PDA

View Full Version : Как да го отрежа?



shakethatAss
04-19-2010, 20:47
Като за начало на 15 години съм - 9 клас
преди да влезна в ново училище се бях запознала от общи познати с едно момче.. Сега е в моя клас, но като бях по - малка ми бяха казали че ме харесва , затва го отбягвах.В 8 клас само си намираше някви тъпи теми за да ме заговори, а само да кажа той е супер курвар натиска се на сяка ейтей за спорта и понеже повечето му се връзват го оставят да прави квот иска с тях то май било модерно да се правиш на курва. Та мен непрекъснато ме опипва говори ми някви простотии обаче аз винаги го отблъсквам , карам му се завмо се праи на вървежен , оаче той си продължаваше през цялата година.Хващал ме е за ръка както ми говори нещо казвал ми е наистина много мили неща и не е такъв какъвто се прави пред другите.. и се носеше в 8 клас някъв слух ,че ме харесва..ПАК. Тъпото беше че като го питаха той не отричаше а само се усмихваше.. в 9 клас се дистанцирах повече от него , защото беше снанал 2х курвар и то адски несериозен.. знам много неща за това да не си помислите че съдя без да знам казвал ми ги е лично той .. миналата седмица дойде бяхме само двамата и ме пита защо никога не му обръщам внимание държа си грубо с него и някви такива аз просто му казах истината - не съм задължена да ти говоря просто ме дразниш и си заминах :д
И най големия проблем беше миналата седмица - бяхме на екскурзия няма да обяснявам подробности но той ми каза че има някви чувства към мен целуна ме и оттогава ми се срина всичко все пак сме един клас , не го харесвам , възможно е да настрои половината с/у мен.. Каза да си помисля и да му кажа квот реша и че ще чака колкото и да е-Днеска нищо не му казах, ама ви моля да дадете някакнв идеи как да го отрежа за да не е гадно ,и да не разпространява простотии после..Мерси предварително 8-)
т.7
krem4et0

ivasla
04-19-2010, 20:57
Кажи му в прав текст, че него харесваш ! Или може да му кажеш такаде по мило: Ами съжелявам ама не изпитвам това, което ти към мен ! Сору и некфи такива ! тфа е единствения начин!
Има и по брутален разбирасе : Тъпанар, не те понасям, не понасям теб и твоите простотиии ! К****Р ! Немога да бъда с такъв като теб ! Заслужавам нещо по добро !

Но те съветвам да използваш първия! Поне при мен действа ! :)

shakethatAss
04-19-2010, 21:04
и аз си мислих нещо такова ма може някой да има др идея и затва реших да ви позанимавам и с моя ''проблем'' ако не беше о моя клас изобщо нямаше да ви питам ама така е по - сложно :) и мерси за съветта :-)

Priceless
04-19-2010, 21:07
О, те такива не се отказват лесно. 8-) Обясни му - първо културно, после ако не разбере - преминавай към по-грубите варианти.

DaemonBoy
04-19-2010, 21:12
О, те такива не се отказват лесно. 8-) Обясни му - първо културно, после ако не разбере - преминавай към по-грубите варианти. Ех тва Лили много му разбира ей :D

Priceless
04-19-2010, 21:15
^ Ти пък откъде ми знаеш името ? :shock: 8-)

mrfahrenheit
04-19-2010, 21:20
За да го отрежеш убедително , трябва да се обосновеш.Изтъкни всичките му недостатъци ,поради които не го харесваш: кажи му ,че е несериозен ,че е курвар , че е прекалено директен с тебе ,без да се старае да те опознае , че не може да си сигурна дали можеш изобщо да му вярваш и като цяло ,че не те привлича.Трябва да звучи влиятелно и да сложи окончателен край на интересите му!

MaLkaTa_LaDy
04-20-2010, 07:02
За да го отрежеш убедително , трябва да се обосновеш.Изтъкни всичките му недостатъци ,поради които не го харесваш: кажи му ,че е несериозен ,че е курвар , че е прекалено директен с тебе ,без да се старае да те опознае , че не може да си сигурна дали можеш изобщо да му вярваш и като цяло ,че не те привлича.Трябва да звучи влиятелно и да сложи окончателен край на интересите му!
Звучи ми най-логично, за това подкрепям. Но такива курвари трудно губят интерес, към момичета, които не са били тяхни, а са ги искали. Особено ако ти си една от малкото такива, както казваш. Иначе да не ти пука за класа. Ако хората се поддадат на неговото влиание, значи не си е заслужавало да си приятелка с тях. Абе радвай му се там на живота, пък каквото стане... :D

raliichkaa
04-20-2010, 16:18
Щом е такъв курвар,прави се на интересен и най-важното щом не го харесваш го зарежи.. едва ли нещо ще се получи,щом се лепи на всяка втора :)

MiMcHeToOo
04-21-2010, 10:49
Що не го държиш в неведение, да му е гадно 8-)

justonegirlwithonehope
04-21-2010, 13:24
Отиди и му кажи, че нямаш чувства към него.Колкото и да се опитваш да го отблъснеш по по-деликатен начин, толкова по-зле се получава.Лично аз те съветвам да му говориш в прав текст и да не се притесняваш от това кой ще настрои срещу теб, никога не живей в страх.Живей за себе си. :)

hheh
04-21-2010, 17:06
Ебаси дразна се ... как може да го отрежеш ? Ми в прав текст НЕ ТЕ ХАРЕСВАМ , НЯМА ДА СЕ ПОЛУЧИ СЪЖЕЛЯВАМ.Защото докато се чудиш как да го отрежеш може би му казваш - "ми нзз ми то така еди как си".Ако това момче те харесва адски много тия "не знам" и тем подобни го карат още по силно да опитва и да те иска ... а ти всъщност не знаеш какво да му кажеш защото ще насртой целия клас с/у тебе ? Ако наистина момчето те харесва му обясни нещата и бъди сигурна , че може и да не ти говори повече но няма да настрои никой с/у тебе ...

hheh
04-21-2010, 17:08
Що не го държиш в неведение, да му е гадно 8-)


Нямам думи... може да ти е смешно отстрани но не знаеш какво е чуството да стоиш в невидение :?

SpOrTs_GiRl
04-21-2010, 19:31
Не обичам да лъжа и се старая да не го правя никога. Но ако ти си лъжлива - "Имам си приятел", "Харесвам друг", "Харесвам те, но в момента искам да бъда сама", "Имам нужда от време" ... заучени фразички - нали и той е играч. ;)

MiMcHeToOo
04-21-2010, 21:02
Що не го държиш в неведение, да му е гадно 8-)


Нямам думи... може да ти е смешно отстрани но не знаеш какво е чуството да стоиш в невидение :?

Абсолютно добре знам какво е и тайничко се надявах, че от поста ми ще струй ирония, която ще подсказва, че се шегувам ;) Уви, нещо съм посбъркала.

tedy_7879
12-26-2012, 15:56
Аз ще дам 1 пример който е доста стар ноо мисля ,че ще подейства за да се отървете.. Първо правете неща от които ще му направите лошо впечатление... Дръжте се различно от преди сякаш не изпитвате нищо така той сам ще разбере.. и ще ви оставии... има случай някои доста нахални , тях най-добре ги отрежете на право няма да им пукаа... :) Или направете така че те вас да зарежат.... :)

granger
12-26-2012, 15:57
2010?