PDA

View Full Version : Интимно обезкосмяване



Salty
04-20-2010, 14:53
Таака, здравейте (:
Имам няколко въпроса, които сигурно ще ви се сторят доста глупави, но... надявам се на сериозни мнения все пак.
Досега отдолу винаги съм се обезкосмявала с бръснач. Напоследък обаче кожата ми адски много се раздразни, сърби ме и ме боли, косъмчетата - логично - се появяват след ден-два ...
Крем-депилатоарът също е вариант, доколкото съм чувала, тъй че да ми предложите някои марки, цени горе-долу. От какво сте доволни?

Ии още един въпрос. На колко започнахте да се обезкосмявате отдолу и казахте ли на майките си? Понеже съм навита да отида на козметик, но трябва да разговарям с майка ми за това.. а ние никога не сме обсъждали темата "секс" и "интимно обезкосмяване" освен набързо. И предусещам, че ако й кажа за козметика, ще дойде дежурния въпрос - "Секс ли мислиш да правиш?" :D В смисъл, не сме особено близки с нея просто ...

Ааа, и да ми препоръчате някакъв хидратиращ интимен крем, понеже моят ОЧЕВИДНО не върши добра работа с тия зачервявания ...
Мерси предварително (:

mArMaLaDkA
04-20-2010, 15:02
http://www.zachatie.org/index.php?option=com_smf&Itemid=99999999&topic=30718.0

Майка ти не е длъжна да знае къде и как се обезкосмяваш, освен ако не желае да ти даде някакъв съвет. Обезкосмяването няма нищо общо със секса, както някои хора си мислят, смисъл, не значи, че щом си махаш косъмчетата по интимните части, значи правиш/смяташ да правиш секс. Тва е много елементарно мислене. Прави се за личен комфорт.

Има 20 такива теми във форума и в интернет изобщо "на колко години почнахте еди-къде си да се епилирате", "казахте ли на вашите и прочие".

MissHouse
04-20-2010, 17:37
се депилатоар или бръснач е все едно и също, по добре иди на козметик, а после си ги махаи сама с ленти. пък за майка ти това е въпрос на личен избор, не е задължително да знае, ти не правиш нищо лошо :neutral: