PDA

View Full Version : Кола маска !!!



lori4kavd
04-19-2010, 17:43
Искам да ви попитам за исползването на кола маска(студена) горе-долу след колко време косъмчетата израстват пак?
Ииии дали след като пораснат стават по-черни и дълги?
Става дума за корема ми и по гърдите абе ужас 8-[ 8-[ 8-[
Скоро идва лятото и няма да мога да ида на море а много искам :x
Както и блузи с деколте с голо пъпче офф мн. е гадно :-# :-# :-#

H2O
04-19-2010, 17:56
да стават по-дълги косъмчетата! и стават ярко черни! израстват след 1 час! :shock: :shock: :shock:

SummerMakesMeHappy
04-19-2010, 18:00
да стават по-дълги косъмчетата! и стават ярко черни! израстват след 1 час! :shock: :shock: :shock:




:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

lori4kavd
04-19-2010, 18:03
Попитах ви за съвет не да се гаврите ако мислите да пишете тъпи коментари по-добре си го спестете :o

vow
04-19-2010, 19:32
земи си топла кола маска, след 1-2 седмици порасват и не са по черни а по тънки :) изтъняват и оредяват ама не много бързо иска постоянство

scanadal
04-19-2010, 20:14
Не ми се струва нормално момиче да има косми в областта на гърдите :-o
То вярно е,пубертет,ама все пак...Защо не посетиш първо лекар.Не знам колко си космата,но щом ти създават такива притеснения че да не можеш да облечеш лятото по-разголена дрешка,си първо за преглед при лекар-гинеколог.
А иначе махай ги с кола маска-не боли,става бързо и после кожата е гладка за около 2 седмици.

StreetFame
04-19-2010, 20:33
Защо винаги пращате при лекар? :-o Аз познавам супер много момичета, които имат косъмчета по корема и около гърдите.

По темата: както ти казаха вече, по-добре си вземи течна. :)

TwEEtyNkA
04-20-2010, 17:55
Защо винаги пращате при лекар? :-o Аз познавам супер много момичета, които имат косъмчета по корема и около гърдите.

По темата: както ти казаха вече, по-добре си вземи течна. :)

абе да не правя нова тема имам един малко глупав въпрос :D всех си от тази кола маска на JANKAR,обаче незнам защо студена,не бях пробвала до сега та въпроса ми е не може ли да си я растопя някак защото никаква работа не ми върши правя всичко като на опаковката ама пак отстранява много малко косъмчета.. :-D

lori4kavd
04-21-2010, 20:47
Защо винаги пращате при лекар? :-o Аз познавам супер много момичета, които имат косъмчета по корема и около гърдите.

По темата: както ти казаха вече, по-добре си вземи течна. :)

абе да не правя нова тема имам един малко глупав въпрос :D всех си от тази кола маска на JANKAR,обаче незнам защо студена,не бях пробвала до сега та въпроса ми е не може ли да си я растопя някак защото никаква работа не ми върши правя всичко като на опаковката ама пак отстранява много малко косъмчета.. :-D

Аз туко що си ги махнах на корема исползван на Veet студена премахна всички косми върхо който я положих ии не боли много пъро трябва да я затоплиш с ръце като разстриваш на горе надолу бързо отлепваш слагаш на даденото място минаваш по нея на долу я натиска (или как се нарича тама 8-) ) и дърпаш бързо