PDA

View Full Version : Пазаруване Онлайн..???



djesi_9_4
04-20-2010, 22:13
Здравейте,моя проблем не е голям,ама пък да се поинтересувам :P . Искам да попитам някой дали знае сайтове за поръчване на маратонки и спортни стоки (Adidas,Puma,Nike,Londale...) ,които да се доставят до България.И ако някой е пазарувал от въпросния вид сайтове,моля да сподели относно цена на продукта,на доставката,бързината...знае те за основните неща които ни интересуват :) Аз набарах един,ама доставката е нечовека,а и не намирам точно каквото търся :? :? :? Та ако ми драснете някое сайтче-цена няма да имате! :oops: Благодаря ,предварително :-)

Go71nIsBack
04-20-2010, 23:52
www.ebay.com най-популярния

в www.aukro.bg също има доста стоки, и е български сайта, тоест когато пусне пратката продавача, на другия ден е при теб.

не знам от кой град си,но ако търсиш обувки или анцузи иди в мола ( city center ) зад НДК и там има магазини на изброените марки без на lonsdale.

просто от нета ако ти излезе по евтино самата стока то тя е менте + цена за доставката ще ти излезе г/д колкото от магазина.

дано съм помогнал :)

ThroughStruggle
04-21-2010, 07:34
:razz:

Canis_Dirus
04-21-2010, 09:30
Тук пазаруваме само офлайн - в МОЛА :grin: :grin:

От тия сайтове носят само ментета! В МОЛА е истината! кецове в МОЛА. В МОЛА за кецове!

В КЕЦА за МОЛОВЕ! За МОЛОВЕ в КЕЦА! :grin: :grin: :grin:


Васко КЕЦА знаете ли го?
А брат му Ваньо МОЛА?
А другия му брат Петьо СИТИЦЕНТЪРА?
А сестра му СЕРДИКАТА?
А?
А?

woshata
04-21-2010, 10:48
:razz: :razz: :razz: