PDA

View Full Version : Възможно ли е ?



asp1r1n94
04-18-2010, 18:30
Възможно ли е една връзка да съществува нормално ако единият от двамата пуши? Значи имам нова приятелка от днес и тя пуши,а аз не си падам много по цигарите.Каза,че ще ги спре заради мен ама и аз не знам какво ще стане...И въпросът ми е продължителни ли са такива връзки[/b]

Priceless
04-18-2010, 18:32
Аз не виждам какво пречат цигарите ..

Nich
04-18-2010, 18:34
първо - не е сигурно,че ще ги спре, второ - ако не ги спре и тва не ти е единствения критерии за гадже ще свикнеш колкото и да е неприятно... тоест ще се примириш , няма да спрат да са ти гадни :)

onestar
04-18-2010, 18:36
Какво значение има да приятелката ти е пушачка или не? Това едва ли ще влияе по някакъв начин на отношенията ви.

Приятелят ми също пуши. За мен това не е проблем.

asp1r1n94
04-18-2010, 18:45
а ако не пуши само цигари

djipsito
04-18-2010, 21:38
Аз излизах 3 месеца с едно момче, което всеки ден пушеше.. трева. Аз не си падам по тези работи, не ми пречеше че пуши в началото. Ама после почнах да забелязвам, че обръща повече внимание на тва да си свие веселата цигара, отколкото на мен.. и не го интересуваше особено.. Не искаше да излезем само двамата, щото знае че аз не пуша и предпочиташе все в компания, да си пафкат там.. Нз накрая го отрязах, не само заради тва де, имаше още куп неща ама.. нз ако искаш пробвай да видиш кво ще излезе и.. ако не стане, поне ще знаеш със сигурност ;)

valdesbg
04-18-2010, 22:16
Ем ако пушенето на цигарите и каквото още пуши не са в конфликт с убежденията и принципте които си изградил до момента.. значи няма какво да се притесняваш и тревожиш.

В противен случай... имаш дилема, в която няма как да сбъркаш. Защото няма нито правилен, нито греен отговор.

Ня мен лично цигарите сами по себе си не ми прчат. Както и пушенето. Пасивен пушач съм от много време. Въпроса е другаде.