PDA

View Full Version : не трябваше да става така...



DekoDenev
04-19-2010, 08:23
дори не знам от къде да започна но знам че съм безкрайно объркан! Снощи с приятелката ми бяхме в нас всичко беше превъзходно до момента в който не го направихме ... след това тя просто млъкна и сеотдръпна от мен цяла вечер беше безкрайно студена и не ми каза и дума беше ужасно.... После ми писа в скайп че това е бил най ужасният секс който сме правили и е изпитала само болка а не удоволствие(беше ни първият път в който го правехме със презерватив) и че вече нямала желание да го прави с мен ...тези думи просто ме закопаха в дън земя сега се чудя дали нашата връзка изобщо може да продължи по същият начин странно ще ми бъде да сме заедно и да не правим любов.... може би и трябва време не знам всъщност съм така объркан дори не знам как да постъпя!!Казах и че ще променя всичко...сега в главата ми се върти само една мисъл, че ако не съм аз с нея тя може да отиде при друг за да получи това което не иска от мен ...направо ме побиват тръпки като се замисля каакво може да се случи !!!Някои от вас също са имали подобни проблеми предполагам и могат да ми помогнат с някой съвет или мнение просто не искам да съсипвам толкова прекрасна връзка зарадди една пуста скапана вечер която се моля по бързо да забравя

Alex3nd
04-19-2010, 08:42
:shock: Аз съм изумен, как въобще е могла да постъпи така с теб? Явно някои момичета не знаят, че и ние момчетата имаме чувства, а не само те. За първи път ли й беше или вече го бяхте правили?

silky92
04-19-2010, 08:52
Вече започвам да се чудя къде отиде любовта :-|

Nadelina
04-19-2010, 09:36
Това момиче, ако те обичаше, никога нямаше да каже тези думи. Според мен има вариант да си е намерила причина да те разкара. Секса с презерватив несъмнено е по-различен от този без, по-скоро усещането, чувството не би трябвало да се променя. Сам си направи извода.

dimitar_ak
04-19-2010, 09:37
Това е повод да те чупи. Друга е причината да не иска да е с теб

DekoDenev
04-19-2010, 11:42
:shock: Аз съм изумен, как въобще е могла да постъпи така с теб? Явно някои момичета не знаят, че и ние момчетата имаме чувства, а не само те. За първи път ли й беше или вече го бяхте правили?
не съвсем не ни е за първи път просто напоследък и прищракна че трябва да се пазим макар и че безброй пъти съм и ддоказвал че умея да се контролирам явно нещата са по дълбоки от пустият секс

mArMaLaDkA
04-19-2010, 11:54
Може да си бил груб/егоистичен/сексът да е траял 1 минута/да си казал нещо глупаво, а може да си й станал противен по някаква друга причина.
това с неправенето на секс го е казала по-скоро, защото е била афектирана. пък ако е била сериозно, е супер недорасла. то, щом с теб не й е харесало веднъж, значи по нейната логика, не трябва да го прави не само с теб, 'ми и с който и да било друг, поне аз така си разсъждавам.

ThePowerOfLove
04-19-2010, 12:22
Едва ли те е разкарала, защото веднъж не й е харесал сексът. Може би има друга причина. Разпитай я.

Lyubeto
04-19-2010, 15:31
Отдръпнала се е , защото си направил нещо което не й е било приятно . Реакцията й е била породена от това да разбереш ,че има нещо без да трябва да ти го казва. А твоята задача е била да разбереш какво е.

pussucetka
04-19-2010, 15:43
Според мен, тя няма никакви чувства :? . . И се опитва по-някакъв начин да те разкара, ако пък греша, покажи й, че си много по -добър в леглото . . :-o

filmimilmi
04-19-2010, 15:56
Може да те е разкарала защото не търси сериозна връзка, а просто хубав секс. След като не можеш да й го дадеш просто е решила да се преориенира къде да го търси, а това означава, че е нямала никакви чувства към теб. Ако имеше, щеше да го преодолее и да ти даде шанс с времето да се поправиш. Не си заслужава да я търсиш да никога повече.

Take_That
04-19-2010, 16:04
Седни и поговори с нея, попитай я защо точно не й е харесало.

RememberxMe
04-19-2010, 16:56
Вече започвам да се чудя къде отиде любовта :-|

И аз.. :-o

xPafx
04-19-2010, 17:02
тъпа путка,заеби я

sladka_celuvka
04-19-2010, 17:20
не мисля че ако те обича истински секса би бил от такова значение...от личен опит ще ти кажа аз и моят приятел сме разделени и от това че по много време не се виждаме когато правим секс първите няколко пъти ме боли адски много... но никога не съм му отказала може би е от характера ми че съм много добричка :-D не знам но никога не бих му казала няма да правим повече секс защото ме боли... :? просто си мисля че тя по някакъв начин иска да те разкара