PDA

View Full Version : Коя е тази песенр помогнете!!!



tonova
04-20-2010, 12:57
Здравейте, търся една песен, която не е на български език, а мисля на арабски (или някакъв подобен) песента ми направи впечетление, че започва по същия начин по който започва и песента "Заради теб" на Андреар ако някой се сеща моля да ми пише... ТРЯБВА МИ СПЕШНО :oops:

doomkillerr
04-20-2010, 13:26
Здравейте, търся една песен, която не е на български език, а мисля на арабски (или някакъв подобен) песента ми направи впечетление, че започва по същия начин по който започва и песента "Заради теб" на Андреар ако някой се сеща моля да ми пише... ТРЯБВА МИ СПЕШНО :oops:

Не зная как се казва песента, защото почти не слушам чалга, ама иначе ти я намерих... :wink:

>>>Цък!!!<<< (http://dox.bg/files/dw?a=21fcdf5192)

П.С. - Дано да съм оцелил все пак правилната песен... :oops:

Valento
04-20-2010, 14:44
Slavica Cukteras - Zivot mi oduzmi

britzy
04-20-2010, 14:47
Здравейте, търся една песен, която не е на български език, а мисля на арабски (или някакъв подобен) песента ми направи впечетление, че започва по същия начин по който започва и песента "Заради теб" на Андреар ако някой се сеща моля да ми пише... ТРЯБВА МИ СПЕШНО :oops:
аман ,още 1000000000 пъти пусни такава тема-казах има една обща-ако търсите някоя песен пишете бля бля

не пускай хиляда пффффффффф

tonova
04-21-2010, 13:38
ТОВА Е ПЕСЕНТА! Много ти благодаря! Аз също не слушам чалга, случайно я чух и ми хареса. Още веднъж БЛАГОДАРЯ!!! =P~

hamilcar
04-21-2010, 15:50
ТОВА Е ПЕСЕНТА! Много ти благодаря! Аз също не слушам чалга, случайно я чух и ми хареса. Още веднъж БЛАГОДАРЯ!!! =P~