PDA

View Full Version : обрязване



satanataa
04-19-2010, 10:07
Така преди 4 дена ме обрязаха защото имах фимоза на 19 години съм , и сега имам голям проблем главичката на пениса ми е прекалено чувствителна и едвам ходя по улицата , искам да питам така цял живот ли ше съм или след време ще се оправи тая болка , и след колко ..

ltgreen
04-19-2010, 12:08
Някое момче беше писало пак по този проблем, с някви мазила си го мажеше и се оправил. Говори с уролог или направо в аптеката питай за крема.

SWASTIKA
04-19-2010, 12:53
Този проблем се среща доста често, предполагам си го имал и преди, но да ти кажа, ще ти мине, не се притеснявай. Ако наистина е много дразнещо, отиди, за да ти изпишат хидратиращ гел.

Често причината е прекалена нервна възбудимост от струпване на нервни окончания, в областта на главичката, както и сухота на тъканите, разбира се. Честите овлажняващи фрикции с овлажняващи гелове, както и използването на обезболяващи, са един от начините за преодоляване на свръхчувствителността.

Попринцип, когато те обрежат също свръхчувствителността се маха, защото члена започва да има съприкосновение с материите от което става постоянна фрикция. Причината е, че самите тъкани на главичката на пениса променят своята чувствителност. При положение, че не спира и след време, е добре да се направи преглед, от който да се разбере дали няма някаква друга причина, която да отключва тази патологична свръхчувствителност.