PDA

View Full Version : Продължавам да го обичам,на пук на всичко.. ;(



fenkaaa
04-20-2010, 22:03
Няма смисък от тази тема вече ! Ако може даже да бъде заключена :)

lubomirky
04-20-2010, 22:21
как не ви домързява да пишете толкова дълги теми?

fenkaaa
04-20-2010, 22:24
как не ви домързява да пишете толкова дълги теми?

Не съм искала мнение за това колко ми е дълга темата,искам мнение за написаното в нея и както виждам дори не си направил труда да го прочетеш.. Ок .. Има хора във форума,които знаят,че тук се пише даден проблем,а те те съветват как да го решиш ;) Както и да е дори да няма никакви отговори целта ми е да изразя всичко,което чувствам,защото повече пред хората не искам да го показвам,просто не остана време ;)

filmimilmi
04-20-2010, 22:39
как не ви домързява да пишете толкова дълги теми?

Не съм искала мнение за това колко ми е дълга темата,искам мнение за написаното в нея и както виждам дори не си направил труда да го прочетеш.. Ок .. Има хора във форума,които знаят,че тук се пише даден проблем,а те те съветват как да го решиш ;) Както и да е дори да няма никакви отговори целта ми е да изразя всичко,което чувствам,защото повече пред хората не искам да го показвам,просто не остана време ;)

Съжалявам, но е прав. Това не е дневник, а форум. Проблемите трябва да са описани по същество, кратко и ясно. Всичките подробности можеше да си ги спестиш и просто да напишеш: "На 15 съм (примерно), лудо влюбена съм в едно момче, което не мога забравя, а нищо няма да се получи между нас. КАК?"
А сега. Ами излгежда няма начин да го забравиш, но все пак тези, които казват, че времето лекува са прави. :)

MaLkaTa_LaDy
04-21-2010, 06:48
Намери друго момче, към което да насочваш мислите си. Звучи глупаво и за теб много сложно, но ако го направиш, ще видиш, че е по-лесно. Но трябва да си убедена, че искаш да го забравиш! Чети книги, някои без любовни истории, за да те разсейват. Кажи един път завинаги майната му и не го мисли.

darkPaladin
04-21-2010, 07:07
как не ви домързява да пишете толкова дълги теми?

Не съм искала мнение за това колко ми е дълга темата,искам мнение за написаното в нея и както виждам дори не си направил труда да го прочетеш.. Ок .. Има хора във форума,които знаят,че тук се пише даден проблем,а те те съветват как да го решиш ;) Както и да е дори да няма никакви отговори целта ми е да изразя всичко,което чувствам,защото повече пред хората не искам да го показвам,просто не остана време ;)

Съжалявам, но е прав. Това не е дневник, а форум. Проблемите трябва да са описани по същество, кратко и ясно. Всичките подробности можеше да си ги спестиш и просто да напишеш: "На 15 съм (примерно), лудо влюбена съм в едно момче, което не мога забравя, а нищо няма да се получи между нас. КАК?"
А сега. Ами излгежда няма начин да го забравиш, но все пак тези, които казват, че времето лекува са прави. :)

Вие какви сте,че да казвате кой как да си пише темите?

MiMcHeToOo
04-21-2010, 10:44
Кучка била :D Най-много ги обичам ей такива, като твоята "приятелка"... Не мога да разбера защо за такива пикли, които даже не разбират какво значи "кучка" това название предизвиква такава гордост, че.... :D Моля ти се, хвани си някоя свястна приятелка, която разбира какво е реалност и какво не, която ще те подкрепя и няма да ти прави мръсотии. Колкото до момчето - не се знае, има още цяла една година, всичко може да се случи. В крайна сметка, ще го забравиш, времето лекува ;)

Re5peC7
04-21-2010, 10:44
По-скоро напук на себе си единствено.

bogzfaggot
04-21-2010, 11:43
Много сте ми интересни някви такива на по 16,дето не могат да продължат напред.Я се стегни ве момиче,тоя само те е ебал,ако те обичаше щеше да иска да е с тебе,държи се с тебе като с просто няква минджа,която си чука и тва е.Ше го преодолееш не се притеснявай.

justonegirlwithonehope
04-21-2010, 13:18
Съжелявам, но не издържах до края, можеше да я напишеш малко по-кратко и стегнато . .. . :?

fenkaaa
08-19-2010, 09:21
Много сте ми интересни някви такива на по 16,дето не могат да продължат напред.Я се стегни ве момиче,тоя само те е е***,ако те обичаше щеше да иска да е с тебе,държи се с тебе като с просто няква минджа,която си чука и тва е.Ше го преодолееш не се притеснявай.

Не ме е ебал ;) За 2 години е имал много шансове и пъти да го направи,но не е и въпреки всичко продължава да твърди,че ме обича .. точно за това не знам какво да мисля :-o :?

kalpazanka
08-19-2010, 09:24
Заключвам.