PDA

View Full Version : Кислородна вода



MissHouse
04-19-2010, 12:33
Искам да си изруся някой косъмчета с кислородна вода, но и идея нямам как става тоя номер. Ако може подробни инструкции ще съм много благодарна :D
Мерси предварително :-)

a1a2b3v
04-19-2010, 12:39
Епп май мокриш с кислородна вода и стоиш на слънце.., но не съм сигурна само така съм чувала :)
Успех :wink:

MissHouse
04-19-2010, 17:00
Епп май мокриш с кислородна вода и стоиш на слънце.., но не съм сигурна само така съм чувала :)
Успех :wink:

няма ли да си изгоря и кожата така ?

zarety
04-19-2010, 19:05
az probvah i chestno kazano nqma golqm efekt a sushto taka ne se pravi s obiknovena kislorodna vodq koqto e 3% a s perhidrol koito e 33% i trqbva mn da vnimavash zashtoto toi gori kojata trqbva nqkaksi da namajesh samo kosumchetata

MissHouse
04-19-2010, 19:19
а какви са последствията от изгаряне, в смисъм колко време ще остане белег и много сериозен ли ще е :o 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[

YouAteMyHeart
04-19-2010, 19:28
По форумите пише,че понякога космите стават повече след това.. :(

Кола маска е по-добре!

djuwkata
04-19-2010, 19:41
С удовлствие ще ти отговоря на въпроса.
Значи кислородната вода може да е с различен процент, всъщност това за изрусяване не е кислородна вода, а перхидрол. Но в аптеката кажи, че искаш перхидрол. Иначе ще ти дадат кислородна вода с нисък процент, и няма да имаш резултат.
Относно ползването аз правя така: напоявам памуче с перхидрола и после мажа здравата :D
Докато не намажеш всичко не спирай, само внимавай с пръстите, че им вреди. Най-добре с ръкавици ;)
Да знаеш, че малко щипе първия път, но се търпи :)
Успех! ((:

MissHouse
04-19-2010, 19:50
С удовлствие ще ти отговоря на въпроса.
Значи кислородната вода може да е с различен процент, всъщност това за изрусяване не е кислородна вода, а перхидрол. Но в аптеката кажи, че искаш перхидрол. Иначе ще ти дадат кислородна вода с нисък процент, и няма да имаш резултат.
Относно ползването аз правя така: напоявам памуче с перхидрола и после мажа здравата :D
Докато не намажеш всичко не спирай, само внимавай с пръстите, че им вреди. Най-добре с ръкавици ;)
Да знаеш, че малко щипе първия път, но се търпи :)
Успех! ((:


мерси много :-) :-) :-)

lipstick
04-20-2010, 05:32
ПЕРХИДРОЛЛЛ ??? :shock: Съветвам те да не пробваш точно с него...една приятелка си беше направила рании :? Ама все пак е по-добре да питаш аптекарката :-o

dimeto007
04-20-2010, 05:39
6 процента от кислородната вода е за изрусяване. 3 е за рани и промивки :)