PDA

View Full Version : Sex



strawberrycake
04-18-2010, 14:13
Moqt problem e 4e prava sex mnogo 4esto moje bi po 3 na den ponqkoi put . Opasno li e za6toto ve4e me boli i nemoga da prava ni6to kogato sum v cikul mi te4e meso ... [ v bukvalniq smisul ] sram me e da otida na ginekolog a i mama neznae 4e ne sum devstvena .. kakvo da prava ? :? :-o

nIkEnCeTy_bE
04-18-2010, 14:31
Ще си носиш последстията. Винаги може да се избегне това нещо. Сега ти е гадно нали, да беше помислила малко? :? На колко си години? Според мен кажи на майка си, надявам се да те разбере, и ако не отиди сама на гинеколог. Знаеш ли колко може да е опасно това? А и ако майка ти не те разбере, ще е нормално. Как може да виждаш, че ти пада месо, и ти да не направиш нищо. :? Сподели с майка си и ВЕДНАГА ОТИВАЙ НА ГИНЕКОЛОГ !!! Това може да ти коства здравето, деца и т.н С това шега не бива.

Moonstalker
04-18-2010, 14:36
о_________o
Т'ва или е ебавка или... си курва и си го признаваш?
Ужас, нямам повече какво да кажа...
Сигурно си на 15-16 ? Хах ...

valko88
04-18-2010, 15:23
това е базик, не е вярно :-x :-x

SmilezZz
04-18-2010, 15:32
И какво искаш да ти кажем..Това,че правиш секс като ненормална е нормално ?
Или пък да ти кажем какво да правиш или пък какво ти има ?!?..И как може да виждаш,че по време на цикъл ти пада месо,а пък ти стоиш...
Кажи на майка си..Ако пък не - отиди сама на гинеколог..

П.С - На колко години си ?

tedak
04-19-2010, 20:09
Какво имаш предвид под месо? ... може да са съсиреци просто. Виж за да си сигурна отиди на гинеколог няма от какво да те е срам, много жени ходят. Ние не можем да ти кажем какво ти е. И намали секса! :?

L0ST
04-19-2010, 21:18
Абе вие сериозно ли, направо ме убихте :lol: :lol: :lol: . Как може да повярвате на такава тема, особенно с израза "тече ми месо"? Няма страшно ще заздравее и после пак...ако издържиш де :lol:

Jus7DreamBoy
04-19-2010, 21:52
Абе вие сериозно ли, направо ме убихте :lol: :lol: :lol: . Как може да повярвате на такава тема, особенно с израза "тече ми месо"? Няма страшно ще заздравее и после пак...ако издържиш де :lol:
под "тече ми на месо " нали много се ебе вече сигурно и се е раздърпала шундата и е увиснала на долу ... иначе сигурно е ебавка де :D

hahavteen
04-20-2010, 10:49
Нищо ти няма. Най-вероятно са съсиреци. За по-сигурно можеш да отидеш на гинеколог или да споделиш с майка си (не е нужно да казваш че правиш секс). Аз правех всеки ден по 2-3 пъти на ден секс с бившия ми и то в продължение на година и нищо не ми е ставало. Едва ли е от честия секс. Единственото което може да ти стане е да се протриеш и да те боли по време на акта. Ако обаче болката не мине след няколко дни почивка или получиш извънменструално кървене иди на гинеколог.

Munut0
04-20-2010, 18:59
наистина как така ти тече месо д0ста странно :shock: :lol:

LittleCuteStar
04-22-2010, 18:37
. . . оОоОоОоОо . . . Незнам какво ти е точно но Генеколога не е за изпускане
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
П.с.
1. Колко си годишна?!? :)
2. И как така “месо“ !?! :shock:

kalpazanka
04-23-2010, 07:47
Месо не е, а съсиреци.
Получи съвети, затова заключвам темата. Постарай се следващата да е на кирилица.