PDA

View Full Version : Как да направя по-голяма чупка на веждите си.



lolipop1
04-21-2010, 14:11
Искам да си направя по голяма чупка на веждите,защото така не се харесвам.Не искам козметик да ми ги оправя нито приятелка и т.н.. искам САМА да си ги оправя обаче ако може някой по опитен в тази област да ми обясни да ми даде снимка да видя къде точно трябва да оскубя такаче да станат с вузможно на-голяма чупка ... снимки нямам .. съжелявам за леко неграмотното писане .. и ако може по бързичко да ми отговорите преди да съм си оклепала веждите че тъкмо си ги пуснах и са едни обрасли готови за оформяне :D

Mish0onka
04-21-2010, 14:21
Сама няма да се справиш.. По-добре отиди при някоя по-добра козметичка :)

lolipop1
04-21-2010, 14:25
проблема е че трябва да съм готова днес с веждите .. защото утре предстои важен ден а час ако ще си взимам чак другата седмица ще ми дадат ...

Mish0onka
04-21-2010, 14:27
емии тогава се опитай саманеа де.. ;д ако не се опиташ няма да ст :lol:
Просто премахваш повече косъмчета там където искаш да е чупката :)

koshtramba
04-21-2010, 14:30
За чупка също, доколкото знам, трябва да изтъняваш от горната част :) и там, където искаш е да чупката, оставаш да е най-високо отгоре (ако ме разбра).

dan4ety
04-21-2010, 17:37
http://www.wayofthepixel.net/pixelation/upload/features/06_johnnyspade/shaping-eyebrows.jpg

Ето снимка как трябва да идват веждите, за да са в съответствие с лицето ти :)

Жалко, че не мога да ти помогна как точно да направиш чупката, понеже моите винаги са били така... Но, примерно, си ги очертай с молив както искаш да са и само отстрани молива скуби :)