PDA

View Full Version : Тъпи кифли..



Go71nIsBack
04-20-2010, 23:09
Искам ви съвета..
има една зайка в моето даскало, която е и от моя квартал.
В даскало в началото ме гледаше едно такова срамежливо и един ден след училище аз излизам с едни приятелки на кафе и едната се оказа приятелка с въпросната зайка и я викнала ... и прибираме се ние сами сме в рейса цял път ( около 20 минути ) не млъкна само намираше теми да говори с мен.. блоковете ни са близо един до друг и почти я изпратих до тях. на раздяла ми каза,че щяла да ми вземе скайпа от нейната приятелка и така и стана. почнахме да си пишем и всичко е ток и жица момичето е наистина много красиво.
само чакаше да седна на скайп и само ми пишеше, в даскалото някви погледи всичко върви добре, след даскало в рейса всички ми казват,че като съм с гръб към нея ( почти винаги ) тя ме оглеждала и само ми хвърляла погледи и аз и го казах и тя не отрече и отговори с думите " еми имам си очета ще си гледам ".
Аз я поканих на кафе и мислех,че ще приеме,но ШОК почна да ми се прави на кифла да ми се надува и да ми вика " мечтай си ".. иам татус на ръката и от 1 седмица ми повтаря колко ми бил грозен татуса ( ей така без причина почва тая тема ) и днеска вика ' хубав ти е татуса "
и само търси поводи да се врънка с мене и да ме дразни, кво и е на момичето немога да разбера, закво се държи така кифленски и гледа винаги да е в конфликт с мене ?!
вие кво мислите :-o

filmimilmi
04-21-2010, 00:40
Защото си сбъркал рейса, пич. 8-) Полигавила се е, аднала те е скайп, но ти вече си се вкарал във филма, че имаш възможност да видиш заформена вагина на осмокласничка. Само си играе с теб. Ако те харесваше, нямаше да ти откаже на поканата по такъв начин, най-малкото щеше да си измисли причина, която да не те унижи. ("мечтай си") Явно няма да стане, а ти ако продължаваш да не се държиш на ниво и да и вдигаш самочувствието на някаква лигава хлапчка накрая ще стигнеш до положението да ти се смеят октрито не само тя и приятелките й, но и целият випуск. Най-добре я забрави и блокни. :)

XTREMEFREERIDE
04-21-2010, 05:41
или пък си е помислила, че вече си й в кърпа вързан и може да си те върти .. :-o

DNJ
04-21-2010, 05:46
Малката май е чула от някоя "какичка" , че е много готино да се правиш на недостъпна. Харесва те, просто се опитва да предизвика по - голям интерес от твоя страна (малко и е глупав начинът обаче)

MaLkaTa_LaDy
04-21-2010, 06:39
Мисля, че в който и да е от случаите момичето не си струва. Дали те харесва и се прави на кхъм недостъпна, или е видяла, че може да те има и си и омръзнал, няма значение.

sladka_celuvka
04-21-2010, 06:44
Мисля, че в който и да е от случаите момичето не си струва. Дали те харесва и се прави на кхъм недостъпна, или е видяла, че може да те има и си и омръзнал, няма значение.
+1 напълно подкрепям мнението й

darkPaladin
04-21-2010, 07:17
не ти трябва такава

AnzaRe
04-21-2010, 08:21
Прави се на интересна да ти взима вниманието,но според мен тва не е начина...

VirginTroll
04-21-2010, 08:33
еби я в пачата

PainMonopoly
04-21-2010, 08:42
Не и говори повече и я блокирай в скайп.

Сериозно.

Dei4eto0o
04-21-2010, 09:01
OO taq tema mi haresva teq tapi kifli se mislqt za ne6to pove4e ama ne sa :-D ama te mai tva nemogat da go razberat

raliichkaa
04-21-2010, 10:25
най-добре я заеби .. такива надуфки не ти трябват

onestar
04-21-2010, 10:36
Харесва те, просто се опитва да предизвика по - голям интерес от твоя страна

;-)

Re5peC7
04-21-2010, 10:39
Никое момиче не може да ти вземе ума, така както ти сам можеш да се вкараш във филма. То затова и някои страдат често от любов, а други се оплакват, че не намират. Въпрос на качества, като режисьор.

ScarletBite
04-21-2010, 11:08
Малката май е чула от някоя "какичка" , че е много готино да се правиш на недостъпна. Харесва те, просто се опитва да предизвика по - голям интерес от твоя страна (малко и е глупав начинът обаче) +++

YouMakeMeSmile
04-21-2010, 12:51
тва момичетата сме странни същества..

justonegirlwithonehope
04-21-2010, 13:04
След като се прави на интересна и недостъпна - прави се и ти. :)