PDA

View Full Version : Търсене на човек по мобилен номер.



sm_95
04-19-2010, 19:21
Здравейте съфорумници.
Моята молба е малко страна: Някой знае ли как да открия адрес за човек по мобилен номер, трите имена, населено място, учебно заведение, рожденна дата, IP адрес (но не съм 100% сигурна) имена на братя и сестри, имена на родителите. Или поне да открия дали този човек съществува и дали е този за когото се представя.

Извинявам се ако съм объркала раздела. Но моля ви дайте ми някаква информация.

Valento
04-19-2010, 19:24
Здравейте съфорумници.
Моята молба е малко страна: Някой знае ли как да открия адрес за човек по мобилен номер, трите имена, населено място, учебно заведение, рожденна дата, IP адрес (но не съм 100% сигурна) имена на братя и сестри, имена на родителите. Или поне да открия дали този човек съществува и дали е този за когото се представя.

Извинявам се ако съм объркала раздела. Но моля ви дайте ми някаква информация.

Процедурата е много сложна...ако търсиш човек който никога не си виждала....ако той ти е роднина и искаш да го откриеш мисля че от районното могат да ти помогнат....зависи какъв е случая,но мобилните компании не могат да ти дадат такава информация заради ЗЗЛД или т.н (Закон за Защита на Личните Данни) \:D/

sm_95
04-19-2010, 19:26
^Търся човек който никога не съм виждала...

Valento
04-19-2010, 19:33
^Търся човек който никога не съм виждала...

Това е много трудно нещо,отиди в районното и поискай справка за този човек...трите имена и населеното място ще ти свършат много добра работа .... отиди направо в районното на населеното място в което живее човека.

sm_95
04-19-2010, 19:47
Ъм... това ще е много трудно. Като за начало момчето е на 16 и въпреки че шанса да си е имал разправий в полицията е огромен... Все пак едва ли ще е толкова лесно.... А и живее далеч. :х

loveUpeps4o
04-19-2010, 19:53
Ако искаш може да му откриеш и ЕГН-то, как се казва майка му,баба му, дядо му,баща му. Също може да намериш и колко контанкта има в тях с програмата Nesezanimavaisgluposti.exe Както каза Valento

не могат да ти дадат такава информация заради ЗЗЛД

doomkillerr
04-19-2010, 19:55
Ъм... това ще е много трудно. Като за начало момчето е на 16 и въпреки че шанса да си е имал разправий в полицията е огромен... Все пак едва ли ще е толкова лесно.... А и живее далеч. :х

Ако имаш роднини или приятели работещи в системата на МВР или вътрешната сигурност - има шанс да намериш някаква информация за въпросното момче, в противен случай шанса е като да уцелиш 6-ца от тотото!!! :-D

Едит - Сетих се да питам един (може би глупав) въпрос... Щом знаеш мобилния телефон на въпросното момче, защо просто не му се обадиш?!?! :neutral: - Така ще разбереш съществува ли такъв човек и ако не друго поне ще му чуеш гласа, стига да отговори де... [-o< :grin:

sm_95
04-20-2010, 12:20
Ами той или не вдига или не говори, независимо от какъв номер му ззвъним.

ivanstef
04-21-2010, 06:14
Тук има някаква конспирация. Или ти си сериен убиец или просто този, когото търсиш е фантом. Пробвай да видиш в сайта за медицинските осигуровки.

GirlfromHell
04-21-2010, 08:04
Обърни се към http://www.nrs.bg/