PDA

View Full Version : Странно?



sexym4e
04-18-2010, 17:00
Здравейте на 20 съм и съм момче и от известно време много ми харесва да се обличам като момиче да обличам женско бельо много се възбуждам от това,но си харесвам момичета ще ми дадете ли някакъв съвет ?

filmimilmi
04-18-2010, 18:18
Мисля, че имаше термин за това - Кросдресинг.
http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A2%D1%80%D0%B0%D0%BD%D1%81%D0%B4%D0%B6%D0%B5%D 0%BD%D0%B4%D1%8A%D1%80#.D0.9A.D1.80.D0.BE.D1.81.D0 .B4.D1.80.D0.B5.D1.81.D0.B8.D0.BD.D0.B3

akrobatkata
05-05-2010, 15:38
На къде отива този свят............ :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Sisi7u
05-05-2010, 18:04
8-) баси филма .. ти го вземаш за мъж .. а той ти облича бельото ..
базикам се .. !!
ся сериозно .. нз .. чесно казано такива мъже за мен не са мъже, но щом казваш, че харесваш момичета нз .. :-o мн шантава работа, братле .. !!

Paramour
05-06-2010, 16:59
В крайна сметка всеки може да харесва каквото си иска, нали?
Ако се кефиш на женско бельо няма лошо 8-)
А дали е нормално ... нз. Както казаха преди мен- има си термин, така че предполагам, че не си единствения... а и може скоро да ти мине 8-) не се шашкай :]

sineokiq
06-11-2010, 07:28
Аз съм 10 год по голям и обожавам да обличам силиконови чорапи , бодита и т.н.
Самото докосване на нежната материя те побърква от възбуда и това от една страна е извратено но от друга не.
Аз съм семеен с дете , споделял съм го с много малко жени , някои много им допада , но други не искат и да чуят.
Най готиния секс е когато и двамата се облечете така.

LipSy
06-11-2010, 12:30
Ами какъв съвет можем да ти дадем. Ти можеш и сам да си отговориш:
1. Или ще станеш обратен
2. Или ще се откажеш сам от женствеността

h2x0r
03-09-2014, 17:53
Пич споко, не си сам. И в България има много такива (само, че ги е страх си го признаят) а в чужбина там вече си е много по-разпостранено и прието от обеществото.
Продължавай да правиш това което искаш и се радвай на живота. Не се оставяй на обществото да ти налага мнение кое е нормално и кое не.

Що се касае до поста на @Lipsy - мога само да ти кажа, че това, че обича да облича женски дрехи по никакъв начи не го прави обратен и ако той от вътре не го почувства така никога и няма да стане.
Щото ако почнеме на всеки който се обезкосмява и се грижи за себе си да ми викаме, че е гей - е извинявай. Предпочитам да съм гей, а не да ходя като маймуна. Щото на жените всичко е им е позволено и има такива брутални крокодили... ама обществото работи за тях - маникюр, педикюр, ноктопластика, екстеншъни, ботокос, колагенен филър, червила, фон дьо тен, ДРЕХИ, а ние мъжете? Да мреме в кофите?

mayaaa
03-09-2014, 21:39
Пич споко, не си сам. И в България има много такива (само, че ги е страх си го признаят) а в чужбина там вече си е много по-разпостранено и прието от обеществото.
Продължавай да правиш това което искаш и се радвай на живота. Не се оставяй на обществото да ти налага мнение кое е нормално и кое не.

Що се касае до поста на @Lipsy - мога само да ти кажа, че това, че обича да облича женски дрехи по никакъв начи не го прави обратен и ако той от вътре не го почувства така никога и няма да стане.
Щото ако почнеме на всеки който се обезкосмява и се грижи за себе си да ми викаме, че е гей - е извинявай. Предпочитам да съм гей, а не да ходя като маймуна. Щото на жените всичко е им е позволено и има такива брутални крокодили... ама обществото работи за тях - маникюр, педикюр, ноктопластика, екстеншъни, ботокос, колагенен филър, червила, фон дьо тен, ДРЕХИ, а ние мъжете? Да мреме в кофите?
Темата е от 2010, мисля че отдавна му е минал мерака...
Btw, ти правиш ли разлика между това да се грижиш за външния си вид и това да обличаш женско бельо. :lol:

baby_baby
03-12-2014, 15:47
Дам странно си е