PDA

View Full Version : Траен парфюм



liim0nka
04-19-2010, 19:02
Ох искам да си намеря много траен парфюм, който като минаваш да се усеща или като седнеш при някого..досега ползвах hot на benetton..обаче не е толкова траен
само да не е avon/oriflame/galeria ( и разновидностите)
..и по възможност да не е около 100 лв.
:)
някой има ли предложения?
о, и ако има от някой сайт да си поръчам намален(но със сигурност да знаете дали от сайта не мамят с ментета) ще ви бъда много благодарна :P

malkazlatna
04-19-2010, 19:43
ако искаш скъп и оригинолен-D&G The one.. а има един евтерпа with love малко синьо шишенце, траен си е да ти кажа, нищо, че е евтерпа :D

Goddess
04-19-2010, 20:11
Веднъж просто така реших да си взема такова парфюмче, да си нося в чантата, имитация на Dior Addict, 1:1 e. Не съм вярвала, че някакво такова малко, евтино и фалшиво парфюмче може да е толкова силно и трайно..

http://www.danijela-commerce.com/uploads/roxanne-apple.jpg

Ето и сега, напръскала съм се сутринта ( в 6 ), взех си душ и сега зад ушите ако си пипна, пак мирише. Определено всички го усещат и като мина и като седна.. ;д Не знам, явно концентрацията му е силна, но наистина е супер трайно.

MissHouse
04-19-2010, 20:36
Веднъж просто така реших да си взема такова парфюмче, да си нося в чантата, имитация на Dior Addict, 1:1 e. Не съм вярвала, че някакво такова малко, евтино и фалшиво парфюмче може да е толкова силно и трайно..

http://www.danijela-commerce.com/uploads/roxanne-apple.jpg

Ето и сега, напръскала съм се сутринта ( в 6 ), взех си душ и сега зад ушите ако си пипна, пак мирише. Определено всички го усещат и като мина и като седна.. ;д Не знам, явно концентрацията му е силна, но наистина е супер трайно.

кой цвят? мале точно днеска си купих розовия за 3 лв , за пръв път получаваха такива и утре ще го пробвам :D :D :-)

Goddess
04-19-2010, 20:43
Лилаво флаконче е моя, но то не са по цветове, защото в лилаво има поне 3 различни. ;д Номерът е W21. :)

rosencetooo
04-20-2010, 06:01
а може ли да дадеш някакъв каталог , да видя на кой парфюми има имитация :) иначи и аз вчера се загледах в тях , защото искам малко парфюмче за чантата ;д ама викам кой знае какъв боклук са ..
ама явно ще си взема :)

TickTackk
04-20-2010, 07:19
А колко струва този парфюм,който казвате,че е траен и имитация ли е

NqkfaNikakva21
04-20-2010, 07:38
и къде можем да го намерим 8-)

TickTackk
04-20-2010, 08:22
аз по магазините за козметика съм гледала такива парфюми.Мисля,че бяха около 4-5 лева,но нз дали имитациите са траини

Goddess
04-20-2010, 10:10
а може ли да дадеш някакъв каталог , да видя на кой парфюми има имитация :) иначи и аз вчера се загледах в тях , защото искам малко парфюмче за чантата ;д ама викам кой знае какъв боклук са ..
ама явно ще си взема :)

Ами на мен в магазинчето ми дадоха такив лист, кой номер на коя имитация съответства. Питай, защото в интернет не мога да намеря. :)
За 4 лева си го взех. ( 3. 80 даже май.. ;д )

Coke
04-20-2010, 11:06
Replay са доста трайни.Аз като се напръскам и после като си легна още си осещам парфюма и то доста. :D

Loshotia
04-20-2010, 11:22
Тестери. Аз ползвам вече към година един и всичко мое мирише на него :D Под 50лв може да намериш страхотни

sexy_sladur4ety
04-20-2010, 12:40
Има едни малки парфюмчета,които са много трайни и са ефтини около 2-3 лв.Аз редовно си вземам.Има дори BU като аромант, харесва ми синьото. Незнам дали се сещате

one_love
04-20-2010, 13:03
Replay са доста трайни.Аз като се напръскам и после като си легна още си осещам парфюма и то доста. :D

Кой точно на Replay ползваш?

Iv4etoOo
04-20-2010, 13:58
този парфюм на мен никак не ми харесва като ухание, но със сигурност е ТРАЕН!!!
Напръсках се в един козметичен магазин и трая повече от 24ч. Не се и мие... ;-)
http://parfumania.bg/Christian-Dior-ADDICT-Eau-De-Parfum-50-100-ml-damski-parfium

обаче той ти е извън ценовата категория...
ТРАЕН Е - да знаеш ;-)

therichbitch
04-20-2010, 14:40
.....................

therichbitch
04-20-2010, 14:50
...................

Elenichkaa
04-20-2010, 14:50
От една седмица съм с имитацийка на френския La Rive траен е и то доста...след като се изперат,дрехите все още си миришат на него!Доволна съм за сега!

liim0nka
04-20-2010, 15:57
Тестери. Аз ползвам вече към година един и всичко мое мирише на него :D Под 50лв може да намериш страхотни
мм, да и аз знам, че тестерите са си трайни..ти кой ползваш в момента?

Goddess
04-20-2010, 16:26
http://www.roxanne.com.tr/eng_kokular.htm

ето го каталогът, сега само трябва да разберем къде се продаат, понеже аз лично не съм виждала досега

А, супер, браво. :) Иначе от кварталната коземтика - в Овча купел 1.
Срещала съм и по много други съвсем обикновени магазини.

liim0nka
04-21-2010, 20:30
Ooo...утре започвам да го търся този парфюм с ябълката, а останалите аромати дали ще са толкова трайни? :-o

Coke
04-22-2010, 07:13
Replay са доста трайни.Аз като се напръскам и после като си легна още си осещам парфюма и то доста. :D

Кой точно на Replay ползваш?

http://src.discounto.de/pics/Angebot/47596/67957_Replay-Woman-Eau-de-Parfum-47596_xxl.jpg
И този ( http://parfumi.org/images/damski-parfum-replay-your-fragrance-edt--001.jpg ) е траен,но ароматът не ми е много по вкуса.

rosencetooo
04-22-2010, 09:17
а може ли да дадеш някакъв каталог , да видя на кой парфюми има имитация :) иначи и аз вчера се загледах в тях , защото искам малко парфюмче за чантата ;д ама викам кой знае какъв боклук са ..
ама явно ще си взема :)

Ами на мен в магазинчето ми дадоха такив лист, кой номер на коя имитация съответства. Питай, защото в интернет не мога да намеря. :)
За 4 лева си го взех. ( 3. 80 даже май.. ;д )добре , мерси все пак :-) тея дни ще отида и ще питам ;дд
иначии аз го гледах за 3.50лв :)

Loshotia
04-22-2010, 10:27
Тестери. Аз ползвам вече към година един и всичко мое мирише на него :D Под 50лв може да намериш страхотни
мм, да и аз знам, че тестерите са си трайни..ти кой ползваш в момента?

Rose essential - Bvlgari

А тези с ябълката ми миришат прекалено евтино. Не са добри имитации според мен

pamii
04-22-2010, 13:15
http://perfumefan.files.wordpress.com/2009/11/idylle.jpg


IDYLLE :grin:

rebeccaa
04-22-2010, 14:09
http://www.roxanne.com.tr/eng_kokular.htm

ето го каталогът, сега само трябва да разберем къде се продаат, понеже аз лично не съм виждала досега

А, супер, браво. :) Иначе от кварталната коземтика - в Овча купел 1.
Срещала съм и по много други съвсем обикновени магазини.


А помниш ли къде по точно другаде си ги виждала, освен Овча Купел 1, смисъл някъде по центъра НДК, Витошка и.т.н

Goddess
04-22-2010, 14:46
А помниш ли къде по точно другаде си ги виждала, освен Овча Купел 1, смисъл някъде по центъра НДК, Витошка и.т.н

Мии Герена ако знаеш къде се намира - базара, там има. Точно срещу него пък има пазарче и там има козметичен магазин - там също.
И може и да те излъжа, но в подлеза на НДК..
Няма ги в скъпите козметики, но в повечето по - обикновени ги има. :)

shokolad_4eto
04-22-2010, 14:54
Веднъж просто така реших да си взема такова парфюмче, да си нося в чантата, имитация на Dior Addict, 1:1 e. Не съм вярвала, че някакво такова малко, евтино и фалшиво парфюмче може да е толкова силно и трайно..

http://www.danijela-commerce.com/uploads/roxanne-apple.jpg

Ето и сега, напръскала съм се сутринта ( в 6 ), взех си душ и сега зад ушите ако си пипна, пак мирише. Определено всички го усещат и като мина и като седна.. ;д Не знам, явно концентрацията му е силна, но наистина е супер трайно.

Някой да знае къде може да се намере този парфюм в Бургас :-o :o :(

KeshaWoodx33
04-22-2010, 15:02
Аз така като гледам ще си го поръчам от онлайн магазин...
Видях един където повечето ги има....

teenems
04-22-2010, 17:37
на Kenzo доста се усещат .
Като цяло са силни ,но и миришат много хубаво !!

teenems
04-22-2010, 17:40
http://www.danijela-commerce.com/uploads/roxanne-apple.jpg


Някой да знае къде може да се намере този парфюм в Бургас :-o :o :([/quote]


В Карфур мисля че има

britzy
04-22-2010, 17:43
Си-Тру е траен
сутринта си пръснах и още го усещам силно

Molzinka
04-22-2010, 18:20
Този парфюм Роксан има ли го в КАРФУР? :-o

teenems
04-22-2010, 18:24
Този парфюм Роксан има ли го в КАРФУР? :-o

Ами аз лично съм го виждала :)

Molzinka
04-22-2010, 18:43
Този парфюм Роксан има ли го в КАРФУР? :-o

Ами аз лично съм го виждала :)

Много ти благодаряя :-)

rebeccaa
04-22-2010, 18:51
А помниш ли къде по точно другаде си ги виждала, освен Овча Купел 1, смисъл някъде по центъра НДК, Витошка и.т.н

Мии Герена ако знаеш къде се намира - базара, там има. Точно срещу него пък има пазарче и там има козметичен магазин - там също.
И може и да те излъжа, но в подлеза на НДК..
Няма ги в скъпите козметики, но в повечето по - обикновени ги има. :)


Мерсии много :)

lqlunkaa
04-23-2010, 09:52
аз бях пуснала една тема в която с една приятелка разпродаваме хубави парфюми , оригинали на половин , дори по - ниски от половин цени , ако искаш я погледни :-P

Melanie
04-23-2010, 12:37
Този парфюм Роксан има ли го в КАРФУР? :-o

Ами аз лично съм го виждала :)

Откажи се. Не е траен хич :(

Ще използвам тази тема да попитам - къде има магазин на Рефан в Бургас?

Infinity
04-23-2010, 12:43
Ако не ти се дават пари или нямаш възможност бялото Би ю е доста добър вариант. Трайно е , мирише приятно и се усеща доста.
Ако имаш възможност за по-скъп , само кажи да започвам да ги изброявам , че са доста добри се сещам. 8-)

liim0nka
04-23-2010, 14:50
Ако не ти се дават пари или нямаш възможност бялото Би ю е доста добър вариант. Трайно е , мирише приятно и се усеща доста.
Ако имаш възможност за по-скъп , само кажи да започвам да ги изброявам , че са доста добри се сещам. 8-)
ами изброявай..но да не са по 100 лева ако може
:)
a B.U . няма да си купя 8-)

summerROMANCE
06-14-2010, 16:53
Ами да знае някой от вас къде може да се намери в София парфюът на Victoria's Secret Amber Romance? Никъде не съм го виждала, а ми е любимия (моя го купих от Англия, но не се очертава да ходя пак)!
За жалост вече свърши :(

angel4eto100
06-14-2010, 18:08
Тестери. Аз ползвам вече към година един и всичко мое мирише на него :D Под 50лв може да намериш страхотни
мм, да и аз знам, че тестерите са си трайни..ти кой ползваш в момента?

Rose essential - Bvlgari

А тези с ябълката ми миришат прекалено евтино. Не са добри имитации според мен

Ми че т са си евтини :D И кво ти да не искаш да миришеш като за някоя гала вечер :D Супер са си като свърша моите дето ги имам и не ги ползвам :D Ще си взема. По темата докато бях на едно летище в турция имаше един магазин и можеше да пробваш от парфюмите и като се напръсках три дена след това при положение че се къпех всеки ден още миришех силно ако се сетя ще ти напиша името :D

Luscious_Heart
06-14-2010, 18:20
Този парфюм Роксан има ли го в КАРФУР? :-o

Ами аз лично съм го виждала :)

Откажи се. Не е траен хич :(

Ще използвам тази тема да попитам - къде има магазин на Рефан в Бургас?
Рефан в Бургас е на Александровска. Разположен е отляво, ако вървиш към гарата. Първият IVIS e малко преди него, ако не ме лъже акъла.

absd
06-14-2010, 18:56
http://prikachi.com/images/537/2225537i.jpg

препорачвам ти този