PDA

View Full Version : преносими интернет устрайства и доставчици



bebzgirl
04-19-2010, 20:32
така може би въпроса ми е мн странен 8-) начи нали знаете че има едни преносими усб устройства с които ловиш интернет навсякъде из страната :-D такива дету даваха една реклама на глобул 8-) абе дано сте ме разбрали 8-) та въпроса ми е такъв дали има такива само че да не са с примерно предплатен трафик 1 гигабайт и т.н :) Неми пука мн за скороста само да не зарежда 1 страни;а докато ми побелеят косите :-D а и да е до някъде 30 лв и плс да е преносимо :D

Sexer
04-19-2010, 21:09
Ми wireless можеш да хванеш ама само на места (такива устройства продават , ако примерно лап - топа ти няма wireless ), където е достъпно , ама за такова нещо аз незнам освен ако не си сложиш една сателитна чиния във задния ви двор който да разпръсква сигнала от пс-то ти във цялата страна и да си хващаш.

Valento
04-19-2010, 21:10
така може би въпроса ми е мн странен 8-) начи нали знаете че има едни преносими усб устройства с които ловиш интернет навсякъде из страната :-D такива дету даваха една реклама на глобул 8-) абе дано сте ме разбрали 8-) та въпроса ми е такъв дали има такива само че да не са с примерно предплатен трафик 1 гигабайт и т.н :) Неми пука мн за скороста само да не зарежда 1 страни;а докато ми побелеят косите :-D а и да е до някъде 30 лв и плс да е преносимо :D

Ако ти се плащат по 200 300 лв сметки взимай си ... иначе домашния рутер си е чукче ....

DarkAngelOfHope
04-20-2010, 07:34
Това за което говориш е 3G устройство и с него можеш да хващаш нет навсякъде където има 3G покритие на твоя оператор (тоя на когото ще плащаш нета) не ограничения мисля че е около 60-70 лв на месец. За по точна информация провери при мобилните оператори :)

ivanstef
04-20-2010, 08:22
http://www.globul.bg/bg/data_sim.html Ето това е офертата на глобул. Трябва отделно да си закупиш устройството обаче...

loveUpeps4o
04-20-2010, 11:44
Със сигурност не ти е по джоба : ) Аз не ти го препоръчвам, но ти си решаваш ;p