PDA

View Full Version : Излязох с нейна приятелка, за да й го върна



ahafjafdaisd
04-20-2010, 20:56
Запознах се с едно момиче. Мисля, че беше 15 декември и оттогава започнаха много смс-си. Стана така, че на 15 януари вече бяхме заедно. Ходихме 3 месеца. Днес скъсахме - тя ми казваше, че ме обича най-много от всичките. Аз също излязох с нейната най-добра приятелка, за да докажа на моя най-добър приятел, че може нейната приятелка да я има всеки. Моята любов обаче разбрала. Аз й казах, че я обичам, а тя ми каза, че вече нищо няма значение. Казах й, че искам да съм с нея, а тя ми отвърна: „Няма
значение вече нищо за мен!“ Аз съм й простил една изневяра. Искам да си я върна отново. Какво да й кажа?Ккакво да направя? Готов съм едва ли не да се метна отнякъде, за да разбере, че я обичам! Помогнете ми! Не съм имал чувства към нейната приятелка, не искам някое момче да ми я отнеме толкова лесно!Помогнете ми! Какво да направя?

т.7
krem4et0

pussucetka
04-20-2010, 21:00
Опитай се пак да й го кажеш . . Ако те обича, ще ти прости, ако не значи е някоя смотла, която иска да правиш всичко за нея, въпреки, че ти е изневерявалаа . . :?

Nadelina
04-20-2010, 21:23
А ти с кой акъл отиде да сваляш приятелката й? По-глупаво от това няма! Аз, ако искам да доказвам на някой нещо такова, въпреки че е глупаво, не бих се замесвала пряко. Ако съм на нейно място, не бих ти простила - това е най-добрата й приятелка, за Бога!

fenkaaa
04-20-2010, 22:19
Щом тя е изневерила,ти си изневерил и си простил.. квит сте ! Сега е на ред тя да ти прости и повече без такива номера ;)

filmimilmi
04-20-2010, 22:31
Напълно виновен си! Опитай се да й се извиниш по възможно най-милия начин, а ако не стане значи ще е твоя вече само на снимка. :?

darkPaladin
04-21-2010, 07:22
Щом тя е изневерила,ти си изневерил и си простил.. квит сте ! Сега е на ред тя да ти прости и повече без такива номера ;)
Няма квит и двамата сте от тъпи,че по-тъпи да си изневерявате!
И баш с най-добрата и приятелка(бившата и най-добра приятелка)по-идиотска постъпка от твоята не бях виждал!

Тя на теб може да ти прости,ама с приятелката и какво ще стана а?Дали ще бъде същото както преди?
Вашата връзка НЯМА БЪДЕЩЕ!

sladka_celuvka
04-21-2010, 08:14
ВИНОВЕН до доказване на противното 8) Ама сериозно ти с какъв акъл си тръгнал да се зарибяваш с приятелката й... трябва си доста глупав да направиш такава грешка.. обичал си гаджето ама с други се зарибява...не,не т'ва просто не го приемам.. ако ще на колене да ми се молят ще кажа само едно "Ае върви на майната си!!!"

AnzaRe
04-21-2010, 08:20
Ще ти кажа 1 не се занимавай с такива краставичарки.

CherryS
04-21-2010, 08:30
Опитай се пак да й го кажеш . . Ако те обича, ще ти прости, ако не значи е някоя смотла, която иска да правиш всичко за нея, въпреки, че ти е изневерявалаа . . :?

ahafjafdaisd
04-21-2010, 10:13
Добре попитах ви какво да направя а не тъп ли съм не съм ли тъп??

darkPaladin
04-21-2010, 10:15
Добре попитах ви какво да направя а не тъп ли съм не съм ли тъп??

Аз па искам ти чета конско.

onestar
04-21-2010, 12:00
Няма какво да направиш освен да се самосъжаляваш и сърдиш на себе си.
Е, може да опиташ да й се извиниш още веднъж обяснявайки ситуацията, но едва ли ще бъде от полза.

Следващия път като ви скимне да доказвате нещо подобно, просто пратете някакъв идиот да се пробва с въпросното девойче, по-лесно ще е за всички. :wink:

justonegirlwithonehope
04-21-2010, 13:13
Опитай се да се сдобрите, извини и се по възможно най-милия начин.Друго не можеш да направиш май .. :?

ahafjafdaisd
04-21-2010, 13:32
Опитай се да се сдобрите, извини и се по възможно най-милия начин.Друго не можеш да направиш май .. :?
Според теб кои е възможно най-милия начин ??

Stan4o123
04-21-2010, 16:38
ама тя ти е изневерила,за бога!!!!ЕБИ И МАЙКАТА НА ТАЯ!

casey
04-21-2010, 17:01
Ако наистина искаш да бъдете заедно просто и обясни всичко и и се извини. Напомни и, че ти също си и простил. Изненадай я с нещо мило, някакъв подарък или нещо такова. Бъди много мил и и кажи, че наистина много много я обичаш. Първата и реакция може да е била остра, защото винаги емоциите надделяват и човек не може да ги овладее. Може би след време ще го приеме. А пък ако не ти прости продължаваш напред!

justwondering
04-21-2010, 17:35
обясни й ситуацията. Аз бих те разбрала макар че наистина си постъпил адски тъпо (без да те обиждам, всеки прави грешки). Но тръгнеш ли с нещо от сорта на "Аз нали ти простих.", "Не забравяй, че и ти ми изневери" няма да стане. Просто й обясни защо си го направил без да си спестяваш нищо, истината, цялата истина и само истината, извини й се и й покажи, че я обичаш.

ahafjafdaisd
04-21-2010, 21:35
Окейй тя каза че иска промяна в мен и може би ще ми прости как да се променя смисал иска да и докажа че я обичам и че ми пука за нея как да го направя ??

justwondering
04-22-2010, 08:17
Окейй тя каза че иска промяна в мен и може би ще ми прости как да се променя смисал иска да и докажа че я обичам и че ми пука за нея как да го направя ??

еми щом ходиш да й се извиняваш и да искаш прошка по 1000 пъти, то е ясно, че я обичаш! Не знам какво още иска, при положение, че ти просто си излязъл с приятелката й, а не си се прегръщал, целувал и т.н! А на всичкото отгоре си й обяснил причината и ти дори не харесваш приятелката й! :?
Изпей й любовна песен, знам ли и аз. Твоята приятелка много надута ми се вижда :? Може пък да я заведеш някъде, на някое "специално за вас" място, където ви е било хубаво. Припомни й хубавите моменти и тези, когато си й показвал, че я обичаш.

fenastz
04-22-2010, 10:31
Браво, правилно си постъпил.