PDA

View Full Version : Глупачка ?!



CherryS
04-19-2010, 17:44
йеап.
той ме скъса. чувствата му били променени.
НО АЗ ИСКАМ ПАК ОТНОВО ДА СМЕ ЗАЕДНО . хах.
търся го, пиша му смс-и.
днес му писах..утре ще се видим /може би/
глупачка ли ?

britzy
04-19-2010, 17:47
йеап.
той ме скъса. чувствата му били променени.
НО АЗ ИСКАМ ПАК ОТНОВО ДА СМЕ ЗАЕДНО . хах.
търся го, пиша му смс-и.
днес му писах..утре ще се видим /може би/
глупачка ли ?

йеп
и аз съм глупачка в такъв случай-не му пиши,иска да покажеш ,че си по-слабата и пак ще надделее и така

аз на моя се скъъъъъсах да мупиша,да го търса а той не ми кликна даже,нищо :x :x :x :x :x :-x :-x

Alex4o0o
04-19-2010, 17:48
забрави го
когато гаджето ти те зареже,не тъжи-намери си ново :D

mArMaLaDkA
04-19-2010, 17:50
понякога е по-добре да си разсъждаваш наум. :-o
и аз обичам филийки с шоколад, но не го огласям, нали?

Rounder
04-19-2010, 18:05
ще ти кажа от мъжка/момчешка гледна точка,когато страдаш по него и постоянно го търсиш,него му правиш кеф....
ако го боли щепсала за теб,той сам ще те потърси без ти да му кликваш/пращаш смс-и,ако щеш и телеграма му пусни,той ако няма чувства,кел файда....
тъй че най-добре спри да го търсиш...

мда,глупачка си
:-D

y0urhottie
04-19-2010, 18:08
глупачка не, отнесена от вихъра и любовта,може би ...

xPafx
04-19-2010, 18:13
Момичетата сме глупачки!
Влюбваме се,отдаваме се..
И накрая кво?-Заебават ни!
Искат да ходим след задниците им и да ги молим,да им показваме,че не можем без тях и прочие.Заеби го.

BukTopua
04-19-2010, 18:26
Щом си показала че все още държиш на него.. добре..сега можеш единствено да чакаш реакцията му.. и ако той не реагира остави го сам да те потърси..не трябва да го притискаш със смс-и , обаждания и т.н. ..ставаш банална.. знам от личен опит..според мен ен сси глупачка , но определено ще бъдеш ако го притиснеш и не го оставиш на мира :) :) :P

BloomF
04-19-2010, 18:32
Глупаво е, да! Но не можем винаги да правим разумни неща и да мислим разумно..

Eclipsercho
04-19-2010, 18:46
Не е глупаво да изпитваш чувства към някого.. глупав е човека, който ги е пренебрегнал.

DqVoLsKoJeLaNiE
04-19-2010, 18:48
Като не те обича няма защо да се тормозите...наистина ако се интересува от теб, няма да те чака да започнеш да му пишеш смс-и и прочие...

DarknessAngel
04-19-2010, 18:52
Зарежи, защото той вече го е направил. :)

onestar
04-19-2010, 18:54
Не знам дали си глапачка, но ако СИ заради това което правиш, то тогава аз също съм. :)

Голямо успокоение, нали? :)

CherryS
04-19-2010, 18:58
Не знам дали си глапачка, но ако СИ заради това което правиш, то тогава аз също съм. :)

Голямо успокоение, нали? :)
Не съм от хората който серадват на чуждото нещастие. :)

onestar
04-19-2010, 19:05
^^ И аз не съм. Не трябваше да звучи така. :)

И все пак не знам дали е правилно, не знам дали сме глупачки, но е факт, че го искаме.

CherryS
04-19-2010, 19:11
И все пак не знам дали е правилно, не знам дали сме глупачки, но е факт, че го искаме. :)

britzy
04-19-2010, 19:12
И все пак не знам дали е правилно, не знам дали сме глупачки, но е факт, че го искаме. :)
зеленкото ме кефи повече,повече ти прилича :D 8)

eminem213
04-19-2010, 19:18
ще ти кажа от мъжка/момчешка гледна точка,когато страдаш по него и постоянно го търсиш,него му правиш кеф....
ако го боли щепсала за теб,той сам ще те потърси без ти да му кликваш/пращаш смс-и,ако щеш и телеграма му пусни,той ако няма чувства,кел файда....
тъй че най-добре спри да го търсиш...

мда,глупачка си
:-D

;-)

Jessie
04-19-2010, 19:20
забрави го
когато гаджето ти те зареже,не тъжи-намери си ново :D


Не винаги е толкова лесно обаче ...

CherryS
04-19-2010, 20:18
^ да, вярно е.

хах. вскяа крачка и всеки жест ми напомня за него :с . не се описва с думи колко ме боли, може би за т'ва искам да съм с него.. за да не ми липсва . Но понякога се запитвам? : Щом вече чувствата са му променени към мен има ли смисъл да се започнем отново. : ?
Дам, писах му.
Отоговри ми. Това значи ли нещо?
Викам му да се видим, той ми разправя, че само за 20мин ще бил могъл и няма да се разхожда чак до мойто даскало за да се видим. Ок . ще отида до неоговто даскало ама има ли смисъл да се развявам из Сф за някакви си 20мин? хах. прави сте. Но, никога няма да мога да обичам пак, така.. всички казват, че ще го забравя хах. ще го забравя след дълго време, а през това време ще се съсипвам все повече и повече. на него не знам дали му пука за мен, но когато ме види в някой сайт и ме заговаря .. обърква ме.

pentxayc
04-19-2010, 20:23
трогателно..

CherryS
04-19-2010, 20:32
трогателно.. подписа ти. :)

mrfahrenheit
04-19-2010, 21:28
Не обвинявайте момчето в каквото и да е било!След като няма чувства ,това е най-правилното решение ,което може да вземе.Относно това дали си глупачка в случая - не си ,но си наивна и влюбена.Опитай веднъж да си го върнеш ,и се постарай да си максимално убедителна ,но не успееш ли ,трябва да се примириш.Всичко ще отмине ,въпреки че в момента едва ли ще мислиш така.

asp1r1n94
04-19-2010, 21:31
Пълна! Не е трявало да го търсиш

CherryS
04-19-2010, 21:46
не трябвало. ама липсва. :( .
ама пък прие деа 8-)

playhard1
04-19-2010, 21:46
при мен беше обратното. Както казаха по-горе, той отдавна го е направил. Не си струва, казах ти го и преди, с времето свикваш да си и без него ;) ще си намериш по-добър.

CherryS
04-19-2010, 21:48
при мен беше обратното. Както казаха по-горе, той отдавна го е направил. Не си струва, казах ти го и преди, с времето свикваш да си и без него ;) ще си намериш по-добър. ще ми бъде доста hard. както се казва. :( по-добре да го видя за малко от колкото после по 1-2 седмици да съм като пребита. :(

playhard1
04-19-2010, 21:51
по-добре е да ти е гадно, да ти е зле, но да ти мине, отколкото всеки ден да те боли.

CherryS
04-19-2010, 21:53
да е.
тва е още по-гадно. :(

FromAutumToAshes
04-19-2010, 23:19
Защо изпитвате тази остра нужда да се самоунижавате, тичайки подир нечий задник оО Не мога да го разбера това :?

CherryS
04-20-2010, 09:22
аз съм инат и често потъпквам и най-малкото си достойнство за да постигна това което искам или поне да проверя дали ще се получи а не винаги да се чудя какво е щяло да стане...

ама за какъв кОр тичам след него? #-o

FromAutumToAshes
04-20-2010, 09:37
а
ама за какъв кОр тичам след него? #-o

Мисля че само ти можеш да си отговориш на този въпрос (:

bogzfaggot
04-20-2010, 10:05
Остави го,ще ти мине наистина,дори и да не вярваш,дори и да не искаш,ще ти мине,чувствата си отиват.Той е жив пример за това (:

BlueParadise
04-20-2010, 10:27
Не мисля,че си глупачка защото искаш нещо което малко или много обичаш и правиш необходимото да го получиш ... ( дори и да не го обичаш,харесваш - давам просто пример с "обичаш" )

silky92
04-20-2010, 11:01
ще ти кажа от мъжка/момчешка гледна точка,когато страдаш по него и постоянно го търсиш,него му правиш кеф....
ако го боли щепсала за теб,той сам ще те потърси без ти да му кликваш/пращаш смс-и,ако щеш и телеграма му пусни,той ако няма чувства,кел файда....
тъй че най-добре спри да го търсиш...

мда,глупачка си
:-D

Много гадно звучи това ,но си е напълно вярно. :)

pussucetka
04-20-2010, 11:27
Щом си показала че все още държиш на него.. добре..сега можеш единствено да чакаш реакцията му.. и ако той не реагира остави го сам да те потърси..не трябва да го притискаш със смс-и , обаждания и т.н. ..ставаш банална.. знам от личен опит..според мен ен сси глупачка , но определено ще бъдеш ако го притиснеш и не го оставиш на мира :) :) :P

++

raliichkaa
04-20-2010, 16:08
не си .. това показва само твойте чуства към него,така че не се упреквай :)

TheNewReligion
04-20-2010, 16:16
Да. Най-малкото, защото му досаждаш.

soul1199
04-20-2010, 16:25
еми 6ом чувствата са му `променени` няка да си седи сам,по-добре го остави

justonegirlwithonehope
04-20-2010, 16:26
Зарежи, защото той вече го е направил. :)

Съгласна съм. :)

CherryS
04-20-2010, 18:50
Да. Най-малкото, защото му досаждаш. ъъ точно това си помислих. :(

TykaSePisheNick
04-20-2010, 19:20
понякога е по-добре да си разсъждаваш наум. :-o
и аз обичам филийки с шоколад, но не го огласям, нали?
Бе като те гледам по мармалада си падаш 8-)

MiMcHeToOo
04-21-2010, 10:56
Аз пък не мисля, че си глупачка. Също така обаче, мисля, че трябва да спреш да се занимаваш и то не, за да не си потъпкваш достойнството, а защото момчето е казало, че не те иска вече.

Re5peC7
04-21-2010, 11:31
Когато човек е влюбен е готов да погази всякакви принципи, достойнство и още какво ли не.

justwondering
04-21-2010, 19:14
наистина ще ти мине, приятелите ти са прави. "Времето лекува" - вярно е. Не му ходи след д-то :-D , остави го, той явно вече няма чувства към теб. Знам, ще ти е трудно, но ще го забравиш. Може да ти трябва седмица, месец или няколко, но един ден няма да значи нищо за теб и ще си много щастлива. Намери си момче, което ще те обича, няма да е този. :)

siamskatakotka
04-21-2010, 22:00
Виж миличка знам , че е трудно да го преживееш , но той точно това иска да вижда , че си "зависима' от него . Ако и ти охладнееш , ако спреш да му обръщаш внимание той ще започне да те харесва да те сваля и всичко ще се нареди ... :-D
От опит го казвам ! Не се тревожи , но не падай толкова ниско да се унижаваш пред него ! :(

siamskatakotka
04-21-2010, 22:02
Виж миличка знам , че е трудно да го преживееш , но той точно това иска да вижда , че си "зависима' от него . Ако и ти охладнееш , ако спреш да му обръщаш внимание той ще започне да те харесва да те сваля и всичко ще се нареди ... :-D
От опит го казвам ! Не се тревожи , но не падай толкова ниско да се унижаваш пред него ! :(

CherryS
04-21-2010, 22:12
Прави сте.
Ама нали се сещате, че не мога да кажа на човек "Мразя те" след като преди няколко дена съм му казвала "Обичам те" .
Повече няма да го търся. Не ми остана дори достойнство. :( .

LovEsIckk
04-22-2010, 10:54
Не му пиши,не му звъни,не го търси въобще..
Така изглеждаш като жалка глупачка в очите му.
Щом те е 'скъсал' - остави го на мира,ще видиш как той сам ще почне да те търси,а тогава чувството е най-яко.

CherryS
04-22-2010, 18:02
Криска, може и да си права, но като се видяхме онзи път той ме прегърна и ми каза: 'Внимавай какво правиш'
не можах да го разбера добре .. буквално ли беше или .. :-o

LovEsIckk
04-22-2010, 20:42
Не знам ама не му се натискай. Ще видиш как сам ще те потърси.

wwe11
04-22-2010, 20:54
Значи всички сте глупачки :-D :-D Е поне до едно мнение стигнахте :razz:

CherryS
04-22-2010, 21:16
Не знам ама не му се натискай. Ще видиш как сам ще те потърси.
Премахнах го от скайпа.. изтрих номера му .. почнах да го изтривам от паметта си .. и да се върне ще късно. :)

GregoryHouse
04-22-2010, 21:21
Не знам ама не му се натискай. Ще видиш как сам ще те потърси.
Премахнах го от скайпа.. изтрих номера му .. почнах да го изтривам от паметта си .. и да се върне ще късно. :)

Ах колко изненадана ще останеш... :) Запомни думите ми. Хората сме способни на толкова неща :) Дори да знаем, че са тотално грешни и неправилни.

CherryS
04-22-2010, 21:23
^
Продължих до оня ден да му пиша СМС-и (той да не отговаря), да му пиша в скайп .. - да не отговаря .. няма смисъл. Има чувства, то си личеше като се видяхме като го помолих .. ще се върне при мен .. но тогава аз ще се правя на недосегаема. :)

GregoryHouse
04-22-2010, 21:27
А мислиш ли, че ако се върне и каже "Извинявай пиле мое, сгреших, не знаех какво правя,болеше ме. Прости ми." И знае как да го изиграе няма да се върнеш при него.

CherryS
04-22-2010, 21:35
Права си.
Да. :(
Тази игра не е за слабите ..

GregoryHouse
04-22-2010, 21:40
Мъжко съм бре xD, как реши че съм жена... виж какво светът е такъв, че или си силен или си безполезен и за другите, но най-вече за себе си. И само да ти кажа всеки може да е силен. Просто трябва да се опита. Не е нужно да си най-силния, просто достатъчно силен за да постигаш това което искаш и да имаш сила над волята си, а не обратното. Това е най-голямата сила.

CherryS
04-22-2010, 21:47
Сорка. 8-) .

Ми .. в смисъл, на мен нищо не ми остана. Нито достойнство, нито воля, всичко е потъпкано и незачитано от никой.И нямам вече сили за нищо, пъки не мога все да тичам след гъза му и да му се моля.. сеш се.

3motion
04-22-2010, 21:52
Момичетата сме глупачки!
Влюбваме се,отдаваме се..
И накрая кво?-Заебават ни!
Искат да ходим след задниците им и да ги молим,да им показваме,че не можем без тях и прочие.Заеби го.

GregoryHouse
04-22-2010, 21:57
Едно нещо, което СПОРЕД МЕН всеки човек трябва да усвои е - контрол над волята си. Тоест да можеш да устоиш на себе си. Примерно да си алкохолик. И да искаш да се натряскаш, обаче да знаеш примерно, че това ще ти навреди много. И в този момента да използваш волята си и да си наложиш да не пиеш. Не е лесно. Но научиш ли се, животът ти със сигурност ще бъде по-добър за напред. Най-малко няма да визмаш емоционални самоунищожителни решения, или пък ще можеш да устояваш на влиянието на други хора или субстанции. В това най-просто се изразява психическата сила. Естествено това е само началото. Не казвам да изолираш нещо - това е бягство и не е решение. Целта е да му се противопоставиш и да го надвиеш и накрая да се е случило както ти искаш ИЛИ както е по-добре за теб, защото те съвсем не са еднозначни. Малко дълго го написах, но това е максимално каткия вариянт. Мога да ти говоря на тази тема с часове и да изпиша книга сигурно, само базирана на моя опит...

И да да тичаш след гъз му е идиотско :)

CherryS
04-22-2010, 22:03
Защото си твърде прав.
В смсиъл .. да .. не мога вечно да бягам от себе си. Да се правя на друга или етц. :) .
Благодаря. Ще се вслушам в думите ти. :)

GregoryHouse
04-22-2010, 22:06
Ако имаш желание пиши ми на ЛС мога да ти дам реални примери от живота си. А те не са малко :D Надявам се да ти помогна. И без това нямам какво друго да правя. Ако не ти се занимава, карай да върви и само нема се отпускаш, щото човек отпусне ли се вече не е човек :)

mrazqkindergarten
04-23-2010, 08:31
Значи всички сте глупачки :-D :-D Е поне до едно мнение стигнахте :razz:

Ха, много забавно, мани... Вие сте идиотите, че ни карате да се чувстваме така! :wink:

По темата : Аз също бях така с един човек, но не се занимавам вече, щото ако искаше нещо, щеше сам да ме потърси .. най-малкото, което е .. Човек, който не те оценява, не заслужава да му ходиш по гъза!

darkPaladin
04-23-2010, 08:35
Ах колко от маймун господ е направил човек и колко,лесно любов те прави шебек и няма,няма лек...

CherryS
04-23-2010, 09:09
Ах колко от маймун господ е направил човек и колко,лесно любов те прави шебек и няма,няма лек... :razz:

PetrolHead
04-23-2010, 09:27
ако мнооооооооооооооооооооооо ооооооооооооооооооооооооо ооооооооооооооооооооооооо оооогооооооооооооооооо го обичаш, пусни му и може да те заобича

sladka_celuvka
04-23-2010, 12:46
не си заслужава да ходиш след гъза на някой пълен простак,който не може да те оцени :) прати го на майната му и си потърси някой който наистина те заслужава :)

ReachlessGirl
04-23-2010, 13:11
Наивна по скоро .. :?
Трябва да разбереш, че нещата няма да станат по - добри и, че са приключили! ..