PDA

View Full Version : Просто от любопитство питам ...



godsmack321
04-19-2010, 23:48
Искам да ви задам няколко въпроса:
1-Как си представяте света след 20 години?
2-Защо живеете? Имате ли някаква цел в тоя живот?!
3-В кой век бихте искали да се родите?
4-Смятате ли, че народа ни изпростява?

burningtear
04-20-2010, 18:38
1. Ще носим електронни дрехи, ще имаме чипове в косите даже... знам ли?! не мога да си представя
2. Имам много цели в живота си...
3. 18...
4. Някои части от народа ни няма как да изпростее повече. :)

xoxi
04-21-2010, 19:24
Искам да ви задам няколко въпроса:
1-Как си представяте света след 20 години?
2-Защо живеете? Имате ли някаква цел в тоя живот?!
3-В кой век бихте искали да се родите?
4-Смятате ли, че народа ни изпростява?

1. Представям си света с много по-напреднали технологии от познатите ни сега.
2. Живея, защото така ми е писано. Цели за в живота имам много. Както за настоящето, така и за бъдещето. Не изпадам в положения, в които не знам какво искам и кой път да избера. Винаги към целта! Това е и смисъла, може би..
3. Нямам представа. Всеки век се отличава с нещо от предишния. Във всеки има нещо интересно, с което си струва човек да се запознае. Доволна съм от времето в което съм се родила.
4. Народът ни не е прост! Условията за живот, го правят да изглежда такъв.
И не, не смятам, че изпростява. Просто условията стават по-лоши и това влияе много на всички нас.

BuKuu
04-28-2010, 15:19
1-Как си представяте света след 20 години? - Едва ли за двадесет години ще настъпят големи промени. Предполагам, че ще има открития в сферата на науката и историята. Кой знае... може да измислят начин да се телепортираме. :D
2-Защо живеете? Имате ли някаква цел в тоя живот?! - Живея, за да се насладя на красивите неща в живота. Живея, за да създам поколение. Живея, за да оставя своята следа във времето.
3-В кой век бихте искали да се родите? - ХХв.
4-Смятате ли, че народа ни изпростява? - По-скоро е в застой.

Elenichkaa
05-16-2010, 16:43
1-Как си представяте света след 20 години?
Медицината напреднала,открити са вече всички лекарства за "нелечимите"болести...


2-Защо живеете? Имате ли някаква цел в тоя живот?!

Безброй много цели...дори вече имам план как да ги осъществя.


3-В кой век бихте искали да се родите?

в този,в който съм се родила...харесвам живота си,но сиг. щеше да е така и в др епоха...знам ли?!?!...


4-Смятате ли, че народа ни изпростява?

Не...просто интелигентните,възпитани и добри хора започнаха да губят позиции и лека по лека да се предават(бягайки в чужбина)

JustAngel
05-16-2010, 18:53
1.Ще живеем в къщи г0леми колкото НДК ;дд ии ще спим върху спагети (rofL )) ддз
2.Живея,защото искам да постигна всичките си мечти и желания.Живея за приятелите и семейството си : ))
3. 17 :D
4. Хм.. не..

kristito3
05-20-2010, 16:33
Искам да ви задам няколко въпроса:
1-Как си представяте света след 20 години?
2-Защо живеете? Имате ли някаква цел в тоя живот?!
3-В кой век бихте искали да се родите?
4-Смятате ли, че народа ни изпростява?

1. Много техника, по-скъп живот.
2. Когато съм се родила не съм знаела защо живея наистина. Просто ми е било отредено. След това опознаваш живота около себе се малко по-малко и сега може би вече знам защо - искам да постигна много неща - да се реализирам на някое хубаво място и да имам хубава работа, другото нещо е да открия приятелите, на които да разчитам, коете е вече факт, (едно нещо постигнато), да открия истинската любов (ако има такава) и да създам прекрасно семейство. Но от всичко това искам най-вече да опозная още по-добре себе си!
3. В този, в когото съм 20 век. Не искам да се връщам в миналото нито пък да отивам в бъдещето.
4. Да, донякъде е така. За коета съжалявам!

YourSupergirl
05-31-2010, 17:58
Искам да ви задам няколко въпроса:
1-Как си представяте света след 20 години? не съм се замисляла.едва ли ще е много различен..
2-Защо живеете? Имате ли някаква цел в тоя живот?! ..да се усъвършенствам.да завърша образование в Германия.да напиша художествена и психологическа книга,да родя деца и да ги отгледам.да живея в Ню Йорк.да стана богата и да работя нещо,което харесвам.да посетя париж,рим,венеция,ню йорк,лос анджелис,лондон..
3-В кой век бихте искали да се родите? в този.
4-Смятате ли, че народа ни изпростява? някои..

courtney
06-06-2010, 13:39
1-Как си представяте света след 20 години?
- Честно казано не мисля, че ще се отличава изключително много от сега.. Двайсет години не са чак толкова много, предполагам, че ще се сдобием с още по-новаторски открития от технологията.

2-Защо живеете? Имате ли някаква цел в тоя живот?!
За да открия смисъла на живота си. Искам да завърша колеж, да си намеря работа, да обиколя света. Знам само засега, че не искам да се установявам, не мечтая и за голямо семейство. Времето ще покаже.

3-В кой век бихте искали да се родите?
Колкото и да не ми е перфектен животът, не си се представям да живея по друго време. И да имах възможност, бих предпочела да остана в този век.

4-Смятате ли, че народа ни изпростява?
Има такъв момент. Виждам надежда в единици хора, но силно се надявам, че има и други..

m0n4yyy
06-11-2010, 17:32
Искам да ви задам няколко въпроса:
1-Как си представяте света след 20 години?
2-Защо живеете? Имате ли някаква цел в тоя живот?!
3-В кой век бихте искали да се родите?
4-Смятате ли, че народа ни изпростява?

1- По- хубаво място.
2- Живея, за да направя мечтите си реалност.
3- Не съм се замисляла .. всяко поколение си има проблемите. Може би в този, който живея.
4- Не само нашият, но така е било винаги. :)

fyfi
06-15-2010, 21:59
1- светът ще е още по - мръсен, беден и злобен.

2- заради надеждата #1 да не се сбъдне

3- 60-70-те години на XX век по времето на хипитата :D

4- като цяло - да :oops: