PDA

View Full Version : Защо искаме да сме модерни? Предимствата и недостатъците на.



mirelka9449
04-19-2010, 13:29
Моля ви помогнете ми!!! По психология трябва да пиша на тема "Защо искаме да сме модерни" или "Предимствата и недостатъците на интуицията" за утре ми е. Много ви моля помогнете ми!!! :)

britzy
04-19-2010, 13:39
Моля ви помогнете ми!!! По психология трябва да пиша на тема "Защо искаме да сме модерни" или "Предимствата и недостатъците на интуицията" за утре ми е. Много ви моля помогнете ми!!! :)
баси -психологията е изказване на собствено забележи мнение,напъни си малкото живи неврони

mirelka9449
04-19-2010, 13:56
БАСИ Знам какво е психологията. Просто нещата които ми идват на ум не са достатъчни, за това искам да чуя и мнението на друг!

danibebi
04-19-2010, 16:19
Еми аз ще си дам моето мнение,тъй като имам богато въображение, а и много обичам да пиша есета от такива видове.Дано да помогна.. :)

Защо искаме да сме модерни?

Аз мисля,че хората искат да са модерни,за да бъдат по елегантни и харесвани,дори и от самите те.На днешно време повечето хора са модерни,а и точно тези хора са по-харесвани.Всеки иска да се облича хубаво,да си прави хубави прически и т.н.но не всеки има тази възможност.Според мен един човек не трябва да се гледа само по външността.Хубаво е да си модерен,но и да имаш хубав характер.

ПП.ии натам ако искаш ти си го измисли,мога и още да пиша,но в момента не ми се мисли.. :D

KpucmuHa
04-19-2010, 16:32
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
(не се сдържах) :razz:

mirelka9449
04-19-2010, 16:40
Еми аз ще си дам моето мнение,тъй като имам богато въображение, а и много обичам да пиша есета от такива видове.Дано да помогна.. :)

Защо искаме да сме модерни?

Аз мисля,че хората искат да са модерни,за да бъдат по елегантни и харесвани,дори и от самите те.На днешно време повечето хора са модерни,а и точно тези хора са по-харесвани.Всеки иска да се облича хубаво,да си прави хубави прически и т.н.но не всеки има тази възможност.Според мен един човек не трябва да се гледа само по външността.Хубаво е да си модерен,но и да имаш хубав характер.

ПП.ии натам ако искаш ти си го измисли,мога и още да пиша,но в момента не ми се мисли.. :D
Благодаря ти :) Точно това ми трябваше нещо с което да започна....са ми дойде музата :D

would
04-19-2010, 16:44
Ма в кво отношение?

kris4ety14
04-19-2010, 16:57
Първата тема ми хареса :) . По-късно ще драсна нещо, ама сега гладът ме зове :D .

danibebi
04-19-2010, 19:09
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
(не се сдържах) :razz:

хаха и кво му е смешното? кат си толкова умна измисли нещо по-добро ;) сигурно акъла и това дето аз написах неможе да ти измисли.. ;)

kris4ety14
04-19-2010, 19:33
Хм, доста се поувлякох 8-) . Изисква се повишено внимание, за да бъде разбрана основната ми идея, която е, че хората искаме да сме модерни,защото така ни е заложено, а животът е река, по която се носим.

Защо искаме да сме модерни

Ние, хората, не можем да живеем без часовниците. Те са мерилото ни за съвременност. В нас е заложен часовник, навиван непрекъснато от ръката на природата. Така се оказва, че сме неделима част от реката на живота и течението ни отнася напред към новото време. Накъдето и да се обърнем, тиктакащото устройство е с нас, за да контролира живота ни.
Понякога с упорит труд едва успяваме да разчистим клонаците, задръстващи коритото на реката. Тези пречки се явяват факторите, които забавят развитието на човечеството. Войните, болестите, мизерията и човешките недостатъци пълнят очите ни с песъчинки и погледът ни помътнява. Докато пред нас стои неясното бъдеще и сме заклещени, ние повтаряме същите грешки, а междувременно реката си тече и отнася със себе си умеещите да плуват. На тях не им трябва гумен пояс, те са се хванали здраво за стрелката на часовника, която е простряна надолу към морето от научни постижения и овладяни уроци по разбирателство между хората.
Необходимостта да сме модерни разкрива пред нас необятни измерения на човешките възможности. Неизвестното ни привлича напред и заложените ни качества любопитство и изобретателност хвърлят светлина върху въпросите, които изначало ни вълнуват: Откъде идваме и каква е ролята ни.

http://prikachi.com/files/1522993w.jpg

8-)

LoupGarrou
04-19-2010, 19:40
^ Не беше нужен толкова голям пост, дори само с картинката ще спечелиш адмирациите ни :D !