PDA

View Full Version : Психолог



lmao
04-18-2010, 18:57
Ще ми препоръчате ли психолог в София.Всякаква информация е добре дошла
Вече имам отчаяна нужда да поговоря с някого, който се очаква че ще ме разбере.

Не съм сигурен темата за точно този раздел ли е, съжалявам :)

filmimilmi
04-18-2010, 23:40
А защо първо не опиташ да споделиш за проблемите си тук? Един психолог с много дипломи окачени в рамки по стените в кабинета си може реално и да не те разбере, но пък да ти вземе парите с удоволствие, облъчвайки те, че решението на проблемите ти става само с платените сеанси. Това си е едър бизнес, а тук за съвети нито взимаме $$$ на час, нито пък имаме предразсъдъци, които ще ни карат да ти поставяме диагнози само заради начина, по който изглеждаш... :) Опитай... :)

CrAzYanDlaZy
04-19-2010, 08:49
Ами бих ти препоръчала една психоложка от Варна, обаче ти си от София ... :( Иначе не знам, защо не пробваш да поговориш с някой истински приятел за това, което те мъчи? Или пък както предложиха по-горе да споделиш проблемите си тук? :)

w0sh
04-19-2010, 14:30
А защо първо не опиташ да споделиш за проблемите си тук? Един психолог с много дипломи окачени в рамки по стените в кабинета си може реално и да не те разбере, но пък да ти вземе парите с удоволствие, облъчвайки те, че решението на проблемите ти става само с платените сеанси. Това си е едър бизнес, а тук за съвети нито взимаме $$$ на час, нито пък имаме предразсъдъци, които ще ни карат да ти поставяме диагнози само заради начина, по който изглеждаш... :) Опитай... :)

Това е пълна глупост.

Професионалните терапевти и консултанти винаги потавят клиента на първо място. Втоя форум най-много да го заблудите човека и да се излъже да ви повярва.

filmimilmi
04-19-2010, 15:13
А защо първо не опиташ да споделиш за проблемите си тук? Един психолог с много дипломи окачени в рамки по стените в кабинета си може реално и да не те разбере, но пък да ти вземе парите с удоволствие, облъчвайки те, че решението на проблемите ти става само с платените сеанси. Това си е едър бизнес, а тук за съвети нито взимаме $$$ на час, нито пък имаме предразсъдъци, които ще ни карат да ти поставяме диагнози само заради начина, по който изглеждаш... :) Опитай... :)

Това е пълна глупост.

Професионалните терапевти и консултанти винаги потавят клиента на първо място. Втоя форум най-много да го заблудите човека и да се излъже да ви повярва.

Защо да е пълна глупост? Това е просто моето предложение какво той може да направи. Не съм казал, че професионалните терапевти и консултанти просто предлагат "приятелство" срещу пари. Опитах се да кажа, че преди да прибегне до тях може да сподели тук или на някой приятел.

kalpazanka
04-23-2010, 06:54
След като авторката не е споделила проблема си в първия пост, значи няма намерение да го направи.

Засега мога да ти помогна с тази информация
http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=468758.0
Не я познавам като специалист, не мога да споделя мнение.
Пак в бг мамма намерих и това
http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=444290.0
http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=454379.0