PDA

View Full Version : За момчето,което не мога да забравя



Alex4o0o
04-20-2010, 13:10
Та,това е той.В началото - ИДЕАЛНИЯ.Сега сякаш всичко е изчезнало.Бяхме заедно в началото на учебната година,после скъсахме.И той е бил с други,и аз бях с няколко,но НЕ.Събрахме се пак по Коледа,пак се разделихме.И ето,от 1 месец сме заедно.(отново)Той постоянно казва че ме обича,казвал е и на приятелите ни,че не може да живее без мен.И за мен,и за него,дните в които не бяхме заедно бяха истинско мъчение.Но той е ужасен-всеки ден ме кара да плача,защото понякога се държи сякаш не му пука изобщо за мен,на следващия момент е най милия човек.Забива се с разни,ей така "за спорта",не влага никакви чуства.Някой път ме обижда,унижава.И не се и замисля.
Омръзна ми всяка нощ да рева и да немога да заспя.На сутринта да си нямам идея къде съм.Но го виждам и света ми става розов.
Обичам го безумно и мога да твърдя със сигурност че и той мен.Но ме кара да страдам.Бих го разкарала веднага,но вече знам какво е без него и не ми хареса.Но такъв си е - свикнала съм му.

Благодаря на всички,които отделиха от времето си да прочетат това.Просто трябваше да си го излея някъде.

coolness
04-20-2010, 13:24
Обичаш го и не можеш без него..няма да ти казвам зарежи го щом се държи гадно с тебе,защото не това е решение..така само ще страдаш още повече.Просто се опитай да му покажеш,че не си толкова завийсима от него..той вижда,че си слаба,че ти е трудно да живееш без него,че няма да го оставиш въпреки болката и сълзите и е спокоен..просто колкото и да ти е трудно дръж се гадно и ти понякога,не бъди толкова мила,не показвай слабост :)

Alex4o0o
04-20-2010, 13:30
Е,да не мислиш че не съм го правила :-s тогава той казва "прави каквото искаш" или "не искам да съм с човек дето не му пука за мене" и сякви от тоя род,знам,че си играе но просто немога!Той успява винаги да ме накара да престана :-# заплашвала съм,бягала съм...но той ми казва колко ме обича и аз пак ставам слаба...

coolness
04-20-2010, 13:34
Е,да не мислиш че не съм го правила :-s тогава той казва "прави каквото искаш" или "не искам да съм с човек дето не му пука за мене" и сякви от тоя род,знам,че си играе но просто немога!Той успява винаги да ме накара да престана :-# заплашвала съм,бягала съм...но той ми казва колко ме обича и аз пак ставам слаба...
Еми явно и той не знае какво иска...какво да ти кажа..няма друго решение освен да се примириш в такъв случай щом го обичаш и не можеш без него ще се примириш с променливия му характер :)

Rebus
04-20-2010, 13:49
Бих го разкарала веднага,но вече знам какво е без него и не ми хареса.Но такъв си е - свикнала съм му.

Благодаря на всички,които отделиха от времето си да прочетат това.Просто трябваше да си го излея някъде.

Бла бла бла бла...Ми като си му свикнала и не можеш да го скъсаш...ще си го търпиш и няма да се оплакваш.Толкова ли си слаба,я се стегни..Незаменими няма,така че кво си се вкопчила в него като удавник за сламка?По-добре човек да е сам,отколкото да е самотен с някого.. :o

ivcheto0o
04-20-2010, 13:49
Опитаи да поговориш с него,да му обясниш че те наранява.

raliichkaa
04-20-2010, 16:06
Поговорете сериозно .. ако не сте,кажи му,че не можеш така да живееш.Все пак не,вече най-добре му кажи,че ще го оставиш,ако продължава така да те наранява.

soul1199
04-20-2010, 16:31
има само едно решение-остави го,и със него и без него пак страдаш няма никакъв смисъл от връзката ви

XxStupidMuffinxX
04-20-2010, 16:38
има само едно решение-остави го,и със него и без него пак страдаш няма никакъв смисъл от връзката ви

playhard1
04-20-2010, 16:44
режи, забрави, избий го от главата си, като запълваш времето си с други дейности, колкото и да те мързи или да не ти се иска. И не поглеждай назад, не си спомняй за мигове с него. И ще стане от само себе си :) Казвай си "ко ми пука за някакъв смотаняк" и когато почнеш да се сещаш пак за миналото тези мисли ги замести със сегашните работи, които ти е сторил. Ще се отблъснеш от него, и до месец има няма ще ти е кажи речи все тая за него ;)

AutomatiC
04-20-2010, 20:15
разкарай го тоя,в к'ви филми се вкарваш.кажи му game over и не се занимавай повече с него.

pussucetka
04-20-2010, 20:58
Опитаи да поговориш с него,да му обясниш че те наранява.

++ :smt003

darkPaladin
04-21-2010, 07:28
Вчера той ми счупи ръката,защото не му занесох чехличките пред врата като се прибра от работа.
Ама той си ме обича и аз него.

Днес той ми счупи носа,защото занесох чехличките,но загорих яденето

Ама аз си го обичам и той мене също.

Че и твоята работа същата! :? С какъв акъл си не мога да те разбера!

MiMcHeToOo
04-21-2010, 10:46
Според мен разговорите няма да помогнат. Ако искаш да си в такава агония още дълго време стой с него. Знам, че е много трудно, но според мен е най-добре всеки от вас да поеме по пътя си - ще ти е зле на първо време, но след това ще ти мине.

Take_That
04-21-2010, 16:31
Според мен разговорите няма да помогнат. Ако искаш да си в такава агония още дълго време стой с него. Знам, че е много трудно, но според мен е най-добре всеки от вас да поеме по пътя си - ще ти е зле на първо време, но след това ще ти мине.

Съгласна съм
П.П От личен опит знам, че с разговори нищо няма да стане. Ако искаш да разбереш повече авторке, пиши ми ЛС :)

beachy_bunny
04-21-2010, 17:37
Ако по какъвто и да е начин една връзка ти вреди емоционално или физически, налага се да се измъкнеш от нея независимо от чувствата си. Не съществува причина, заради която да поддържаш връзка, която те наранява.

DarknessAngel
04-21-2010, 21:46
Знаеш добре какъв е начина. Друг е въпроса дали тоя филм ти харесва. 8-)

Nakadah
04-22-2010, 08:14
ще го забравиш
спокойно...

sp0ngebob
04-22-2010, 08:26
Минала съм през същия период. Говори с него , кажи му че го обичаш , но неможеш така. Ако не те разбере , както се случи с мен , просто събери сили и започни наново ... Ще мине време , при мен бяха години, докато го забравиш , но тогава всичко ще е по-добре и ти ще си по-щастлива с някой , който няма да те наранява ... Надявам се да ти помогна, защото в теб виждам себе - това не е любов или оправете връзката , или потърси следващата !

mechtaq_za_teb
04-22-2010, 10:09
Та,това е той.В началото - ИДЕАЛНИЯ.Сега сякаш всичко е изчезнало.Бяхме заедно в началото на учебната година,после скъсахме.И той е бил с други,и аз бях с няколко,но НЕ.Събрахме се пак по Коледа,пак се разделихме.И ето,от 1 месец сме заедно.(отново)Той постоянно казва че ме обича,казвал е и на приятелите ни,че не може да живее без мен.И за мен,и за него,дните в които не бяхме заедно бяха истинско мъчение.Но той е ужасен-всеки ден ме кара да плача,защото понякога се държи сякаш не му пука изобщо за мен,на следващия момент е най милия човек.Забива се с разни,ей така "за спорта",не влага никакви чуства.Някой път ме обижда,унижава.И не се и замисля.
Омръзна ми всяка нощ да рева и да немога да заспя.На сутринта да си нямам идея къде съм.Но го виждам и света ми става розов.
Обичам го безумно и мога да твърдя със сигурност че и той мен.Но ме кара да страдам.Бих го разкарала веднага,но вече знам какво е без него и не ми хареса.Но такъв си е - свикнала съм му.

Благодаря на всички,които отделиха от времето си да прочетат това.Просто трябваше да си го излея някъде.Е аз съм така от година и половина. Единственото решение е окончателна раздяла без контакти с този човек. Искаш, не искаш, след време всичко избледнява.

crawler92
04-22-2010, 10:12
Продължи просто напред.. най-добре го забрави.

Alex4o0o
04-22-2010, 12:33
Казах му че не мога повече така и го зарязох.Сега постоянно ми плаче,стои пред нас и казва че не е знаел как се чуствам (което не е вярно) и обещава повече да не прави така......сега какво да правя още го обичам :cry: