PDA

View Full Version : 1 ден след менструацията



buuu
04-20-2010, 07:13
оф с приятеля ми пак правихме секс без кондом ... причината не е защото искаме да се правим на интересни ,ами защото всеки 1 път след като му го сложа ,члена му пада и продължаваме без. Ако има някакви варианти ,в които и 2мата да сме сигурни ми ги кажете защото искам да се пазя .И на мен и на вас ви е омръзнало предполагам да четете поредната такава тема .. но моля ви не ме нападайте ,знам че правя грешка като му позволявам да не си слага кондом.
Та проблема е следния .. нали правим го без ..той не свърши в мен ,и това стана 1 ден след като ми свърши М. Но аз пак се притеснявам ..заради тази предекулационна течност . Чувала съм че 3-4 дена след и преди да ти дойде М секса без предпазни мерки е до определан степен безопасен ?? нека хора кито са наясно и имат по дълаг полов живот от мен да искажат мнения. Също ,хора които правят по -често без или са правели някога секс без кондоми да споделят мненията си .

MochaOnMyLips
04-20-2010, 07:24
Един от методите за предпазване от бременност е календарният. За да бъде той надежден обаче трябва цикълът ти да е редовен. Аз лично съм доста скептично настроена към този начин - по-добре е с приятелят ти да се научите, как се слага презерватив :D или да си намерите друг метод за контрацепция. Поразрови се малко в Интернет за повече информация :)

buuu
04-20-2010, 07:28
абе какъв календар бе ,правихме го 1 ден след като ми свърши

Callisto
04-20-2010, 07:48
Ако има някакви варианти ,в които и 2мата да сме сигурни ми ги кажете защото искам да се пазя .

Отностно начините за предпазване:
-противозачатъчни: Отиди при гинеколога си да ти предпише.
-женски презерватив: Смятам, че ще е перфектен за случея.

Ето една статия за него във форума: http://www.teenproblem.net/s/1582.html

buuu
04-20-2010, 07:50
добре ве отговорете ми по темата .. не питам за видове контрацептиви

Callisto
04-20-2010, 07:56
Чувала съм че 3-4 дена след и преди да ти дойде М секса без предпазни мерки е до определан степен безопасен ??

Не се надявай да спечелиш от тотото. Може в известна степен рискът от забременяване да е по-малък, но това не го прави нулев. Винаги можеш да забременееш. Има хора, които даже могат да забременеят само по-време на цикъл като майка ми. Аз лично никога не вярвам на календарния метод. Колко съм го смятала, колко калкулатори е имал в интернет и всички са посочвали едно и също, но това е резултат взет общо от всички жени и така е направен този метод. Татко ми купи едно микроскопче на "Maybe Baby", в което само поставяш плюмка и виждаш, кога си в овулация, в кои дни можеш да забременееш и в кои дни не.
Спри да правиш глупости и после да разпитваш по форуми другите да ти оправят кашите. Ясно ми е, че ти е гадно в момента, искаш да се пазиш и случката не е много приятна, но поне като ти отговарят се дръж на ниво и не викай "добре бе".

alex4o
04-20-2010, 08:27
Амии аз ще ти отговоря :)
Аз и приятелят ми от година горе-долу правим секс без презерватив. Не казвам,че те съветвам това да правиш или че е мнодо добре,просто ти казвам от моя гледна точка как е :)
Та... ии според мен най-важното нещо,за да правите секс без предпазни средства това е да му имаш доверие и да си сигурна в него,че.. не би се изпуснал така да се каже.
Колкото до това за М и аз съм го чувала,но не вярвам много-много. :)