PDA

View Full Version : Facebook въпрос



make_you_mine
04-21-2010, 08:40
Искам да попитам в какъв случай може да ми се изпише следното съобщение във Facebook за публикувана ''връзка'' от приятел на мой приятел-беше си сложил едно клипче,те двамата коментираха, аз също писах коментар и сега като се опитам да видя дали те са писали нещо ми изписва това : ''Публикуването вече не е достъпно.''

FAIL
04-22-2010, 18:32
Искам да попитам в какъв случай може да ми се изпише следното съобщение във Facebook за публикувана ''връзка'' от приятел на мой приятел-беше си сложил едно клипче,те двамата коментираха, аз също писах коментар и сега като се опитам да видя дали те са писали нещо ми изписва това : ''Публикуването вече не е достъпно.''

Еми пича го е нагласил да го показва само на неговите приятели, а ти не влизаш в тях защото си приятелка на негов приятел 8) 8) 8)

Valento
04-22-2010, 18:34
Искам да попитам в какъв случай може да ми се изпише следното съобщение във Facebook за публикувана ''връзка'' от приятел на мой приятел-беше си сложил едно клипче,те двамата коментираха, аз също писах коментар и сега като се опитам да видя дали те са писали нещо ми изписва това : ''Публикуването вече не е достъпно.''
Ако не си "приятел" на човека който е публикувал не можеш да го коментираш публикуваното !!!

pepsinka
04-22-2010, 18:39
може да го е изтрил..