PDA

View Full Version : Шофиорски курсове



loko1
04-20-2010, 18:39
Значи като ме скъсаха на карането 1 път искам да се явя в друг град
Какви са документите и има ли такса, листовките ги взех.
БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО :-)

Nadelina
04-20-2010, 20:54
За да се явиш в друг град трябва да се запишеш при друг инструктор, който провежда изпитите в съответния град. Трябва и да платиш за допълнителните часове, които ще курмуваш, за да се явиш на следващ изпит.

loko1
04-20-2010, 21:07
За да се явиш в друг град трябва да се запишеш при друг инструктор, който провежда изпитите в съответния град. Трябва и да платиш за допълнителните часове, които ще курмуваш, за да се явиш на следващ изпит.Да обаче какви документи ми трябват

Warxcell
04-25-2010, 11:13
Попринцип трябва да изплатиш целия курс за да си вземеш документите за съответния изпит. Няма смисъл. По-добре си го карай целия курс там дето си почнал. И аз съжалявах,че се писах там дет изкарах моя курс, но нямаше как. :D Взех си всичко от първия път. Преди 2 дни ми беше кормуването. :) у В.Търново.

doomkillerr
04-25-2010, 14:13
Попринцип трябва да изплатиш целия курс за да си вземеш документите за съответния изпит. Няма смисъл. По-добре си го карай целия курс там дето си почнал. И аз съжалявах,че се писах там дет изкарах моя курс, но нямаше как. :D Взех си всичко от първия път. Преди 2 дни ми беше кормуването. :) у В.Търново.

Да по-добре е да си доплатиш за повторното явяване само на курмувките, от колкото да ходиш в друга област да ги караш... :?

П.С. - Така едно приятелче си спомних, че го късаха на кормувките 2-3 пъти, като на 4-тия път го взе най-накрай тоя изпит! :oops: - От тогава се бях наплашил с тея курмувки, но след 1 година, когато дойде и моя ред не усетих кога мина изпита... Аз тъкмо седнах да шофирам и след 15-тина минути изпитващия ми каза: "слизай - да се качва следващия..." :D - а аз исках още да карам! 8-)

Kmet4e
04-25-2010, 14:23
По-добре дай 50 лева за нов изпит и 100 на изпитващия . Така няма да се разправяш с ненужни премествания и повече пари , а пък и в другата община не е 100% че няма да те скъсат !


Лино мое мнение !!! 8)

k1r37o
07-22-2010, 08:55
Аз карам от 12 годишен не се притеснявам ама изопщо за тия кормуваня 8) :grin: :-D по скоро за листовките...

7227
08-14-2010, 08:57
Значи като ме скъсаха на карането 1 път искам да се явя в друг град
Какви са документите и има ли такса, листовките ги взех.
БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО :-)
Защо искаш в друг град?
Кажете нещо за "купуването на книжка" Колко пари,на кого се дават...???? Изобщо възможно ли е това?

naikki
08-14-2010, 11:39
Значи като ме скъсаха на карането 1 път искам да се явя в друг град
Какви са документите и има ли такса, листовките ги взех.
БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО :-)
Защо искаш в друг град?
Кажете нещо за "купуването на книжка" Колко пари,на кого се дават...???? Изобщо възможно ли е това?

Възможно е, не го прави...

evgeni22
08-16-2010, 17:03
това с "купуването на книжки"не ми харесва много... щом си зел листовките явявай се пак на кормуване ще го земеш и него то е по лесно от листовките

Callisto
08-16-2010, 22:55
Недей да си купуваш книжката.

Иначето аз имам един приятел, който с години се опитваше да го мине този изпит и десетки пъти го бяха късали. :D

Belair
10-22-2010, 10:19
Ех,смотаняци.Един изпит не можете да си взимете.Некадърници с некадърници.На вас,въобще не трябва да ви дават книжка,бе

Nakadah
10-23-2010, 00:47
Ех,смотаняци.Един изпит не можете да си взимете.Некадърници с некадърници.На вас,въобще не трябва да ви дават книжка,бе

:lol: :lol: :lol:

Razzy
10-28-2010, 20:28
Ех,смотаняци.Един изпит не можете да си взимете.Некадърници с некадърници.На вас,въобще не трябва да ви дават книжка,бе

Абе и аз си взех книжката без проблеми от първия път ама не обиждам хората като теб ;)

По темата - Ако искаш да се местиш,защото мислиш, че инструктора ти е мошенник и прави някакви далавери няма смисъл - на всякъде са такива :)

Книжка може да се купи за 1200/1400 лева :)

anonymous546178
10-30-2010, 12:27
а изпита по кормуване за 100 :D :D :D :D

everythingisrelative
11-15-2010, 15:51
Гъзолизец 8-)

Nakadah
11-19-2010, 04:47
Интересно е как слагате цена на смърта! Още по-интересно е как слагате цена на живота на другите! Вие сте най-големите идиоти че да ви хрумне да си купувате книжките след като сте толкова смотани че да не можете да минете 1 тест. След като нямате уменията необходими за шофиране то смърта на някой е сигурно! Просто е въпрос на време!

Боже опази ме от тези кретени!

everythingisrelative
11-19-2010, 05:29
Интересно е как слагате цена на смърта! Още по-интересно е как слагате цена на живота на другите! Вие сте най-големите идиоти че да ви хрумне да си купувате книжките след като сте толкова смотани че да не можете да минете 1 тест. След като нямате уменията необходими за шофиране то смърта на някой е сигурно! Просто е въпрос на време!

Боже опази ме от тези кретени!

АМИН

Nikotincho
11-22-2010, 12:00
аз от 3тия път изскарах листовките (след интервал от 3ти години... на 18 започнах курсовете, изскарах ги, късаха ме 2 пъти на листовки и ми писна да се занимавам и наскоро се заех сериозно и ги взимах)

смело мога да твърдя, че съм бил голям глупак, толкова време да бездействам, само и само за едни скапани листовки ....

остана ми БЧК и изпит кормуване..

да питам БЧК-то какво представлява ? Късат ли там изобщо, че съм чувал, че е нищо особено.

Slawi92
11-23-2010, 20:57
незнам мене първият път даяджията ме прееба и ме скъса но втория път бях вече с камерите и си я взех без никви грижи според мене няма смии да се местиш за мен това е супер глупаво 8)

Slawi92
11-23-2010, 21:03
да питам БЧК-то какво представлява ? Късат ли там изобщо, че съм чувал, че е нищо особено. представлява висене от 6 часа и повтаряне на 10 неща по 20 пъти ... ( според мен процедурата от 6 може на 2 часа да бъде свалена ама не зависи от мене :D ) и накрая имаш да направиш един тест от не помна колко въпроса 15-10 мисла че бяха и имаш право на 3 или 4 грешки не помна вече ... ако те скъсат правиш още един тест пак ако го вземеш ясно ако пак не го вземеш доплащаш 20 лева и се записваш за друг ден и пак същата процедура

Destroyer89
11-24-2010, 21:34
Шофьор се пише с "ь" а не с и !!!