PDA

View Full Version : прекалената употреба на марихуана ?



Anonimen00
04-21-2010, 16:24
Здр. въпроса ми е ако пушиш марихуана всеки ден , какви ще са последствията след време ? Какви здравни проблеми могат да се появят ? Под често имам предвид да кажем почти всеки ден , през ден ... някой ден по 2 пъти ... ? :-o

Eclipsercho
04-21-2010, 16:28
Тревата по градинките синее, птичките лаят, колите плуват а пчелите носят картечници и псуват като каруцар от Перник..

Забравих ли да спомена, че мозъчните ти гънки стават гладки като бебешко дупе? :lol:

Sladurchoo
04-21-2010, 16:39
Тревата по градинките синее, птичките лаят, колите плуват а пчелите носят картечници и псуват като каруцар от Перник..

Забравих ли да спомена, че мозъчните ти гънки стават гладки като бебешко дупе? :lol:


:lol:

Jus7DreamBoy
04-21-2010, 17:41
използвай търсачката http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=62225

nIkEnCeTy_bE
04-21-2010, 17:41
Вземи се порови. Мисля, че Чичко Гугъл ще ти отговори на всички въпрос. А и всеки здравомислещ човек би се досетил, какви ще са последствията. Това не ти е сладко, а марихуана - подчертавам. Има хиляди такива задавани въпроси, ако се поразтършуваш ще намериш.. а и не виждам какво толкова те влече това и как може да се съсипваш по този начин? Така като гледам, след време не те виждам със семейство.. какъв пример ще им дадеш - идея си нямам. :? Нямам намерение да те критикувам, има кой.. но недей се разваля по този начин.. след време, ако не вземеш мерки, сам ще видиш как ще затъваш :?

filmimilmi
04-21-2010, 17:45
Абсолютно нищо няма да ти стане. :) Марихуаната е най-безвредното нещо, отваря съзнанието, лекува много болести, помага за възстановяване след мозъчни повреди подхранвайки растежа на нови клетки. Дори те съхранява по-млад за по-дълго време и е полезна за потенцията... :) Всичко останало са лъжи...

nIkEnCeTy_bE
04-21-2010, 17:48
Ташак ли си праиш ве човек :lol:

Jus7DreamBoy
04-21-2010, 17:50
Ташак ли си праиш ве човек :lol:
може би е човекомразец или тревоменмразец или просто си прави ташак :neutral: :neutral:

britzy
04-21-2010, 17:53
Абсолютно нищо няма да ти стане. :) Марихуаната е най-безвредното нещо, отваря съзнанието, лекува много болести, помага за възстановяване след мозъчни повреди подхранвайки растежа на нови клетки. Дори те съхранява по-млад за по-дълго време и е полезна за потенцията... :) Всичко останало са лъжи...
#-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o
тия ,които си мислят,че нещо прави само си въобразяват под нейно въздействие :D

Anonimen00
04-21-2010, 17:54
еми търсил съм в гугъл , но нз се пак да питам ... :)
ами чудех се дали ще окаже проблем в продължаване на поколението , тоест дали ще съм плодовид ... това ми е най-голямото притеснение :(

Rounder
04-21-2010, 17:56
Здр. въпроса ми е ако пушиш марихуана всеки ден , какви ще са последствията след време ? Какви здравни проблеми могат да се появят ? Под често имам предвид да кажем почти всеки ден , през ден ... някой ден по 2 пъти ... ? :-o

Ми виж в гугъл какво може да стане,и ако си съгласен,пиши ми в темата тук или на лично да ми кажеш от къде си,поне бизнес да правим :?

сериозно говора

britzy
04-21-2010, 17:57
еми търсил съм в гугъл , но нз се пак да питам ... :)
ами чудех се дали ще окаже проблем в продължаване на поколението , тоест дали ще съм плодовид ... това ми е най-голямото притеснение :(
идиот-много ясно ,че вреди
ако и майката е същата-изродът е налице

nIkEnCeTy_bE
04-21-2010, 17:57
Виж в Гугъл - там има всичко. Иначе все пак това е марихуана - така или иначе вреди, прави си изводите.

Anonimen00
04-21-2010, 17:59
хах на тоя само като му видя ника " filmimilmi" i mi e qsen :-P

nefchi_bs
04-21-2010, 19:13
За кво ти е тая трева е маниак?Земи почни да се ковеш... :-o

nefchi_bs
04-21-2010, 19:40
Абсолютно нищо няма да ти стане. :) Марихуаната е най-безвредното нещо, отваря съзнанието, лекува много болести, помага за възстановяване след мозъчни повреди подхранвайки растежа на нови клетки. Дори те съхранява по-млад за по-дълго време и е полезна за потенцията... :) Всичко останало са лъжи... Всъщност и аз съм чувал подобно нещо.. а дали е вярно не знам.
Само знам, че при много продължителна употреба се пристрастяваш (но не много, всъщност от марихуаната май притрастяването е най-слабо), до колко е вярно също не знам.
И все пак, недей. Де да знам, не съм пушил никога, но според мен не е хубаво..

Всъщност когато си напушен чуството е супер яко сякаш си на друга планета всичко ти се струва супер леко и бързо,но движенията ти са забавени някак си едни плавни такива...Но после като мине действието на прасето и ставаш мега дроб и много ти спи(поне при мен е така)Но иначе като си изпален яко ти идва палъра и си мега якия веселяк...Но не ти трябва да се изпалваш,трябва ти някой изпален до теб :lol:

vikipf
04-21-2010, 20:19
Еми к'во да става... Затъпяваш супер много. Ставаш супер бавен и нервен. И това е. Нищо, което да е толкова ужасно и не може да се справиш с него, просто не е яко един ден да се събудиш и да осъзнаеш как вече ей така нищо не може да запомняш. В някакъв филм си, ако спреш. И нз поне при мен беше някво тегаво, защото не можех да запомням някви най-нормалните неща... Ама после се оправяш. А и другото е, че в началото, след като спреш, всичко ти е някво скучно и го изживяваш на автопилот. Ама да... Абе както казах, нищо толкова лошо.

OtkrovennoBezrazlichna
04-21-2010, 20:53
Тва да затапееш зависи от човека .. не всички затапяват от марихуаната
при мен например като пуша и почвам да чета мноо нещата ми стават супер интересни и се мъча да науча се поече и поече развива ми се въображението и т.н. и т.н. моа до утре да ти изброявам добрите страни

има и мноо лоши страни
ама както казах то си е до човека и организма му
Някой забраят мноо други не
Някой стават шизофреници други не
На някой им влияе на половата система на други не и тай ..

btw: От каде в тая криза намираш кинти да пушиш секи ден, освен ако не се присъединяваш към кръкчетата ей така между другото ?? 8-) 8-) :shock:

Greennight
04-21-2010, 21:04
Ше станеш тъп като г*з ако пушиш 1 път в седмицата ти ми говориш за всеки ден :-D

darkPaladin
04-22-2010, 04:37
Има един краен ефект от всички наркотици,само при някои идва по-късно,но и при теб ще дойде.

Ефекта се нарича смърт.Спокойно с времето ще свикенеш...

dan40123
04-22-2010, 05:32
недей прекалява - иначе няма проблем. щото аз много неща съм виждал против марихуаната, ама доказателства или примери няма - например тютюнопушенето е много по-вредно по проучвания- колко човека са умрели от мара, колко от цигари и колко от алкохол? аре да помислим :-o 8)

OtkrovennoBezrazlichna
04-22-2010, 07:13
http://www.vbox7.com/play:6729040d

http://www.vbox7.com/play:40443436 2 част

http://www.vbox7.com/play:3507f103 3 част

филмче ..
аз лично някои работи не ги знаех
мноо е интересно гледайте :)

dPa3HuTeJl
04-22-2010, 12:44
http://www.vbox7.com/play:6729040d

http://www.vbox7.com/play:40443436 2 част

http://www.vbox7.com/play:3507f103 3 част

филмче ..
аз лично някои работи не ги знаех
мноо е интересно гледайте :) Наистина , много интересно филмче :) Не знаеш че цигарите са толкова вредни .. но аз пак продължавам да си пуша 8-)
По темата: По добре пуши марихуана от колкото цигари ! По-безвредна е марихуаната :) Гледай филмчето и ще ти се изяснят нещата :)

lenito_sf
04-22-2010, 13:01
Абсолютно нищо няма да ти стане. :) Марихуаната е най-безвредното нещо, отваря съзнанието........
яко ти отваря съзнанието бил казала.... много якооо :lol:

lllXayclll
04-22-2010, 17:49
Имай едно на ум: наркотиците не са за всички.. хората са прекалено слаби за тях. Само те съветвам да си стоиш на зеленчуци и да не пипаш друго. То е ясно, че няма да спреш постата завинаги затова прави някакви паузи и си гледай кефа.

Anonimen00
04-23-2010, 10:20
еми от около 3/4 седмици не съм пушил цигари , само трева и съм я намалил малко . Нз дали затъпяваш , но когато съм напушен и съм доста любопитен и участвам в час , много съм активен :razz:
даже ,когато съм на изпит не се притеснявам и преписвам без задръжки докато другите ги хващат ,защото почват да треперят и се притесняват.... но като цяло после много спа и пропускам голяма част от деня... :? забелязах ,че когато бягам и се изморявам много бързо , което не ми харесва :(

Rounder
04-23-2010, 10:33
мии не виждаш ли след години употреба на марихуана и там другите му "плевели" тревоманите на ко мязат !?
пълни дробове,и ко като си надъхан и ти идвал "пауъра" нали го видех един такъв....смешник

Zarity
04-23-2010, 21:44
Ше станеш тъп като г*з ако пушиш 1 път в седмицата ти ми говориш за всеки ден :-D
мммне... :?

NaRCoTIcHoUsE
04-23-2010, 23:40
Еми принципно тва е мит че от тревата се затапява.Ако човек почне да я употребява преди 15 годишна възраст има вероятност от мозъчни овреждания.След 15 годишна възраст организма абсорбира 99 % от съставките и няма опасност от мозъчни овреждания.Не казвам че е съвсем безвредна за мозака но просто лица под 15 години не е желателно да я употребяват защотото предизвиква шизофрения :)

truefriend
04-25-2010, 18:22
Тревата по градинките синее, птичките лаят, колите плуват а пчелите носят картечници и псуват като каруцар от Перник..

Забравих ли да спомена, че мозъчните ти гънки стават гладки като бебешко дупе? :lol:

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

MissHouse
04-25-2010, 20:22
Вземи се порови. Мисля, че Чичко Гугъл ще ти отговори на всички въпрос. А и всеки здравомислещ човек би се досетил, какви ще са последствията. Това не ти е сладко, а марихуана - подчертавам. Има хиляди такива задавани въпроси, ако се поразтършуваш ще намериш.. а и не виждам какво толкова те влече това и как може да се съсипваш по този начин? Така като гледам, след време не те виждам със семейство.. какъв пример ще им дадеш - идея си нямам. :? Нямам намерение да те критикувам, има кой.. но недей се разваля по този начин.. след време, ако не вземеш мерки, сам ще видиш как ще затъваш :?