PDA

View Full Version : Рекорден Растеж На Нокти



TickTackk
04-18-2010, 16:09
Здравейте,
Имам един въпрос към вас.Чета по форумите,че хининовата вода помагала както за растеж на косата,така и за растежа на ноктите.Ползвам хининова вода за косата,но искам да попитам дали наистина действа и за стимулиране на растежа на ноктите.
:-P

titinkaa
04-18-2010, 16:21
За първи път чувам,че действа за нокти

psych0
04-18-2010, 16:21
За първи път чувам,че действа за нокти

++ :-o

slynchoo
04-18-2010, 16:25
И аэ съм чувала,че помага,ама нещо не ми се вярва.

MissHouse
04-18-2010, 16:33
За първи път чувам,че действа за нокти

++ :-o

:smt023

Luscious_Heart
04-18-2010, 17:58
И аз не знаех за този ефект на хининовата вода, но съм чела за ефекта на бадемовото масло върху ноктите.
За да не правя нова тема, ще ви помоля да ми отговорите тук... Наистина ли нанасянето на йодна тинктура върху ноктите ги прави по-здрави и твърди, или също ги кара да растат по-бързо?

Peanut
04-18-2010, 18:05
За първи път чувам,че действа за нокти

++ :-o

:smt023

++

blondeVIP
04-18-2010, 18:10
И аз не знаех за този ефект на хининовата вода, но съм чела за ефекта на бадемовото масло върху ноктите.
За да не правя нова тема, ще ви помоля да ми отговорите тук... Наистина ли нанасянето на йодна тинктура върху ноктите ги прави по-здрави и твърди, или също ги кара да растат по-бързо?

Да.Аз цяло лято се мажех вече рпеди да си легна и имах хубавки нокти и спрях в началото на учебната година и вече не са ми особенно хубави ноктите.Да знаеш само, че ти пожълтяват ноктите но е логично :)

Luscious_Heart
04-18-2010, 18:30
И аз не знаех за този ефект на хининовата вода, но съм чела за ефекта на бадемовото масло върху ноктите.
За да не правя нова тема, ще ви помоля да ми отговорите тук... Наистина ли нанасянето на йодна тинктура върху ноктите ги прави по-здрави и твърди, или също ги кара да растат по-бързо?

Да.Аз цяло лято се мажех вече рпеди да си легна и имах хубавки нокти и спрях в началото на учебната година и вече не са ми особенно хубави ноктите.Да знаеш само, че ти пожълтяват ноктите но е логично :)
При мен за по-малко от ден се маха жълтото от йода, да ти кажа. ;d

Molzinka
04-19-2010, 14:16
И аэ съм чувала,че помага,ама нещо не ми се вярва.

+ Не съм пробвала :-o

heiress
04-20-2010, 20:23
Да, определено хининовата вода не само заздравява ноктите, но и спомага за растежа им.

stef98
05-13-2010, 17:35
И аз не знаех за този ефект на хининовата вода, но съм чела за ефекта на бадемовото масло върху ноктите.
За да не правя нова тема, ще ви помоля да ми отговорите тук... Наистина ли нанасянето на йодна тинктура върху ноктите ги прави по-здрави и твърди, или също ги кара да растат по-бързо?
Мазах си ноктите с йод в продължение на една седмица и няколко дена, но ефект не видях и при мен, и при майка ми. Разбира се резултата е логичен, понеже не съм го използвала продължително време... :?