PDA

View Full Version : голямо дете :о



CherryS
04-19-2010, 16:27
че съм била голямо дете :(

Карам се с Ради и съученичка се намесва :< тя: " Кат нЕкво голямо дете си! Заклевам се.: хх "

:x


нима не си дете? тва не ме грее особенно ;) ма тя като е колкото мене какво ми се прави :razz:



аз се карам с тоя от моя клас и тя се намесва и казва:
-Кат нЕкво голямо дете си! Заклевам се.: хх

1во кво ми се бърка
2ро като съм дете защо е в моя клас
3то за нещо повече ли се има?

-----------------------------------------------------------------------------------

Имате ли такива съученици който още ви мислят за деца? в смисъл, да дете съм, т'ва не е обидно за мен.. ама е в моя клас => и тя е дете :-o

nIkEnCeTy_bE
04-19-2010, 16:30
Нямате си друга работа, пораснете! Дете може да си, защото много се смееш и се лигавиш. Ама замисли се само за какви работи спорите и се карате? Неможеш просто да ги оставиш, не падай на тяхното ниво. Мисля, че всеки иска да запази нещо детско в себе си. :) Остави ги, те явно още не са пораснали.

kris4ety14
04-19-2010, 16:50
И заради т`ва, че са те нарекли дете, правиш цяла тема :smt120 ? Де да имаше раздел Детска градина и приятели 8-) .

Защо си се засегнала заради някаква забележка? Съученичката ти е сметнала, че поведението ти е детинско, а не точно, че си дете от забавачката. Казала го е заради конкретната случка. Както рече nIkEnCeTy_bE, не падай на тяхното ниво :) .

CherryS
04-19-2010, 16:54
Не ме яд, че са ме нарекли дете!

Просто, защо? Защото не съм като тях ли: Не пуша и не се напивам, не ходя с 2-3 едновремнно, не си слагам грим :-o Пък и съм от тоя клас деа.
Не мога постояяно да хотя като 'ебаси яката пичка' и да съм надута. и тва, че се карам с някого дете ли ме прави? :smt104

pamii
04-19-2010, 17:14
Ее успокой се малко де! Просто ти е казала, че в този момент си се държала детски. Пък и кой знае за какво толкова сте се скарали . .
:?

kris4ety14
04-19-2010, 17:18
Не ме яд, че са ме нарекли дете!

Просто, защо? Защото не съм като тях ли: Не пуша и не се напивам, не ходя с 2-3 едновремнно, не си слагам грим :-o Пък и съм от тоя клас деа.
Не мога постояяно да хотя като 'ебаси яката пичка' и да съм надута. и тва, че се карам с някого дете ли ме прави? :smt104

Ах, огледало мое :) . Преди две години и аз бях същата, донякъде и миналата учебна - заклет трезвеник и антипушач :lol:. И за какво? Другите са достатъчно големи, за да не им пука. Нали на тях си го правят :) ? Техният избор не ни бърка или пречи. Засягах се за някакви глупости :? . Тази година пък като ме удари ината и за най-дребната злобна забележка им режа квитанциите, да видиш пред мен казват ли нещо 8-) . С една дето преди не можех да и понасям физиономията, сега сме в съвсем нормални взаимоотношения. Даже до автомата или да питаме за някое контролно ходим. Мисълта ми е, че не бива да се впрягаш за дреболии. Да, понякога стават много досадни, ама не бива да им позволяваш да се качват на главата ти. Дръж си на принципите и бъди себе си :wink: .

Zarity
04-19-2010, 18:40
Боже,господи.... Да ви избавя от мъките искате ли?
Направи си изводи от самия факт,че се нервираш заради такава простотия.

Eclipsercho
04-19-2010, 18:44
Боже,господи.... Да ви избавя от мъките искате ли?
Направи си изводи от самия факт,че се нервираш заради такава простотия.

Аз искам :-)

nefchi_bs
04-19-2010, 19:04
Само аз ли не разбрах къде е проблема или няма такъв ?

mrtn
04-19-2010, 19:09
Това зелено ми развали зрението.. 8-)

danibebi
04-19-2010, 19:19
Това зелено ми развали зрението.. 8-)

тогава, интересно как виждаш да пишеш? :lol:

mrtn
04-19-2010, 19:52
Това зелено ми развали зрението.. 8-)

тогава, интересно как виждаш да пишеш? :lol:
Все още не съм ослепял.. ;)

dPa3HuTeJl
04-19-2010, 20:14
Пффф..ами да дете си , знаеш ли защо ? Защото направи цяла тема за това че някой ти е казал че си "дете" ! Толкова ти пука какво мислят другите за тебе че се обиждаш когато някой ти казва че се държиш детински,и какво като са ти казали , какво лошо има ??? Аз не виждам къде е проблема , сигурно само ти го виждаш защото е в съзнанието ти !