PDA

View Full Version : Дезинфекция на пениса ?!



Mastikata
04-19-2010, 23:51
Здравейте на всички, които не спят !

Темата е яснa !
Споделете препарати с антисептично действие, които може да прилагаме на малкия приятел :D

П.С. Аз пробвах с йодна тинктура и в момента се чуствам доста некомофортно !!! Оу... и въпросът ми е ... да не би да е опасно, че .. доста пари :D ?

DrSmurph
04-20-2010, 08:04
Малко си го държал, Опитай ПАК! Ако не стане пробвай с бензин и го запали после! Ако и това не свърши работа - го вари на бавен огън!
Оу.... и пропуснах да спомена - радвай се, че още имаш "малък"!

:-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb:

SK0RP10N
04-20-2010, 08:26
А за какво искаш да правиш дезинфекция бе, малоумник ?
Взимай белина и го подмивай директно с нея, ако не стане, опитай с негасена вар.

Просто се къпи редовно и няма нужда от експерименти

Mastikata
04-20-2010, 09:04
А за какво искаш да правиш дезинфекция бе, малоумник ?
Взимай белина и го подмивай директно с нея, ако не стане, опитай с негасена вар.

Просто се къпи редовно и няма нужда от експерименти

Забравих да добавя, че имах нещо като раничка и ме беше страх, да не събере гной ? Не знаех, че е толкова лошо... :oops:

WaterLilly
04-20-2010, 09:07
Промивки със смрадлика. Момчетата, които се възстановяват от обрязване, ги правят. Не вярвам да ти навреди, билка е все пак.

SK0RP10N
04-20-2010, 09:11
Промивай се с реванол, не с йод.Може и със смрадлика или с бледо-розов разтвор на калиев перманганат
От йода ще ти изсъхне кожата и ще почне да се лющи като на змия след 1-2 дена

DrSmurph
04-20-2010, 10:00
Нещо като раничка не е достатъчно точно определение. В следствие на секс ли се е получила или по друга причина? Полов живот водиш ли ?