш не лъжа него, а себе си :o сякаш просто се забавлявам с него и се чуствам como una puta :Д