PDA

View Full Version : Заведение за рожден ден в Пловдив



kristito3
04-20-2010, 12:09
Здравейте! След 2 седмици ставам на 17 и искам да си ги отпразнувам в някое готино местенце. Заведенията, за които се сещам и които са тийнейджърски са Escada, но там си го празнувах миналата година и не искам да се повтарям. Другият вариант е в Admiral. Приятелка си го празнува там и не беше лошо - има коктейли и така върви, като за мен. Можете ли вие нещо да ми препоръчате? Искам да има музика за танци и да е горе-долу в района на центъра или Тракия евентуално. :oops: :smt016

5StaR
04-20-2010, 13:15
Е Ескадата и Адмирала са по-скоро кафета, които късно вечер усилват музиката или правят мини партита?
Не знам, искаш да ги заведеш на такова място или на рестрорант, кръчма >?

kristito3
04-20-2010, 14:58
Ами да те са си кафета, но организирват рд. В Ескада например долу по едни стълби се слиза и близаш в "Нощен бар" само че те го отварят късно, а иначе ползват само мястото за рд и има DJ. А относно Адмирал - пак е същото - като празнуваш си плащаш за Dj и там вече за другото, което ще консумираш. Но естествено, като не искаш такива неща само на кафе :-D :-D А това, което искам аз - кръчма категоично НЕ :D Абе просто да може да се танцува (за заведение иначе си е твърде изискано), да се наеме Dj оттам, ако е възможно за моя рожден ден, и общо взето това. Просто някъде, където организирват такива неща или поне дават да си ги направиш. :)