PDA

View Full Version : въпросче :)



siiska
04-18-2010, 22:15
проблема ми е следния: забелязала съм че всяка рана ми се възпалява. В смисъл че е много по лесно отколкото при другите ми познати. Примери : веднъж имах някаква рана на ръката не много голяма не и обърнах внимание само я промих с риванол а тя се възпали, най скорошния пример преди 2 дена си ударих леко крака в гардероба естесвено не обърнах внимание ... на всеки се случва .. най нормална раничка не ме заболя много се едно съм се порязала някаде има-няма 1 сантиметър е савсем мъничка! оставих я ... днес я гледам възпалена подута бяло-жълта на цвят :shock: ; др което си спомням е че наскоро си бях пробила ухото и нали след 2-3 дена тряабва да зарастне. Още на 1вия ден се възпали поду се зачерви се и се наложи да махна обицата! Мога да ви дам още куп примери но мисля че ме разбрахте това е при почти всяка рана ... :shock: някой може ли да ми обесни защо е това непрекъснато и лесно възпаляване на раните ми? Не вярвам да е слаба имунна система защото попринцип рядко се разболявам а и пия витамини и ям много плодове...

dakata123
04-19-2010, 13:08
ДОКТОР!!!