PDA

View Full Version : Как да се справя с това?



BukTopua
04-19-2010, 17:57
Здравейте! Ето го и моят проблем..Луда съм по едно момче от половин година.Преди той да разбере за чувствата ми..дори и малко след това бяхме приятели,не кой знае колко близки,във една компания , поздравявахме се,говорихме си..Известно време след като разбра за моето по-специално отношение към него стана по-студен, но все пак говореше с мен когато се налага.По-късно започнах да му пиша смс-и .. да му се обаждам за да го попитам къде е .. как е..Той винаги ми казваше и не се държеше толкова зле..Аз продължавах да му пиша съобщения с текстове от песни най-често..и в скайп също но там без обяснения в любов..Сега съм паднала толкова ниско , че всяка сутрин минавам покрай училището му за да го видя..поне за малко..А той става все по-студен и по-студен..Напоследък ми говори,но не е както преди..А аз все още имам частица надежда че не му е все едно за мен..Как да го накарам да се заинтересува..С какво мога да го заинтригувам и дали това отношение е някаква тактика от негова страна за да го искам все повече и повече.. :( :(
П.С. Когато някой има специално отношение към мен и го показва ми е безразличен..докато не спре да показва чувства към мен..тогава ми става интересно и може да се нарече дори привличане.. Дали и с него ее така.. нямам тази смелост да го оставя на мира за да видя реакцията..Изглежда ме е страх от поредното разочарование!?..
Благодаря предварително на тези които отделиха време и внимание на проблема ми :) :P

mArMaLaDkA
04-19-2010, 18:03
Това, че ти се държиш като хлапе не значи, че всички са така.
Момчето ясно знае какво иска и то е да се оттърве от теб.
Разбирам го, аз сигурно и ограничителна заповед щях да си изкарам, това твоето не е нормално.
Спри да си такъв социопат, излез от филма, излез и навън, намери си някой, който да те харесва и по възможност не го тероризирай така.

sladka_celuvka
04-19-2010, 18:05
охх милата знам какво е когато някой е влюбен в теб ти да го избягваш а после като ти каже че не изпитва нищо ти да искаш да го спечелиш... може би това ни приближава към животните този лов.. :-D както и да е моят съвет към теб е да не се вманиячаваш толкова.. защото ще почнеш да го плашиш и наистина да престане да подържа връзка с теб :) отдръпни се от него... може би просто той не е момчето възможно е да не те харесва ако е така забрави го има и други :)

mir4eto93
04-21-2010, 12:45
Да не би да прекаляваш с смс-ите и т.н, може да се държи така, защото го задушаваш, ако си прекалено настоятелна, той може да се чувства неловко ... :-o

justonegirlwithonehope
04-21-2010, 13:11
Просто не го привличаш по никакъв начин, иска да сте приятели и ти го показва ясно, но само и единствено ПРИЯТЕЛИ.Не се вкарвай във филми, защото после много време ще те боли.Примири се с реалноста.