PDA

View Full Version : В борбата срещу мързелът



SkiCatA
04-19-2010, 16:35
Няма начин - всеки един от нас малко или много е обзет от този феномен на човешкото съществуване. :D :D :D :D Аз съм момче на 14 години от малко градче и с много вола се приборих с мързела, за да напиша тази темичка, която се надявам, че ще бъде сполучлива. :D :D Всички си казват сега - "Кво толкова има човек малко да го домързява".И аз така си мислех преди, докато тази болест не се разви повече при мене :D :D :D - мноого, ама много ме беше мързел да правя каквото и да било (примери има колкото искате, но не за това пиша тази тема).Темата е предназначена, за да видя каква част от потребителите в TeenProblem имат признаци на мързеллл. :D :D :D :grin: :grin: :grin:

Вие сте на ход ! 8-) 8-) :) :)

nIkEnCeTy_bE
04-19-2010, 17:27
ЕЕЕ мързел си падам, ама ся до кенефа или до хладилника ще отиде. Мързи ме примерно да стана рано, да стана от компютъра, да отида до магазина - зависи за какво, да чистя понякога. Не че другите неща ги правя с огрооооомно удоволствие. Ама не съм толкова голяма мързел, мисля. :lol:

cherrygloss
04-19-2010, 18:18
ЕЕЕ мързел си падам, ама ся до кенефа или до хладилника ще отиде. Мързи ме примерно да стана рано, да стана от компютъра, да отида до магазина - зависи за какво, да чистя понякога. Не че другите неща ги правя с огрооооомно удоволствие. Ама не съм толкова голяма мързел, мисля. :lol:
Същото.
Но за учене никога не ме мързи.Искам да имам бъдеще.

basscho
05-03-2010, 14:05
Голяяямм мързел съм! :D

btw: nIkEnCeTy_bE много си сладичка! :oops:

SmilezZz
05-03-2010, 16:09
ЕЕЕ мързел си падам, ама ся до кенефа или до хладилника ще отиде. Мързи ме примерно да стана рано, да стана от компютъра, да отида до магазина - зависи за какво, да чистя понякога. Не че другите неща ги правя с огрооооомно удоволствие. Ама не съм толкова голяма мързел, мисля. :lol:
Същото..
Само да добавя,че понякога ме мързи и да уча :D

ImmortalSportFreak
05-03-2010, 20:50
много весела темичка 8-)
Понякога се отчайвам от тая моята болест-мързела.. Не винаги ме мързи но когато ме домързи става лошо. :lol: Мързяло ме е да чистя;да уча;да подреждам;да стана от компа.. :razz: и да стана рано.. :oops:
Едно нещо никога не ме мързяло да правя(и ако се стигне до там ще стане много тежък случай.. ) - да спортувам !!! :grin: :grin: 8)
:lol: :lol: :razz:

L0ST
05-03-2010, 20:55
Мен ме домързяднеска да пиша по темата :D

Мързелът е страшно нещо. От колко време се мъча ад го преборя, а то все по-лошо става. Абе ще го преодолявам някак си, ама айде от другата седмицаа :lol:

porshe9118
05-05-2010, 22:50
Хора, повярвайте ми, мързелът е велико нещо. Който го притежава, трябва да се гордее с него. Заради мързела човек е изобретил колата(щот го мързи да ходи), асансьора и ескалатора(щот го мързи да качва стълбите), мотора(щот го мързи да върти педалите на колелото), електронния часовник(мързи го да гледа стрелката), калкулатора(мързи го да смята) и т.н и т.н, така че ако имате мързел - използвайте го и се гордейте с него.

UNITED
05-05-2010, 23:32
Има една поговорка "Накарай мързелив човек на работа та да те научи как се работи" Това се отнася за поста над моя :lol: И наистина това е много вярно.Иначе мен ако ме болеше толкова колкото ме мързеше до сега да съм труп :razz: Мързи ме да уча,но не ме мързи да чета книги.Всъщност за нищо не ме марзи само за ученето :?

ImmortalSportFreak
05-06-2010, 00:31
Хора, повярвайте ми, мързелът е велико нещо. Който го притежава, трябва да се гордее с него. Заради мързела човек е изобретил колата(щот го мързи да ходи), асансьора и ескалатора(щот го мързи да качва стълбите), мотора(щот го мързи да върти педалите на колелото), електронния часовник(мързи го да гледа стрелката), калкулатора(мързи го да смята) и т.н и т.н, така че ако имате мързел - използвайте го и се гордейте с него. :razz: :razz:

alkoxolizmo_0
05-06-2010, 08:12
и мен много ме мързи...даже в момента разчистването на масата се състои в това аз да седя и да подавам нещата на сестра ми...понякога я ползвам за робиня :shock:

Jessie
05-08-2010, 14:16
ОФМ .. Какво да се прави ... :-| Остра Форма на Мързел, де :oops:

ImmortalSportFreak
05-08-2010, 15:59
ОФМ .. Какво да се прави ... :-| Остра Форма на Мързел, де :oops:
ОФТМ - Остра Форма на Труднолечим Мързел :lol: :lol: 8)

Witch94
05-08-2010, 20:53
Питайте когото и да е , всеки знае, че по-голям мързел от мен няма... Сутрин ме мързи да стана, мързи ме да си среша косата, мързи ме да сляза по стълбите, и така с всяко едно действие. о_О Страшна работа е това. В комбинация с нелечимия заплес и световъртежите, причинени от анемия, просто нямам равен. :D