PDA

View Full Version : Тя ми прости :) . Но как да я заговоря?



FaFlA95
04-21-2010, 08:37
Има едно момиче което обичам атски много. На няколко пъти са ми казвали че и тя ме харесва, но винаги всичко провалям :@. Последния път нещата се уреждаха докато направих голяма грешка. С нея си пишем по скайп като излизаме си говорим споделяме си и т.н. Но в скайп ми е атски тъпо и не мога да се сетя за забавни теми за които да коментираме и тя спира са ми пише, тогава започвам да си набивам филми. Та последния път стана така. През деня бяхме заедно като се прибрахме продължихме остатъка от денонощието в скайп :д. Но по едно време спря да ми пише и аз постоянно и проверявах дали е на компютъра, но тя не ми отговаряше. В един сайт за запознанства видях че е писала на едно момче целувки и го кара да и пише в скп 5 мин. след като на мен ми каза че става. Тогава почнах да си набивам филмите че го харесва и казах на 2-ма мои фр. Единия фр. беше момиче мн добър фр. с нея и е казала всичко. Апак другия и викал някв глупости само за тва момче. И тя тогава ме блокира видяхме се един път и ми каза че ще ме отблокира но да спра да говоря за тва момче. Така и направи. Искахме да си изясним всичко. Каза че не го харесва и мислеше че аз разправам за всички че тя го харесва и за тва наи мн ми се ядосва. Каза, че вече не ме харесва обаче мисля че не е таи щото все още се нерви когато момичета ми пишат в скп сърца. Сега незнам как да и поискам прошка и как да и се харесам отново.

И съжелявам че разшерих толкова мн темата!

Моля ви помогнете!
Прости ми някаде преди седмица. В петък заваля атски силен дъжд и тръгнах да я изпращам. Беше си забравила горницата в една приятелка ии аз и дадах моята накрая ми благодари и тва беше. Вчера беше яко постоянно стоях при нея там закачахме се смяхме се, гушнах я ама тя се притесни и си слойи руцете на лицето и почна да се подхилва. Накрая я изпратих и това беше. Ама по пътя не си говорехме мн (Чудех се с какво да я заговоря) - За това ви моля дайте някякви съвети за какво да си говорим като сме заедно.
И накрая направих най-отдачното. Теглих и майната и да се оправа! хД

darkPaladin
04-21-2010, 08:56
Какъв си ти,че да и държиш сметка?
Казвай и всичко каквото имаш,ама с тая ревност не те виждам просто...

FaFlA95
04-21-2010, 09:05
[17.4.2010 г. 22:36:31] ****: kuw si mi i az nz
[17.4.2010 г. 22:36:32] ****: ;]
Звучиш също като нея. Тва е добре. Макар, че и аз го знам тва.

Апак за ревността тва ми е за първи път да ревнувам. Нз що тай напраех просто нз.

darkPaladin
04-21-2010, 09:07
[17.4.2010 г. 22:36:31] ****: kuw si mi i az nz
[17.4.2010 г. 22:36:32] ****: ;]
Звучиш също като нея. Тва е добре. Макар, че и аз го знам тва.

Апак за ревността тва ми е за първи път да ревнувам. Нз що тай напраех просто нз.

Еми следващият път ще знаеш

FaFlA95
04-21-2010, 09:09
Да така е (още се уча при това ;] ) Но въпросът ми е дали ще ми прости и Как да и поискам прошка?

darkPaladin
04-21-2010, 09:10
Да така е (още се уча при това ;] ) Но въпросът ми е дали ще ми прости и Как да и поискам прошка?

дали-тя ще каже

как-измисли го сам

FaFlA95
04-21-2010, 09:13
Аз имам много идеи.
Примерно да отида до нейното училище да я изчакам там да я извикам и да и се извиня най-искрено

Др да и подаря някоя голяма зелена плюшена играчка щото тя мн ги обича

мн са ама ще обмисля всички възможности.

darkPaladin
04-21-2010, 09:16
Аз имам много идеи.
Примерно да отида до нейното училище да я изчакам там да я извикам и да и се извиня най-искрено

Др да и подаря някоя голяма зелена плюшена играчка щото тя мн ги обича

мн са ама ще обмисля всички възможности.

По-тъпи идеи просто не бях чувал!
Поискай да се видите и и се извини това е...

FaFlA95
04-21-2010, 09:16
е** я в пачата и си удари една злобарка
Слабо лек. Всички така ми казват ама не мога просто...

FaFlA95
04-21-2010, 09:18
Аз имам много идеи.
Примерно да отида до нейното училище да я изчакам там да я извикам и да и се извиня най-искрено

Др да и подаря някоя голяма зелена плюшена играчка щото тя мн ги обича

мн са ама ще обмисля всички възможности.

По-тъпи идеи просто не бях чувал!
Поискай да се видите и и се извини това е...
Еми най-отдачното е това.
Благодаря ти мн! :)

dimitar_ak
04-21-2010, 10:03
Пич отсвири я. Ти си се вкарал във филма постоянно да мислиш за не я и да я дебнеш. На нея ако й е интересно в скайп сама ще подържа разговора. Доближил си границата на досадата и скоро ще се превърнеш за нея просто в навлек, когото игнорира. Остави я да диша

raliichkaa
04-21-2010, 10:23
лелеле егати историята :D ми най-добре си изяснете отношенията и не си пишете по скайп просто .. щом тя не ти отговаря и т.н ..

FaFlA95
04-21-2010, 10:39
почти я бях забравил .. не и бях писал нито я бях виждал някаде около седмица ... и една вечер почна да ми пише та и каза че искам да ме види да гушне ... тогава пак се започна :д

Re5peC7
04-21-2010, 10:42
Пробвай да станеш кроасан, не бъди такава проста вафла. Тогава може и да стане нещо както трябва.

onestar
04-21-2010, 10:42
Не я купувай със зелени играчки, бе. :wink:

Говори, бъди искрен... това ще се усети. После покажи, че ти е важна и я уважаш чрез действия... и ако иска да се получи нещо м/у вас - ще ти покаже.

FaFlA95
04-21-2010, 10:56
Ем да така е.
Аз не съм помислил върху вариантите как да си поискам прошка.
И аз като се замислих се отказах от тая тема с икрачката пфф тъпо е... :) :)
Мисля че ще ми прости дори и да е след седмица ...

justonegirlwithonehope
04-21-2010, 13:20
Май май си от Бургас, а ? 8-)

FaFlA95
04-21-2010, 13:54
Май май си от Бургас, а ? 8-)
Щ'о питаш :D

BonbonaBaby
04-21-2010, 14:26
След като нямате връзка,защо и искаш обеснения с кой си пише и т.н ?

Пак дори и да ходите пак не е оправдано да го правиш... просто правиш лошо впечетление и нищо хубаво няма да стане. :wink:

simi4ka
04-21-2010, 14:35
Аз имам много идеи.
Примерно да отида до нейното училище да я изчакам там да я извикам и да и се извиня най-искрено

Др да и подаря някоя голяма зелена плюшена играчка щото тя мн ги обича

мн са ама ще обмисля всички възможности.

По-тъпи идеи просто не бях чувал!
Поискай да се видите и и се извини това е...
Е , че що да са тъпи ?! :) Напротив .Аз лично предпочитам да ми се извинят а не да ми се правят на некви дето и те не знаят кви :? Опитай това с извинението . Ако е многого , много ,ама много искрено мисля , че ще се получи =P~ А ако не ти прокти заеби я :D Просто не те заслужава :?

simi4ka
04-21-2010, 14:37
Май май си от Бургас, а ? 8-)
Нещо бротив бургазлиите да имаш ? :o :D

Take_That
04-21-2010, 16:25
Няма смисъл. Продължи напред.

justonegirlwithonehope
04-21-2010, 17:33
Няма начин . . бургазлия си, не отричай ! 8)

justonegirlwithonehope
04-21-2010, 17:35
Май май си от Бургас, а ? 8-)
Нещо бротив бургазлиите да имаш ? :o :D

Не :D

simi4ka
04-21-2010, 18:01
Има ли некво развитие по случая ?

FaFlA95
04-25-2010, 15:45
умри
Умен си разбрах! :( :-o

FaFlA95
04-25-2010, 15:51
Има ли некво развитие по случая ?
Еми имаше ;д ... гледахме едно състезание и един мой приятел беше до нея и си говореха (той знае за всичко което е ставало между нас) каза ми че тя не ми се сърди вече и ме харесва но аз съб бил тапак (ем да така си е) но след няколко дена като бях там при нея и ми каза че ми се сърди но не каза за кво, и снощи бях в един приятел и казала че повече не иска да има нищо общо с мен .... еми аз ще сторя казаното няма да я доближавам няя да опитвам вече никакъв контакт с нея... тва е

FaFlA95
04-25-2010, 15:52
Няма начин . . бургазлия си, не отричай ! 8)
Да от Бургас съм, кажи кво те мъчи толкова?! по точно сам в град близо до Бургас

Jultenikavo
04-25-2010, 16:48
е** я в пачата и си удари една злобарка

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: Евала

А сериозно погледнато...Пич,нарушил си личното й пространство...Не виждам защо трябва да й държиш сметка с кого си пише и какво прави след като ти е казала,че става при положение,че не сте си никакви.Ако си й досъдил на момичето,в което съм почти сигурен като гледам в какъв филм си се метнал,ясно е че ще те отреже и ще ти каже,че става.А това с отиването пред даскало го забрави ..ще се закопаеш 2 метра под нивото ,на което си в момента,което е 2 метра под земята...

FaFlA95
04-25-2010, 19:51
е** я в пачата и си удари една злобарка

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: Евала

А сериозно погледнато...Пич,нарушил си личното й пространство...Не виждам защо трябва да й държиш сметка с кого си пише и какво прави след като ти е казала,че става при положение,че не сте си никакви.Ако си й досъдил на момичето,в което съм почти сигурен като гледам в какъв филм си се метнал,ясно е че ще те отреже и ще ти каже,че става.А това с отиването пред даскало го забрави ..ще се закопаеш 2 метра под нивото ,на което си в момента,което е 2 метра под земята...
Не лек ... разбирам го ясно тва прото направих глупост тогава за която все още съжелявам

xNiKx
04-30-2010, 20:52
Има едно момиче което обичам атски много. На няколко пъти са ми казвали че и тя ме харесва, но винаги всичко провалям :@. Последния път нещата се уреждаха докато направих голяма грешка. С нея си пишем по скайп като излизаме си говорим споделяме си и т.н. Но в скайп ми е атски тъпо и не мога да се сетя за забавни теми за които да коментираме и тя спира са ми пише, тогава започвам да си набивам филми. Та последния път стана така. През деня бяхме заедно като се прибрахме продължихме остатъка от денонощието в скайп :д. Но по едно време спря да ми пише и аз постоянно и проверявах дали е на компютъра, но тя не ми отговаряше. В един сайт за запознанства видях че е писала на едно момче целувки и го кара да и пише в скп 5 мин. след като на мен ми каза че става. Тогава почнах да си набивам филмите че го харесва и казах на 2-ма мои фр. Единия фр. беше момиче мн добър фр. с нея и е казала всичко. Апак другия и викал някв глупости само за тва момче. И тя тогава ме блокира видяхме се един път и ми каза че ще ме отблокира но да спра да говоря за тва момче. Така и направи. Искахме да си изясним всичко. Каза че не го харесва и мислеше че аз разправам за всички че тя го харесва и за тва наи мн ми се ядосва. Каза, че вече не ме харесва обаче мисля че не е таи щото все още се нерви когато момичета ми пишат в скп сърца. Сега незнам как да и поискам прошка и как да и се харесам отново.

И съжелявам че разшерих толкова мн темата!

Моля ви помогнете!
Ти си идиот, приятелите ти също. Оставете момичето на мира.
П.С. ей не се научихте да я пишете тая дума "атски" или "ацки"... идиоти.

WrongLife
04-30-2010, 21:23
Лелей, очите ми окапаха докато четях темата. Брат, поправи правописа после мисли за любовта. Бас ловя, че ти едно грамотно любовно писмо не можеш да напишеш без да допуснеш грешка. Но все пак мисля да опитам да помогна. Мисля, че трябва да я оставиш да "диша". Братко, ти я задушаваш! От у-ще в скайп, че й я проверяваш дали е на компа когато не ти пише. Според мен сега си в листа с приятели, а от там, както казва valdes, мърдане няма!

Priceless
04-30-2010, 21:25
Моля самоубийство?

FaFlA95
05-09-2010, 15:34
ейй ... Браво на последък само умници пишат тук ... Искам помощ бе хора ... ии да се похваля вече всичко се оправи, нега ми е нужно малко помощ ... как да я спечеля, защото ми каза, че ме харесва, ама сам малко неразговорлив ... всмисъл притеснявам се когато сме двамата и не ми идва нищо на ум с какво да я заговоря. :oops: :(

balu4ka
05-09-2010, 15:55
Защо се занимаваш с глупости,тя е комплексарка,а ти и се връзваш на глупостите .Ако има да си казвате нещо толкова важно ,направете го очи в очи.!

wasch0
05-09-2010, 16:00
от една страна, ако толкова й пукаше за теб преди да те блокира щеше да говори с теб, а не направо да те блокира ..


П.П за да ти прости трябва да направиш нещо от сърце,
а не да й кажеш едно "извинявай" покажи й, че ти пука, че наистина съжаляваш . .

simi4ka
05-19-2010, 20:08
Защо се занимаваш с глупости,тя е комплексарка,а ти и се връзваш на глупостите .Ако има да си казвате нещо толкова важно ,направете го очи в очи.!

+100000000 \:D/

umri
05-19-2010, 21:46
95 набор.. имаш бая време да растеш. Помни само едно... от жена "прошка" никога не искай. Не се извинявай, като я ядосаш, не се дръж като путка, не и се моли и тн. Като кажеш на жена извинявай и я погледнеш с умилкващ се поглед...за нея това означава, че никога няма да иска да прави секс с теб. Повтаряй си го тва всеки ден сутрин,обед,вечер.

Jessie
05-19-2010, 23:10
Пише се а"д"ски ... :? :-x :-x :-x Първо се научи да пишеш грамотно, после си разправяй лигавите истории от 4-5 клас. :? Айде, биберона, млякото и ... възглавницата. :?

silky92
05-19-2010, 23:43
Пише се а"д"ски ... :? :-x :-x :-x Първо се научи да пишеш грамотно, после си разправяй лигавите истории от 4-5 клас. :? Айде, биберона, млякото и ... възглавницата. :?

Hahah тоя коментар ме уби ,как набързо разкара момченцето 8-) :lol: :D :D

fireball121
05-20-2010, 07:14
по дяволите, браат... какъв е този правопис? На моите години си, пък пишеш като 7 годишен...

по темата: ограничи контактите по интернет...заеби импулса, скайпа и т.н.
поговори открито с нея и се опитай да разбереш имаш ли шанс или не.

Nakadah
05-20-2010, 07:20
Тя ми прости :) . Но как да я заговоря?

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

FaFlA95
06-22-2010, 21:00
Така извинявам се за правописа, но бях на другият ми компютър апък там сам съм си програмирал кирилизация...

Така с никой от предложените варианти не стана накрая ограничих сякакъв достъп до нея и нещата мисля че се оправиха ... вече си намерих поука!!! Не трябва да съм прекалено мил с момиче :grin: :grin:

BiGBaDWolF
06-22-2010, 21:14
Ревността не води до нищо друго освен САМОТА !

SmilezZz
06-25-2010, 13:08
Нямаш право да й се бъркаш,освен ако не си й приятел (гадже)..То и тогава нямаш много,де..Всеки си има лична свобода и никой няма правото да го отнеме от даден човек..Та както и да е..Поздрави я,поговори с нея..Не знам..