PDA

View Full Version : коса



malkazlatna
04-19-2010, 10:53
искам да питам някой ползвал ли е хума за отмиване на боя,защото в козметичния магазин като попитах нещо за отмиване и ми препоръчаха хума..ако знаете нещо друго за отмиване на боята,моля кажете.. черна боя искам да отмия... :oops:

Simonetkaa
04-19-2010, 11:55
Amii .. az ne sum sii boqdiswala kosataa .. takache nz ..

no moiite priqtelkii .. xodqtt prii friiziior ii tam tii q otmiwat ii to dosta dobre ..

wuw was ,, nqma da moje da se otmie wednaga se pak ttowa e cherna boq

aa tam naii - mnoogo 2-puti da otidesh .. =]

Sintya
04-19-2010, 12:01
И ти си в моето положение. Ползвала съм всички всевъзможни маски и не са ми отмивали боята. Купи си римувър. Цените варират от 9 до 20 лв, може и по скъпо. Та взимаш си мажеш си косата, оставяш 30 мин и то маха боята. Само че си вземи безамонячен. Аз съм го пробвала и един косъм не ми е паднал, така че няма от какво да се страхуваш.
Иначе недей си слагай разни глупости по косата, римувърът ще ти помогне, казвам ти от личен опит.

malkazlatna
04-19-2010, 12:03
така ли се казва-римувър?

a1a2b3v
04-19-2010, 12:43
така ли се казва-римувър?

Аз честно казано не разбирам ама звучи логично на английски remove означава премахвам :wink:

Sintya
04-19-2010, 13:07
Да, така се казва. Можеш да го намериш в специализираните магазини за козметика, той е професионален продукт. Естествено, можеш да отидеш и в добър фризъорски салон, но ще е малко по скъпичко, ест и ще си в по сигурни ръце.