PDA

View Full Version : Странна работа...



daliteen
04-19-2010, 19:09
del

sladka_celuvka
04-19-2010, 19:16
охх като гледам как разсъждаваш въобще не ми приличаш на деветокласник... но както и да е :) та.. по въпроса ти ясно е че тя те харесва и за това иска да знае коя харесваш тайно се надява това да е тя.. просто и признай чуствата си няма какво да криеш :) ако не предприемеш нещо скоро друг ще се намеси и тогава ще съжеляваш :)

kamsssity
04-19-2010, 19:20
охх като гледам как разсъждаваш въобще не ми приличаш на деветокласник... но както и да е та.. по въпроса ти ясно е че тя те харесва и за това иска да знае коя харесваш тайно се надява това да е тя.. просто и признай чуствата си няма какво да криеш ако не предприемеш нещо скоро друг ще се намеси и тогава ще съжеляваш

съгласнаа :grin: :grin:

Take_That
04-19-2010, 19:22
А хрумвало ли ти е, че може би ти отказва нарочно? Не защото не иска или не може да излезе, а защото иска да разбере кое е точно момичето, което харесваш. Почти сигурна съм, че си мисли, че няма смисъл да излиза с теб при полложение, че ти харесваш друга и няма смисъл да изглежда в твоите очи като влюбена глупачка.... Най-добре и признай чувствата си. :)

Jessie
04-19-2010, 19:23
А ти някакви конкретни намерения имаш ли към това момиче?

onestar
04-19-2010, 19:25
'Ми следващия път като те попита кого харесваш казваш "Теб" и толкова. :)

daliteen
04-19-2010, 19:25
А ти някакви конкретни намерения имаш ли към това момиче?
Е нали именно това казвам - имам

ogun
04-20-2010, 17:23
Moje prosto da ne te haresva i zatova sega ovurta tolkova :-o

Rounder
04-20-2010, 17:31
зле си брато...

не е това начина... :?

daliteen
04-20-2010, 17:36
зле си брато...

не е това начина... :?
Ами кой е начина?
Кажи ми :)

sladka_celuvka
04-20-2010, 17:39
начина е да и кажеш че харесваш нея толкова ли е сложно 5 човека ти го казаха ти още питаш... кфо праиш още тук отивай и признавай чуствата си какво се мотаеш 5 дена...тцтц :(

DevilWish
04-20-2010, 17:39
охх като гледам как разсъждаваш въобще не ми приличаш на деветокласник... но както и да е :) та.. по въпроса ти ясно е че тя те харесва и за това иска да знае коя харесваш тайно се надява това да е тя.. просто и признай чуствата си няма какво да криеш :) ако не предприемеш нещо скоро друг ще се намеси и тогава ще съжеляваш :)
+1

burningtear
04-20-2010, 17:50
Може би наистина тайно се надява да е тя, но все пак мисли, че е някоя друга. В този прекрасен любовене момент се появява изтърканото клише "Щом е влюбен в друга, нека е щастлив с нея..." . Така че, наистина, не си губи времето и не чакай някой да ти я вземе преди да се осъзнаеш какво да правиш.

pentxayc
04-20-2010, 17:52
ти си тъпак
бас ти лова че си от некое зубърско училище

daliteen
04-20-2010, 17:54
ти си тъпак
бас ти лова че си от некое зубърско училище
Ако има нещо по темата го кажи ако ли не си мълчи!
Знам, че съм тъпак, идиот, задръстен и т.н.! :D :D :D :D

pentxayc
04-20-2010, 17:57
ти си тъпак
бас ти лова че си от некое зубърско училище
Ако има нещо по темата го кажи ако ли не си мълчи!
Знам, че съм тъпак, идиот, задръстен и т.н.! :D :D :D :D

не мисля че ти или който и да било ще ми нареждаш какво да правя.
а относно второто и аз го знам

DisturbiaV
04-20-2010, 18:06
Виждам,че ти е трудно да говориш с нея на живо.Просто другият път в скайп и намекни,че е тя (като ти каже кое е това момиче започни с нещо:познаваш момичето по-добре от мен и я виждаш всеки ден в огледалото) може да звучи тъпо,но в твоя случей като нямаш грам кураж и това ще свърши работа.Сред това и кажи хайде в...час да се видим еди къде си и това е

pentxayc
04-20-2010, 18:11
Виждам,че ти е трудно да говориш с нея на живо.Просто другият път в скайп и намекни,че е тя (като ти каже кое е това момиче започни с нещо:познаваш момичето по-добре от мен и я виждаш всеки ден в огледалото) може да звучи тъпо,но в твоя случей като нямаш грам кураж и това ще свърши работа.Сред това и кажи хайде в...час да се видим еди къде си и това е

в 5 или там 6 клас го праех тва боже господи

DisturbiaV
04-20-2010, 18:18
Виждам,че ти е трудно да говориш с нея на живо.Просто другият път в скайп и намекни,че е тя (като ти каже кое е това момиче започни с нещо:познаваш момичето по-добре от мен и я виждаш всеки ден в огледалото) може да звучи тъпо,но в твоя случей като нямаш грам кураж и това ще свърши работа.Сред това и кажи хайде в...час да се видим еди къде си и това е

в 5 или там 6 клас го праех тва боже господи

еми то и на мен точно в 6 клас ми се случи ама тоя виж го с къф акъл е и се опъва да и го каже в очите и направо.Сам пише,че само 2 пъти са ходили до у-ще сами и всичко друго е в скайп.Поне малко да го побутне и да добие малко увереност.

sladka_celuvka
04-20-2010, 18:20
Виждам,че ти е трудно да говориш с нея на живо.Просто другият път в скайп и намекни,че е тя (като ти каже кое е това момиче започни с нещо:познаваш момичето по-добре от мен и я виждаш всеки ден в огледалото) може да звучи тъпо,но в твоя случей като нямаш грам кураж и това ще свърши работа.Сред това и кажи хайде в...час да се видим еди къде си и това е

в 5 или там 6 клас го праех тва боже господи
pentxayc сериозно почваш да ме нервиш и явно това на подписа е напълно вярно за теб... престани да се заяждаш с хората.. не е мястото тук да избиваш от комплексите ти... момчето иска помощ не да го порицават постоянно..
По темата: Хайде кажи и най сетнеееееееееееее направо ще издивея чакаш някой да ти даде различен отговор от "Кажи й" Това ли е? Казах ти в първия си пост още ако отлагаш още друг ще я спечели... :(

daliteen
04-20-2010, 18:27
@sladka_celuvka
благодаря ти :)

pentxayc
04-20-2010, 18:33
Виждам,че ти е трудно да говориш с нея на живо.Просто другият път в скайп и намекни,че е тя (като ти каже кое е това момиче започни с нещо:познаваш момичето по-добре от мен и я виждаш всеки ден в огледалото) може да звучи тъпо,но в твоя случей като нямаш грам кураж и това ще свърши работа.Сред това и кажи хайде в...час да се видим еди къде си и това е

в 5 или там 6 клас го праех тва боже господи
pentxayc сериозно почваш да ме нервиш и явно това на подписа е напълно вярно за теб... престани да се заяждаш с хората.. не е мястото тук да избиваш от комплексите ти... момчето иска помощ не да го порицават постоянно..
По темата: Хайде кажи и най сетнеееееееееееее направо ще издивея чакаш някой да ти даде различен отговор от "Кажи й" Това ли е? Казах ти в първия си пост още ако отлагаш още друг ще я спечели... :(

но аз отново не те питам за мнението ти,това разбираш ли го ?

pentxayc
04-20-2010, 18:35
@sladka_celuvka
благодаря ти :)

интернет флирта почва

daliteen
04-20-2010, 18:42
@sladka_celuvka
благодаря ти :)

интернет флирта почва
ох ще бъдеш ли так добър да ме лишиш от коментарите си?
Моля те най-учтиво :)

pentxayc
04-20-2010, 18:44
@sladka_celuvka
благодаря ти :)

интернет флирта почва
ох ще бъдеш ли так добър да ме лишиш от коментарите си?
Моля те най-учтиво :)

не мисля

DisturbiaV
04-20-2010, 18:46
добре много ми е чудно какъв кеф ти доставя да се правиш на интересен из форума.По-скоро си жалък.Човека по-учтиво няма как да те помоли просто да млъкнеш,защото не помагаш.

iveetyy
04-20-2010, 18:50
'Ми следващия път като те попита кого харесваш казваш "Теб" и толкова. :)



Само не по скайпчето..

pentxayc
04-20-2010, 18:52
обичам да лашкам чорапи по устенца

umri
04-20-2010, 19:02
Здравейте!
Познавам се с едно момиче. С нея в даскало си говорим като се видим, ходили сме няколко пъти заедно на училище и това е. В скайпа си пишеме обаче почти всеки ден. Аз я харесвам, но има проблем. Тя ме покани да излезем един пат двамата на кино, но аз бях зает и отказах, защото не можех да изляза точно този ден. След това многократно си уговаряме срещи, но винаги става така, че тя измисля някаква причина и не можем да излезем То не е един, два пъти. Аз разбира се й казах: "Ако не искаш да излезнеш с мен просто кажи и няма проблем" ама тя упорито твърди, че просто така се случва и иска да излеземе...
Интересна подробност е, че тя знае, че харесвам момиче от нейния клас щото аз съм й казвал ама незнае, че това е тя и постоянно ме пита в скайпа коя е тая дето харесвам.
Двамата сме в 9ти клас :)
Кво да направя?
Виж, когато и предложеш да излезете има едно правило. Трябва да излезете, точно когато ТИ кажеш, а не да се съобразяваш с нея. Предложи и веднъж точна дата, час и място, предложи и втори път и ако и двата пъти ти откаже спираш завинаги. Тя, ако те харесва толкова, колкото ти си мислиш ще се навие още при първата покана. Няма да и казваш кое момиче харесваш от класа ти, защото като разбере, че момичето е самата тя ще се възгордее и ще те заебе. Избягвай въпроса просто, то с времето ще се разбере за кого става въпрос. Трябва тия жени да разберат кой командва, да се отърсат от тази еманципация, докато не са им пораснали тестиси. Ще стане така както ти казваш, ако не - чао. Нито ще е първата, нито последната.

едит: За да те улесня. Сега ще ти кажа важната работа, което едно 9ти клас момиче има. По два часа на ден мастурбация, гледане на сапунки, 1 час домашни и останалото време клюкарство с приятелки и обсъждане на велики въпроси, като "какво червило си купих днес" и "ама я разправяй за тоя ма..." Нито е работеща на пълен работен ден, нито е студентка. Просто ти върти цигании, защото знае, че ще се хванеш, но можеш да обърнеш играта в твоя полза.

sladka_celuvka
04-20-2010, 20:03
@sladka_celuvka
благодаря ти :)

интернет флирта почва
не ме карай да почна да псувам.. ще ти кажа аз 5 интернет флирта това че момчето е възпитано,а не като теб някой маймун избягал от зоопарка не значи че почва интернет флирт пък и е малък за мен (да не се обиждаш далитеен) :)

pentxayc
04-20-2010, 20:07
мифко с тея жалки опити за заговорка ако си интересна на връстниците си,на мен-не си .като не ти изнася реви - http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=222037&start=1620

playhard1
04-20-2010, 20:08
Виж, когато и предложеш да излезете има едно правило. Трябва да излезете, точно когато ТИ кажеш, а не да се съобразяваш с нея. Предложи и веднъж точна дата, час и място, предложи и втори път и ако и двата пъти ти откаже спираш завинаги. Тя, ако те харесва толкова, колкото ти си мислиш ще се навие още при първата покана. Няма да и казваш кое момиче харесваш от класа ти, защото като разбере, че момичето е самата тя ще се възгордее и ще те заебе. Избягвай въпроса просто, то с времето ще се разбере за кого става въпрос. Трябва тия жени да разберат кой командва, да се отърсат от тази еманципация, докато не са им пораснали тестиси. Ще стане така както ти казваш, ако не - чао. Нито ще е първата, нито последната.

+1

sladka_celuvka
04-20-2010, 20:09
Здравейте!
Познавам се с едно момиче. С нея в даскало си говорим като се видим, ходили сме няколко пъти заедно на училище и това е. В скайпа си пишеме обаче почти всеки ден. Аз я харесвам, но има проблем. Тя ме покани да излезем един пат двамата на кино, но аз бях зает и отказах, защото не можех да изляза точно този ден. След това многократно си уговаряме срещи, но винаги става така, че тя измисля някаква причина и не можем да излезем То не е един, два пъти. Аз разбира се й казах: "Ако не искаш да излезнеш с мен просто кажи и няма проблем" ама тя упорито твърди, че просто така се случва и иска да излеземе...
Интересна подробност е, че тя знае, че харесвам момиче от нейния клас щото аз съм й казвал ама незнае, че това е тя и постоянно ме пита в скайпа коя е тая дето харесвам.
Двамата сме в 9ти клас :)
Кво да направя?
Виж, когато и предложеш да излезете има едно правило. Трябва да излезете, точно когато ТИ кажеш, а не да се съобразяваш с нея. Предложи и веднъж точна дата, час и място, предложи и втори път и ако и двата пъти ти откаже спираш завинаги. Тя, ако те харесва толкова, колкото ти си мислиш ще се навие още при първата покана. Няма да и казваш кое момиче харесваш от класа ти, защото като разбере, че момичето е самата тя ще се възгордее и ще те заебе. Избягвай въпроса просто, то с времето ще се разбере за кого става въпрос. Трябва тия жени да разберат кой командва, да се отърсат от тази еманципация, докато не са им пораснали тестиси. Ще стане така както ти казваш, ако не - чао. Нито ще е първата, нито последната.

едит: За да те улесня. Сега ще ти кажа важната работа, което едно 9ти клас момиче има. По два часа на ден мастурбация, гледане на сапунки, 1 час домашни и останалото време клюкарство с приятелки и обсъждане на велики въпроси, като "какво червило си купих днес" и "ама я разправяй за тоя ма..." Нито е работеща на пълен работен ден, нито е студентка. Просто ти върти цигании, защото знае, че ще се хванеш, но можеш да обърнеш играта в твоя полза.
категорично съм против това което каза... :? аз като бях 9 клас не съм мастурбирала и 1 минута.. всъщност въобще :) 2ро едно момиче има много по-важни работи освен това да клюларства и тн... едно момиче на тази възраст трябва да е подхваната от майка й и баба й да помага с домакинската работа (поне при повечето семейства е така) 3то аз лично не гледам сапунки и познавам много момичета които не гледат така че не ни слагай под общ знаменател и 4то момичетата отделят много повече време на учението от колкото ти предполагаш...1 час.. че аз за тоя час само домашната по бг си пиша... :)

daliteen
04-21-2010, 13:53
Еми казах й го и тя каза, че си е личало по много начини, че тази, която харесвам е тя и го е знаела ама е заета и нищо не може да стане...

sladka_celuvka
04-21-2010, 15:34
еми заеби я тогава като не иска не иска ти си направил това което си могъл за да се получи пък тя да му е мислила :)

Take_That
04-21-2010, 15:53
Еми казах й го и тя каза, че си е личало по много начини, че тази, която харесвам е тя и го е знаела ама е заета и нищо не може да стане...

На баба и шортите тогава ..... :? :?