PDA

View Full Version : Проблеми в отношенията



martinkata
04-21-2010, 16:35
Така..
От известно време някъде към 1 месец съм с едно момче и всичко върви г/д добре с изключение на някой неща..
Първото живеем в г/д близки квартали на 10-15 мин ии повечето пъти се случва той да идва при мене и да излизаме с моите приятели, отколкото аз с неговите .. ии имаме малко проблеми с кой, кога ще ходи при другия..
До скоро само се шегуваше, че няма да идва повече при мене и само аз да ходя, но снощи той трябваше да дойде и аз бях излезнала навън. Той ми беше звънял, а аз не си бях чула тела и не вдигнах той се ядосал и се прибрал вкъщи и не дойде при мене. Звънях му, писах му смс после говорихме и ми каза, че се е ядосал че е седял на дъжда да чака рейса за да дойде при мене , а аз не съм си вдигала телефона. Каза, че е много сърдит и повече никога няма той да идва при меене и ако идва в квартала ми ще е само по работа. Супер много се натъжих, извинявах сее.. много пъти, но нищо.. Днес се надявах цял ден да ми звънне, но не звънна и накрая реших аз да го направя.. говорихме и ми каза, че е в квартала, но не може да дойде защото е с приятели и много бърза.. Още по-зле се почувствах и не знам какво да правя, не мога все аз да ходя, а ако искам да го видя - това е начинът..
Кажете ми как да постъпя или какво да направя, защото е ясно че все още ми се сърди.. искам да оправя нещата.. :( :(

eatshitsfuckinbitchezhah
04-21-2010, 16:38
Един път той,един път ти .. и така .. все пак,няма да ти е такъв проблем да отидеш един път и ти ? Поне си вдигай телефона,че гадно си направила.

martinkata
04-21-2010, 16:42
ее не го бях чула телефона иначе 100% щях да вдигна..
А заа ходенето, аз съм ходила но той идва по-честичко.. :(

martinkata
04-21-2010, 17:24
:( :( :( :(

onestar
04-21-2010, 18:30
На този просто не му се занимава да се разкарва до твоя квартал... затова използва най-малкото, с което да ти вмени вина за случилото се.

Обясни му, че ще е най-справедливо всеки да ходи при другия, когато има възможност и разбира се винаги когато се наложи ще се правят компромиси.
Ако не е съгласен, а ти държи да го виждаш - ходи.

justwondering
04-21-2010, 18:30
според мен реагира малко пресилено. :?

Но все пак идвай в началото само ти, пък след известно време му предложи да се редувате. Просто в момента ти е още обиден и не може да отидеш и да му кажеш "Ще се редуваме" или "Ще идваш ти". А може наистине да не е имал възможност да дойде, не го взимай навътре. Може да е имал нещо спешно за вършене. :) Просто му трябва малко време да му мине, много кофти си го прецакала, въпреки че не е било нарочно.

pentxayc
04-21-2010, 18:32
трогателно

Everytime
04-21-2010, 18:35
остай го ш му мине
просто се прай на велик и иска повече внимание : )

Take_That
04-21-2010, 18:56
Не винаги можеш да си чуеш телефона и да отговориш на обаждането (ами ако си в тоалетната, извинявам се за тъпия пример ама)... Приятелят ти реагира пресилено поне според мен. Ти си направила достатъчно като си му се извинила няколко пъти. Не прави повече опити и изчакай. Направете, така че не винаги само единия да отива при другия. Ако искате да се видите ще намерете и начин и решение на проблема, който не е толкова голям според мен. Трябва да се правят компромиси.

BonbonaBaby
04-21-2010, 19:20
говорихме и ми каза, че е в квартала, но не може да дойде защото е с приятели и много бърза..

Такаа.. да оточним.. в квартала ти е,но предпочита да е с приятелите си от колкото с тебе,малко или много за да ти го върне предполагам.Еми виж са тва ако е уважение в една връзка аз ще се превърна в трамвай и ще правя пуф-паф за 5 стинки на ден... не е това начина,амаа няма значение...

F4ence
04-21-2010, 20:16
Според мен му званни пак поговорете ... И си направете някаква устна договорка кой кога при кого ще ходи . Например единия ден ти при него, на другия той при теб, и така ще знаете кога кой какви уговорки със приятелите си да прави. Разбери, че няма как да заарежи приятелите си , както и ти няма как да зарежеш твоите. Сега ти го прави напук , защото е ядосан , но ще му мине!

justwondering
04-22-2010, 08:09
или пък може да си уговорите място, което и на двамата ви е удобно и да се виждате там понякога. На средата между вас и тях. :)

LovEsIckk
04-22-2010, 10:53
Ще се инати 4-5 дена и ще му мине. :)