PDA

View Full Version : Бившето ми гадже



flowergirl
04-20-2010, 21:34
Има едно момче от моя клас, в което все още съм влюбена.
виждам го всеки ден и не мога да спра да мисля за него. А на него сякаш никога не му е пукало.
Приятелката ми го също го харесваше, а той ни канеше и двете да излизаме. После почна да излиза само с мен, но пак се държеше странно. В един момент беше мил, а после се дистанцираше и дори спираше да ми говори. И аз обвинявах себе си че съм направила нещо не както трябва.
Станахме гаджета и пак така, докато накрая на мен ми писна. Искам все още да съм с него, но той веч си има нова приятелка. а и аз за отмъщение излизам с неговия приятел без да изпитвам нищо към него.
не знам какво да правя. все ощв искам да си го върна но не знам как. Ние вече не си говорим и не се поглеждаме. Не знам дали някога е изпитвал нещо към мен или аз съм се лъгала.
Дори и да ме наранява не мога без него.

mateeva
04-21-2010, 06:01
.."аз за отмъщение излизам с неговия приятел " .... Отмъщението не връща загубеното !

Според мен трябва да има 100 %-това изолация..НЕ го зяпай постоянно,не излизай с приятелите му,блокни го в скайп...Все едно не съществува и ако има чувства към теб ще забележи това и ще се опита да направи някакав контакт с теб ....

dimitar_ak
04-21-2010, 06:40
Няма смисъл да се опитваш да лепиш счупеното. Спри да излизаш и с новото си момче защото си нечестна спрямо него.

MiMcHeToOo
04-21-2010, 10:47
Няма смисъл да се опитваш да лепиш счупеното. Спри да излизаш и с новото си момче защото си нечестна спрямо него.

Точно ;)

Re5peC7
04-21-2010, 10:50
Не разбрах само това отмъщение към кой е?
Отмъщаваш на себе си като не го харесваш, отмъщаваш на приятеля му, който май няма никаква вина или отмъщение към бившия ти, който вече си има нова приятелка даже? :-o

BornSinful
04-21-2010, 11:55
С злоба нищо не става и сама се досещаш че това отмъщение е безсмислено. Това няма да ти го върне. Моят съвет е да се отърсиш от него както каза mateeva. тогава ще разбереш дали наистина го искаш или е прото прищявка и най вече ще разбереш дали той си заслужава или не!

onestar
04-21-2010, 12:23
Не разбрах само това отмъщение към кой е?
Отмъщаваш на себе си като не го харесваш, отмъщаваш на приятеля му, който май няма никаква вина или отмъщение към бившия ти, който вече си има нова приятелка даже? :-o
Към бившия. :wink:

Отмъщението е жалко нещо. И ти си жалка. И постъпката ти да излизаш с приятеля му, без да имаш чувства към него, също е жалка.

Спри да лъжеш момчето, с което "ходиш" и му кажи как стоят нещата. Пък на бившия си му тегли една майна и го остави да диша.

marichela
04-21-2010, 12:40
Няма смисъл да се опитваш да лепиш счупеното. Спри да излизаш и с новото си момче защото си нечестна спрямо него.

Съгласна съм, не карай другото момче да се чувства така, както ти сега. :(

mir4eto93
04-21-2010, 12:42
До тук съм съгласна с всички постове по-горе. Забрави бившия и бъди честна с настоящия, той няма вина, че приятелят му се държи така...

BonbonaBaby
04-21-2010, 13:02
Абе я си седи на гъзаа...

justonegirlwithonehope
04-21-2010, 13:08
Вместо да ходиш по момчета, ходи в часовете по Български език, наложащо е :lol: А, иначе с отмъщение няма да постигнеш нищо, отмъщението не връща загубеното - запомни го ! Всичко, което правиш от страни изглежда много вдетинено и кифленско, замисли се . . :)

Take_That
04-21-2010, 16:28
Няма смисъл да се опитваш да лепиш счупеното. Спри да излизаш и с новото си момче защото си нечестна спрямо него.

Точно ;)

+2

flowergirl
04-28-2010, 19:23
Знам, че не беше честно да постъпвам така с другия. Опитах се да оправя нещата, но не се получава. Казах му всичко, но той продължава да упорства. Щял да се бори за мен, нямало да се откаже като приятеля си. Не знам как да го накарам да спре да ме търси.
Сега замина за чужбина за известно време и искал да ми прати подарък. Но понеже трябва да е изненада питал бившия ми. А той също не знае точния ми адрес и се обърнал към една приятелка, от която разбрах.
Много се ядосах, че бившето ми гадже продължава да се бърка в живота ми. Знае, че приятелят му ме харесва и не мога да разбера какво точно прави. Опитва се да ни събере?
Посъветвайте ме как да постъпя. Не знам вече какво да правя в тази ситуация. Вече не вярвам дори и на себе си.

vagarious
04-28-2010, 19:41
Излез от филма.К'во толкова преувеличаваш не мога да разбера!?!?!Май няма какво друго да говориш и си измисляш разни истории .. па бивше гадже,па отмъщения, па нз си какво.Седни си на гъза, сериозно.

blok24
04-28-2010, 23:27
и аз съм в подобно положение и знам че е мн гадно . просто кажа на момчето с което си сега , че несхтата не вървят и няма смисъл и двамата да се тормозите а на бившия си отиди и му кажи , че осхте го обичаш , но бъди с къса пола и нещу по тялото , та отиди кажи му 0ще те обичам целуни го стастно и другото е ясно ,, н0 ако не ти отвърне със същото му кажа яжн0 беше грешка, просто прбовах дали има смисъл да си блъскам главата ;)

mechtaq_za_teb
04-29-2010, 04:24
Няма смисъл да влагаш нещо, след като нещата са приключили. Също така няма смисъл да излизаш с неговия приятел, щом е само за отмъщение. Залъгваш го. По-добре продължи напред, а някъде там ще срещнеш някой, който да ти грабне вниманието. Остави обаче миналото, където му е мястото.

justwondering
04-29-2010, 07:23
Дръж се мило с приятеля му, кажи му да не се надява, но си останете приятели, ще е грубо ако просто ей така спреш да общуваш с него.

А за бившия- напълно го игнорирай. Не го гледай, не му говори, не го търси. Все едно не съществува за теб.

А съвсем хипотетично, защото ми хрумна. Възможно ли е бившият ти да те е зарязал, защото е знаел, че приятелят му те харесва и е искал да опитате? :-o

flowergirl
05-04-2010, 20:58
Каквото и да направя не би имало значение за него. Той вече е с другата. Постоянно пише в скайп и фейсбук колко е влюбен в нея, колко му липсва и колко е прекрасна.
А аз вече се изморих. Още го обичам, но това няма никакъв смисъл. Явно той никога не ме е обичал. Аз съм била заслепена. Сега само искам да го забравя и да продължа напред. Но понякога е толкова трудно и се чувствам толкова самотна. Да го виждам всеки ден и да не мога дори да го докосна. Дори и вече не си говорим. Ужасно е.
В момента се чувствам като в някаква дупка, от която не ,ога да се измъкна. Сънувам го, непрекъснато мисля за него. А той не заслужава. Каза ми че иска да е сам, а ме замени толкова бързо.

flowergirl
05-04-2010, 21:04
Дръж се мило с приятеля му, кажи му да не се надява, но си останете приятели, ще е грубо ако просто ей така спреш да общуваш с него.

А за бившия- напълно го игнорирай. Не го гледай, не му говори, не го търси. Все едно не съществува за теб.

А съвсем хипотетично, защото ми хрумна. Възможно ли е бившият ти да те е зарязал, защото е знаел, че приятелят му те харесва и е искал да опитате? :-o


Знаел е, че другото момче ме харесва. Но не знам дали е решил да прекратим отношенията си заради това. В един момент просто започна да се държи дистанцирано с мен и да ме отбягва. Каза ми че бил влюбен, но не достатъчно, че ме обичал, но обичал повече себе си. И че иска да бъде сам.

chill
05-04-2010, 21:34
Не прочетох за частта с отмъщението ии бившите и не знам какво още, важното е, че той е продължил напред и сега е влюбен в друга, което означава, че и ти трябва да излезеш от филма. По- трудно е да го забравиш, когато го виждаш всеки ден, ама да обясняваш в интернет колко много го обичаш определено няма да ти помогне.
Започни нещо ново, нови емоции, запознанства.. преживей го.

justwondering
05-05-2010, 07:25
Дръж се мило с приятеля му, кажи му да не се надява, но си останете приятели, ще е грубо ако просто ей така спреш да общуваш с него.

А за бившия- напълно го игнорирай. Не го гледай, не му говори, не го търси. Все едно не съществува за теб.

А съвсем хипотетично, защото ми хрумна. Възможно ли е бившият ти да те е зарязал, защото е знаел, че приятелят му те харесва и е искал да опитате? :-o


Знаел е, че другото момче ме харесва. Но не знам дали е решил да прекратим отношенията си заради това. В един момент просто започна да се държи дистанцирано с мен и да ме отбягва. Каза ми че бил влюбен, но не достатъчно, че ме обичал, но обичал повече себе си. И че иска да бъде сам.

като не иска да е с теб, нека не е. Няма смисъл да го насилваш, на него ще му е неловко и на теб ще ти е гадно. По-добре: "Ако обичаш някой, го пусни на свобода". Или нещо такова беше. А с момчето, опитайте се да бъдете приятели, а, ако не иска да се откаже, по-добре и с него да прекратиш отношенията си.